You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Tuesday, May 27th 2014, 8:30pm

Author: xxxkralxxx77

[PMB]Ozan Rehber Yarışması 5.0-Sweethunter

Quoted from "barracuda35" eline sağlık güzel rehber olmuş talentlerde gayet iyi Teşekkür Ederim

Wednesday, May 14th 2014, 4:26pm

Quoted from "Quantic" Başarılar. Teşekkürler

Wednesday, May 14th 2014, 4:25pm

Quoted from "BlackiePie" Efendim, oyuna yeni başlamış bir ozan karakteri olarak sizin rehberinizi ve Pve/Astral talentinizi kullanmayı düşünüyorum. Bu yüzdende aklıma takılan [Şimdilik] bir şey var. Solo yeteneği ile Beşli akorun farkı nedir ? Ve neden soloyu yetenek ağacınızda 2 verdiniz. Daha fazla vermemiz seri atışlar yapmamızı hızlandırmaz mı ? solo yeteneği uyumsuzluk yeteneğini tekrarlayan bir yetenektir beşli akor ise uyumsuzluğun zararını belli bir oranda arttırır.Evet seri olmak amacı...

Sunday, May 4th 2014, 12:57pm

Tanışalım Kaynaşalım

23lv ken vahşi-cun felan giriyoduk çok zevkliydi nerde o günler

Sunday, May 4th 2014, 12:54pm

Quoted from "mk46g90m40ss" hocam güzel bir rehperde acaba ozanın diğer sınıflarla pvp si nasıl olur ani pagan zorlar tank alır büyücü tüy gibi uçar fln bi yazarsan iyi olur teşekkürler 10.000 mesaj sınırı olduğundan rehberin sonundada dediğim gibi pvp hakkında bilgi veremedim yoksa rehberin hepsi bu kadar değil

Saturday, May 3rd 2014, 11:13pm

Pimp My Build - Ozan

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…d&threadID=2400

Saturday, May 3rd 2014, 7:22pm

Quoted from "Kanqi3188" Hiç bilmediğim class ı anladım nerdeyse süper olmus. teşekkürler

Saturday, May 3rd 2014, 6:50pm

Quoted from "allodsbursa" tebrikler ... başarılar teşekkürler

Thursday, May 1st 2014, 7:52pm

Gelişim Aşamalarıyla Açılan Yenekler ve Önemli Olan Gelişim Aşamaları Arya:Her 6 sn de bir biriktile bilen Ozanın akorlarına her bir etki içim XX birim astral zarar ekler.Etki 20 ye kadar biriktirilerbilir. Ninni:Ozan hedefe 5 e kadar biriktirilebilen etki verir.Bu etki 8 sn boyunca rakibi uyuta bilir.Rakibin sağlığı %90 altında olmamalıdır. Astral Bıçak:Uçan Bıçak yeteneğinin zararı %60 artar.Fakat verilen zararın %100 fiziksel değil astral olur.(yani uçan bıçağı fizikselden astral yapıyoruz. C...

Thursday, May 1st 2014, 7:51pm

Merhaba arkadaşlar size yeni gelen pack`imiz(5.0)deki statları ve Ozan Sınıfında ne gibi değişiklikler olduğunu anlatacağım. Ozan Takımda Öncelikli Olarak Neden Tercih Edilir? Ozanın grupta tercih edilmesenin nedeni;gruba her türlü astral etkileri atabiliyor olmasıdır. Bu nedenle Ozan yardımcı karakter rolünü oynar. Ve en önemlisi de tank a 2x atabiliyor olmasıdır. Diğer bir neden ise pvp de stunlarımızın bol olmasıdır. Bu nedenlede astralda veya pvplerde takımda tercih edilmesi gereken en önem...

Wednesday, April 16th 2014, 4:25pm

bu talenti kullanmalımıyım

balat kullanıyorsun cenaze açmıyorsun kesinlikle onu açmalısın yoksa stun talentin bi anlamı yok hem bu 55lv ozan talentidir.Şu siteden kullan: http://pts.allodswiki.ru/calc#!9!111....…...!a/A!a/A!a/A

Tuesday, April 8th 2014, 4:27pm

Sınıf değiştirme kuponu

geçen hafta her sınıftan müzayedeye 3 kupon konuldu neden 1 tane var şuan

Tuesday, April 1st 2014, 8:17pm

Hesabımı aktaramıyorum yardım

ben my.com Bir hesap kaydettim ne olduysa Artık hesaba allodstrden girip Taşı diyorum my.coma kaydoluyorum zaten böle bi Hesap var diyor loginden giriyorum dünkü girdğim şireyi giriyom yanlış diyor ne yapmalıyım hesabı

Tuesday, April 1st 2014, 8:14pm

Ses Ver Türkiye -Hello Europe-

ben my.com bir account kaydettim ne olduysa Artık hesaba allodstrden girip account Taşı diyorum my.coma kaydoluyorum zaten böle bi Hesap var diyor loginden giriyorum dünkü girdğim şireyi giriyom wrong diyor ne yapmalıyım