You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Thursday, June 14th 2018, 5:41pm

Author: Nerner

P2p S.P sunucusu birleşsin

Quoted from "Yaso1233" rusların p2p serveri ile birleşsin yani kısacası bu server kapanıp rusların p2p serverine buradaki dilleri ekleseler Quoted from "Drakdish" 3 sunucumuz var şu an bu defa hepsi birleşsin istiyorsunuz Malesef bu tip talepler sorular dodgelanıyor. Gözleri kapayınca p2p server daha kalabalık görünüyor sanırım.

Tuesday, March 6th 2018, 12:04pm

Anka Birliği Olarak

Avarice kurulursa yeniden, yıkmaya gelirim

Wednesday, May 24th 2017, 6:07pm

Subscription server question!

Quoted from "Gibe" Quoted from "ALLODS-ONLINE-PLAYER" not be equal to a player that started just a few weeks ago You have years of experience so I don't see how this would happen. Maybe you should start to believe in yourself a little bit more. :^) +1 Afterall, the point is creating your differance with your game (exp.) and personality(as i believe),not with your money. This fact shouldn't be ignored like saying a few weeks... Also, being uncatchable at gs is possible with a good team.

Monday, May 15th 2017, 6:45pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name: [PEYDERPEY] Server: [Smuggler's Paradise] Suggested Names: Pilgrim's Reach Riddler's Daydream

Sunday, November 13th 2016, 11:41am

Brotherhood Birliği

Quoted from "canerjk" ben daha önce ittifak tarafındaydım onu imparatorluğa taşıma imkanım varmı yoksa tekrardan kasmam mı gerekecek Üzgünüm ki yok. Kasması kolay aslında 70'e. Gelirsen yardım konusunda sıkıntı çekmezsin. Giderek büyüyoruz. Seni de bekleriz.

Wednesday, November 9th 2016, 3:52pm

Brotherhood Birliği

Quoted from "LezBieN" Ya modlara söz verdim konuyu sadece okuyup cevap vermemek konusunda ama(ismimden dolayı) acaba ittifak tarafında türklerin olduğu sizin gibi bir birlik var mı? önceden vardı. şuan ittifakta böyle bir oluşum yok.

Friday, November 4th 2016, 8:41pm

Abonelik

evet.

Thursday, November 3rd 2016, 8:44pm

Abonelik

hayır. 1 ay en az. steamden 24 tl ye 1 aylık paketle başlayabilirsin.

Sunday, October 16th 2016, 2:13pm

Brotherhood Birliği

Quoted from "user_9429276" eğer hala alım varsa bende gelebilirim kasma aşamasındayım ama 58lvl alım var elbette. Zephyr, Koroshimu, Hacuuli yahut bana fısıltıdan ulaşabilirsin. Hoşgeldin. Quoted from "Ripper" oyunu gecen sene oynuyordum ve server çok boştu Şu an nasıl kalabalıklaştımı ? özel mesajla cevapladım.

Saturday, October 15th 2016, 6:18pm

Allods Collector's Edition 7.0 Aldım ama hicbirsey gelmedi yardım .

Quoted from "u_7715862" Tamamdır ama şöyle bir sorun var sımdıde steamden oyna diyorum my.com da oturum acılıyor diyor bekliyor . Oturum açma kullanılamıyor diye hata veriyor . Hatayı nasıl düzeltebilirim acaba ? evet şuanlık bir sorun var steam girişleriyle ilgili. çözülene kadar sıkıntılı. bekliyoruz. forumda ilgili konu açıldı, silinmezse konu-mazallah- ordan takip edebilirsin.

Saturday, October 15th 2016, 5:05pm

Allods Collector's Edition 7.0 Aldım ama hicbirsey gelmedi yardım .

eski hesabınsa olmaz. steam hesabına tanımlandı paket. steam üzerinden oynaya tıklayıp devam edersen alırsın diye düşünüyorum. 10lv sıkıntı olmaz sanırım. imparatorluk açtıysan Brotherhood'a ulaşabilirsin.

Saturday, October 15th 2016, 2:49pm

this game still pay to win?

Quoted from "euhen1sr" Why are people ok with playing on the subscription server paying 10 euros/ month , but not ok with playing on the f2p server and paying the same amount every month for cash shop items? I start f2p server paying only 10 €/ month, i can be only a walking muppet in pvp area. Then i think, i must farm more. Day1, Day2, Day3,.....Boring but i must farm because i can pay only 10€ (?!=). Later on,a friend of mine starts f2p server. But pays 40€ /month. Dusts my jacket in arena. ...

Saturday, October 15th 2016, 10:19am

this game still pay to win?

try not to listen 'all free just with playing' tales. One way or another, you are going to pay if you want to be a challenging player. I think you know that already. First, you should get these information : actual gold/crystal rate, how much € a 10lv rune is, how much you are going to pay for box, chest sales to catch up others, daily other costs. Or the alternative is p2p server. Briefly, become aware before a start, just learn the things you are going to face.

Monday, October 10th 2016, 5:00pm

Yardım bugda kaldım

üzerine zaten sıkıştığına dair buff gelmiş. en sağ üstteki yuvarlağa-mini haritanın da sağ üstünde- tıklarsan seni ışınlayacak bir skilin bulunduğu ekran açılacak. onu kullanabilirsin.

Friday, September 30th 2016, 8:21pm

oyundan atma sorunu

Bazen benim de başıma gelir. Haftalık bakımdan sonra yüklenen dosyalardan birinde uyumsuzluk oluyor. Eğer sende de durum aynıysa şunu yapman çözebilir. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Allods Online My.com\Allods Online TR\bin Steamden oynadığım için Steam klasörüne giriyorum. Steamli değilsen yine bu bin klasörünü bir ara. Burada bir launcher.exe var. Çalıştırdığında da çekiç ikonunu görürsün, dosya bütünlüğü kontrolü yazıyor. Hatalı dosyayı yenilerse hallolur sanırım. Oyun kapanın...

Thursday, September 29th 2016, 9:07am

Steam Hesabıyla Giriş Problemi

Quoted from "Rossella" siz galiba ev arkadaşısınız ben 3-4 gundur konuyu takıp edıyorum ve mod discotech ın yazıdgı yorumlarıda görüyorum adamın sizin sorunlarınızı iletip sorunu çözmesine ragmen siz hala ordan burdan kırpıp yönetime teşekkür edeceğinize moderatörü ablukaya alıyosunuz..adam sizin sorularınıza aynı gün içerisinde cevap veriyormu veriyor her problemi iletiyormu iletiyor siz hala herşeyde kusur arıyorsunuz amacınız problemi çözmek degıl yaygara cıkartmak bu cok bariz ortada ister ...

Friday, September 23rd 2016, 12:16am

Kartsız abonelik nasıl alınır ?

p2p için bilgi verebilirim. özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum. oyundan da ulaşabilirsiniz. Türk birliği olarak imparatorlukta Brotherhood çatısı altındayız.

Wednesday, September 21st 2016, 9:41pm

Kartsız abonelik nasıl alınır ?

Merhaba, hoşgeldin p2p'e. Paysafecardlar için kendi sitesinden bakabilirsin anlaşmalı yerlere. Gerçi zamanında almaya çalıştığımda bayii gözüken yerlerin karttan haberi bile yoktu, ben anlatıyodum ne olduğunu ama mutlaka vardır bir yerde. Esenyurt'ta yoksa Avcılar'da vardır. Steam'den kullandığım kadarıyla da kart işlemi çok kısa sürüyor. Bir tanıdık kart sahibine de yaptırabilirsin bence. İyi oyunlar.

Friday, September 16th 2016, 8:34am

Yeniden başlıyorum

Quoted from "MrSarp" Smuglers Paradise ye geçiyorum türk birliği hangileri var özel mesajda cevapladım. imparatorluk tarafındayız, bekleriz.

Sunday, September 11th 2016, 7:20pm

Dericilik Rehberi

Quoted from "Darthonat" Merhabalar yeni bir sorum olacaktı dericilik mesleğinde rare, epic, legendary ve fabled tools ların leveli bende hala 71 olarak görünüyor ve bir türlü onları nasıl 73 lvl yapacağımı anlayamadım :/ eksik yaptığım birşeyler var sanırım. bu nedenle mithril equp vs dönüştürmem gerekenleri en kalitesiz tool u satın alarak en az sayıda dönüştürebiliyorum resimli olarak anlatabilecek varsa sevinirim. iyi forumlar ve şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum.... selamlar, 70 lv y...