You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 52.

Monday, June 26th 2017, 11:09pm

Author: Schwarz

Criminalss vs Legends(ISA) 12v12 dominyon savaşı iyi seyirler.

Konuyu farklı yönlere çekip bir şey ispatlamaya mı çalıştım? Paylaşılmış bir video var ortada orada sunulan 'ispatlara' ve ispat olmasına rağmen bir şeyler ispatlamaya çalışanlara göre konuştum. Özellikle birlik adına söylenmiş bir şey yok ama az önce yazdığım ekran görüntüsüne yönelik alıntıda birliğin adı geçiyor. Oynanan alt tarafı oyun olmasına rağmen hakaret edilmesi, zevk alınmaya çalışılmasına rağmen 'oyun yasak size' diye tehdit edilmesi bayağı güzel. Her zaman sevmişimdir yaptıklarıyla ...

Monday, June 26th 2017, 10:16pm

Konuya yaptığım son yorum, uzadıkça uzayacak çünkü. Ben videonun düzenlenmiş halini de paylaşılma amacını da haklı buluyorum. Eşit şartlarda yapılmış bir savaş (karşı da 13 taşlı kişiler de gördüm ne kadar eşit tartışılır) ve kazanılmış. Savaşta olan kişilerin 12v8 demesi tuhafıma gitti ve yorum yapma gereği duydum. Kişisel sorun meselesine gelince videonun isminde birden fazla kişinin ismi var ve yapılan hakaret de birliğin geneline yapılan bi hakaret. Üstelik ekran görüntülerinden birinde nere...

Monday, June 26th 2017, 9:29pm

Kişisel sorunlardan bahsedilmesine rağmen videonun başındaki konuşmaların ekran görüntülerinde Criminalss oyuncularının geneline yönelik hakaret var. Yine aynı şekilde o kadar hakaretin ve tehdidin ardından etkinin Criminalss'a koyulması da ilginç. Eksik sayı veya AFK adam olmasına gelince bayrak etrafında savaş yaparken nokta %60'a kadar savunulmuş savaş sonunda da gayet DPS yapan adam kazanamayınca savaştan çıkmış. Objektif bir bakış açısıyla videoyu izledim iki birlikle de herhangi bir muhabb...

Monday, June 26th 2017, 8:29pm

Quoted from "4sysaint" sen buna 12v12 demişsin ama bu 12v8 O savaşta bulunmamama rağmen 12v12 yapıldığını fakat savaş sonunda çıkanlar olduğu için (Ladibard gibi) videoda öyle göründüğünü ben bile söyleyebilirim. İsminde Sysaint geçtiğini varsayarsak o savaşta olmana rağmen (DPS Meter'da karşı takımda Sysaint'e benzer bir isim gördüğüme eminim.) buna nasıl dikkat edemedin, hayret. Kaldı ki video çeken arkadaş savunma tarafında olduğuna göre etkiyi karşı taraf koymuş, hazırlanmak, fazla veya az ...

Saturday, May 21st 2016, 9:57pm

3V3

Video düzenleme konusunda da başarılı olsaydık daha iyi olurdu fakat güzel savaş oldu. Biraz da geç oldu ama, olsun.

Saturday, May 21st 2016, 9:56pm

Allods 7.0 Güncel Eklenti Paketi

Güzel paylaşım, güzel isim. Eline sağlık

Wednesday, May 11th 2016, 6:55pm

Şifalı Build

İlk yaptığınız build düşünülürse ikincisi nispeten daha iyi olmuş fakat doğru mu diye sorarsınız hala hata var. Örneğin, hangi sınıfı oynarsanız oynayın dayanıklılık gelişimlerini kesinlikle açmanız gerekiyor. Savunmalarınız ve statınız ne kadar yüksek olursa olsun, dayanıklılık gelişimlerinin verdiği sağlık miktarı (bazı sınıflarda defans da veriyor) kesinlikle göz ardı edilemeyecek bir miktar. Onun dışında, her sınıf için geçerli olmasa da çoğu sınıfa build hazırlarken yapılan bir kolaylık var...

Friday, April 22nd 2016, 6:22pm

Question Addon

C'est appelé ShowDD

Friday, April 22nd 2016, 6:15pm

hesabım blok yedi

Yanılmıyorsam bu tarz konulara forum aracılığıyla müdahale edilemiyor, o nedenle kullanıcı desteği ile iletişime geçmen gerek. Kullanıcı Desteği

Wednesday, August 5th 2015, 2:04pm

Bİzde bu oyuna zamanımızı verdik

Konu biraz eski fakat rütbe olayını açıklayayım. Oyunda rütbe almak /played komutuyla yazılan süreye göre belirlenmiyor. Orada bir hafta oynadınız yazar fakat bir aydan fazla bile oynamış olabilirsiniz çünkü o sistem oyunda bulunduğunuz gün sayısını değil saat sayısını ele alarak hesap yapıyor. Rütbe yükseltmek için her günü doldurmuş olmanıza da gerek yok o hafta bir kez oyuna girmeniz yetiyor. Rütbeyi almaya ne kadar yaklaştığınızı görmek için gereken komut /rank veya /veteran. Her hafta oyuna...

Monday, May 11th 2015, 9:13pm

Bu hile mi değil mi ?

Buna benzer bir konu zaten açıldı ve birçoğumuz açıklamayı yaptı. Camenta'nın açtığı konu birkaç sayfa geride duruyor orada okuyabilirsin. Karavul'un da dediği gibi eğer aykırı bir durum olsaydı zaten gereken yapılırdı. Kimsenin kural dışı bi karakterle sağı solu harcamasına göz yumulacak bir ortamda olduğumuzu hiç sanmıyorum. Kaldı ki Tele ile muhabbetim var ve mistik üzerine saatlerce konuştuğumuz olduğu için rahatlıkla bir sorun olmadığını söyleyebilirim. Burada bütün mesele karakterini bilme...

Friday, March 20th 2015, 7:33pm

Giggity 6.0.0 taş&item basma rehberi [Videolu]

Quoted from "ILLUSIONIST" Schwarz Teşekkür ederim dostum Ben teşekkür ederim. Quoted from "Tcpandora" Kotu olmuş demedim beğendim zaten ama wrath ben ve timur abinin vardi diye soyledim Ben de kötü dediğini iddia etmedim ki zaten. Bu rehberin var olanlardan daha açıklayıcı olduğunu ve bu şekilde hazırlanmış bir rehber olmadığını anlatmaya çalıştım

Friday, March 20th 2015, 1:25pm

Giggity 6.0.0 taş&item basma rehberi [Videolu]

Quoted from "Tcpandora" Quoted from "ILLUSIONIST" Arkadaşlar dilimiz döndüğünce item ve taş basma rehberi hazırladım videolu bir şekilde umarım yardımı dokunur Bu arada videoda bir noktada yanlış soylemişim s1 den küçük kalp alamıyoruz arkadaşlar o noktada hatlı bir bilgi vermişim k.bakmayın. https://www.youtube.com/watch?v=9aV4lrn3-sM&feature=youtu.be Güze olmusta bu konularda bir iki tane rehber vardi Yanlış hatırlamıyorsam Wrath'ın SSS konusundan sonra sen de benzer bi konu açmıştın. Senin r...

Tuesday, March 10th 2015, 6:22pm

Ejder Gözyaşları

Süre konusu neyse ama gözyaşları arasındaki hasar farkını hep merak ediyordum. Eline sağlık abi.

Monday, March 2nd 2015, 1:01pm

Bu hile mi değil mi ?

Silinen yorum eski Celsius'un hesabı. Şu anda forumdaki ismi oyundaki yeni ismiyle aynı. Manaxs gibi bir şey. İngilizce olarak paylaşmanı önermemin sebebi ise söz konusu olan kişinin de söz hakkına sahip olması ve oyunda birden fazla dil seçeneği olduğundan herkesin her dili bilme ihtimalinin olmamasıydı. Hakkınızda farklı bir dilde bu tarz bir konu açıldığını düşünürseniz ne demek istediğimi daha rahat anlayabilirsiniz. Ben yeterli olabilecek açıklamayı yaptım. Söz konusu kişinin karakterinde e...

Monday, March 2nd 2015, 12:27pm

Bu hile mi değil mi ?

Quoted from "kenjhin" Cihanokr dediğine katılmıyorum. Telepati metanet falan değil. 20 metaneti ya var ya yok. Sen sanırım yanlış hatırlıyorsun. Telepati orda itemleri de üstünde tek tek bakabilirsin. Bakmak değil görmek meselesi buradaki. Metanet Tele'nin ana statı şu anda. Yani 20 falan değil. Aslında bu konuya yorum yapmak istemiyordum çünkü belli ki mistikle hatırı sayılır tecrübeniz olmadan çamur atmaya çalışıyorsunuz. Ama gittikçe uzadı ve yapma gereği hissettim. Paganı görmediğim ve tanı...

Monday, March 2nd 2015, 12:12pm

Psionicist - Public Test Server

Quoted from "Brahh" psi is allready op in pvp, thats where it matters, and you guys complain about ruby grid? look to bards grid... thats a broken grid.... Can you name the rubies you wanted and you couldn't take because of this broken grid? None. You're the first person who says that Bards have a broken grid. As for the psi, I'm not even gonna start the rubies we waste for empty cells to reach the rubies we need. There are of course other ways to reach those rubies but they make you waste one ...

Thursday, February 26th 2015, 12:14pm

Satış: Kuyumcu Mahfazası

Quoted from "Zurender" I love carving since Turkey. until I came to all housing, but even play as long as I was opening the ship once housing. Made when combined European servers but have ended up in our transition. SHİPS housing when you put the event ?? Türkiye severinden beri oyuyorum. tüm mahfazalara dek geldim ama oynadığım sürece bir kere bile gemi mahfazası açılmadı . Avrupa serverları birleştirildiğinde yapılmış ama bizim geçişimize kadar sona ermiş . Gemi mahfazasını ne zaman etkinliğe...

Sunday, February 22nd 2015, 9:24pm

6.0.0: Ferris

Oyun grafik ve kurgu konusunda beni bir kez olsun hayal kırıklığına uğratmadı. Yine her zamanki gibi muhteşem görünüyor.

Wednesday, November 19th 2014, 9:07pm

Musallat Ws Zeusy

Quoted from "puding" konu çok bölünüyo yarım sayfa gereksiz yazılar yazıyorsun sanki oyun yapımcısısın bana karakterleri tanıtıyorsun. senin gibilere cevap yazsan ne yazmasan ne yine yarım sayfa içi boş bi cevap yazarsın yine. o yüzden kim nasıl izliyosa destekliyosa aynen devam etsin. kendinizi eğlendirin işte... Bak bu kez güldürdün İlk sayfada sanki oyun yapımcısıymış gibi ekran görüntüsüne Musallatın hamlelerini yazmamış mıydın? Tek tek bütün hamleleri yazdın üstelik kullandığı smileları aç...