You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 21.

Wednesday, June 24th 2015, 2:09pm

Author: majere27

Farm/gold Sorunu

nedne p2p e gelmıyorsunuz bu dertlerın hepsınden uzak..???

Tuesday, June 23rd 2015, 10:01am

melee scout

Quoted from "Intre" It is not. can u prove it to me ı really need to belıeve u

Tuesday, June 23rd 2015, 8:54am

melee scout

why meleee scout's damage is so low? for pvp

Tuesday, June 23rd 2015, 8:36am

yakıncı pvp

yakıncı pvp nın cok etkısız oldugunu dusunuyorum damage'i asırı dusuk adama 20 k 50 k damage atıyosun 100 k yok bendemı bır yanlıslık var yoks guncel pathcdekı yakıncı böylemı bı yardımcı olurmusunz mumkunse bır vıdeo ıle yardımcı olursanız cok sevınırım

Thursday, June 18th 2015, 10:43am

Magelerin güncel patchdeki durumu

Quoted from "Lucyan" O konuda, ben pve den çok pvp oynarken mutluyum büyücüde. Diğer sınıflardan daha çok dikkat gerektirir. Örneğin, Ölüm arenasında az bir ileri çıktınız mı herkesin hedefinde olursunuz. Önceliğiniz hayatta kalmak olmalı. Büyücünün çok güçsüzleştirilmiş bir sınıf olduğunu düşünebilirsiniz belki bunun nedeni savunma eksikliğidir. Orda daha önceden dediğim gibi el çabukluğunuza ve kaçma becerilerinize kalmış bir durum söz konusu. Diğer sınıflara karşı iken bu oyunda öyle çok bir...

Wednesday, June 17th 2015, 7:45pm

who is happy with mages?

we could not defeat almost any classess ın 1 vs 1 on arena..without reınc skills almost ımpossıble to kıll anorher class(mıstıc paladıne warden summy bard) almost ımpossıble

Wednesday, June 17th 2015, 7:43pm

who is happy with mages?

TY for your all answers but ı mean 1 vs 1 ın gıpat agaıns warden or summy or paladıne or mistic do we have a chance reaaly?

Wednesday, June 17th 2015, 10:45am

who is happy with mages?

I wont sick and tıred to open thıs topıc even ıf u banned my messages.. I want to ask all mage players on p2p are u happy wıth your classes? why there ıs almost no mage? ı really wonder it. Game masters or whoever responsıble for thıs class balance ,thınks everthıng is ok with thıs balance? ı thınk no, you should nerf agaın mage rıght?because stıll there ıs a few mage player u should destroy them too..

Wednesday, June 17th 2015, 10:32am

Quoted from "Lucyan" Oynaması gayet eğlenceli bir sınıftır mage ancak diğer tüm sınıflara nazaran çok kırılgandır. Pve olarak bakarsanız raidlerde ve astral de ben bir çok kez dps de, kendimden 10k yüksek gs'li dps sınıflarından daha fazla dps yaptığımı biliyorum. (Alan hasarlı bir pve buildiniz varsa tabi ) Dominionlara gelecek olursak, Orada sizde fark etmişsinizdir, Diğer bir çok oyuncudan daha az süre savaşta geçirseniz bile total dps te ortalarda kalırsınız ancak karşıdakiler bir mage görd...

Monday, June 15th 2015, 2:59pm

Discussion: Allods P2W or F2P for a casual gamer?

why dont u come and play on p2p server wıth us u dont have to pay for anythıng ıf you are good player you are kıng ıf you are bad you should learnIn f2p unfortunalty even ıf u are bad player and have money you could be kıng p2p is fair ..not like f2p or should ı say p2w

Monday, June 15th 2015, 2:24pm

P2P İmparatorluk Tarafı

Quoted from "Ravolta" Quoted from "Hinsa" Birlikte çektiğiniz görüntüleri , tanıtım konularında kullanmam için bana yollayabilirsiniz İttifak tarafınında bize destek vermesi ayrı bi zevk hep destek tam destek hepimiz TÜRK'üz

Monday, June 15th 2015, 8:23am

P2P İmparatorluk Tarafı

toplandıgınız bir ara tam oalrak kaç kişi oldugunuzuda zahmet olmassa bildirirmisiniz arkdaşlar

Saturday, June 13th 2015, 2:26pm

Paganlar Defansları Hk

Quoted from "Pagandum" Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım Allah carpar kardeşim başka bişe demıyorum allah carpar allahdan korkun bare...

Saturday, June 13th 2015, 7:39am

P2P Sunucu ve Avantajları

Quoted from "delidumrul94" An itibariyle p2p ittifak tarafında oynamaya başlıyorum karakterimi oluşturup novograda gelmeye çalışacağım hoş geldin kardeşim

Thursday, June 11th 2015, 4:51pm

P2P Sunucu ve Avantajları

Quoted from "Hinsa" Felaket tellallığı yapmanın hükmü nedir bilmiyorum fakat bilmeniz gereken bir şey var , o da şudur ki oyuncuların sayısının artıp azalması veya yeni oyuncuların oyuna katılması , sizin dar bakış açısıyla yaptığınız yorumlara bağlı değildir . Her geçen gün aramıza katılan yeni oyuncuları görmek bana ve arkadaşlarıma daha fazla oynama isteği veriyor , siz köşeden çığırıp durabilirsiniz :=) Vurdu gol olduuuu

Thursday, June 11th 2015, 11:13am

Özellikle bir kaç senedir mage oynayan arkadaşlara yöneltmek istediğim bir soru var ;oynadığınız karakterden memnunmusunuz? 1-raidlerin ana dps karakterı olmakdan çıkmış bir mage sınıfı söz konusu 2-CC,stun ve dodge skıllerı gıderek her yenı pathcde indirgeniyor(ınvıs 4 sn,prangalar 4sn,kardan yıgın eskıden onceden hazırlanırrdı,tas duvar yansımadan bahsetmıyorum bıle) 3-dpsde ve burst damage de bır artıs söz konusu degıl diger sınıflara nazaran ortalama kalıyoruz sonuc; bizzat 4 yılı aşkındır f...

Thursday, June 11th 2015, 9:17am

Hinja'nın P2P Sunucusu Oyuncu Durumu Rehberi

Quoted from "KenanReiz" Kesinlikle çok başarılı emek verilmiş, bütün oyuncuları ittifağa çekmen çok güzel olmuş İmpde başlamak için bize fırsat verdin . Haftasonu bende başlıyorum p2p imp de arkadaşlarla ilk türk birliğini kurmayı planlıyoruz tabi yoksa. Ki olsada kendimize güveniyoruz üst sıralara çıkabiliriz.1 2 ay gibi sürede muhtemelen açığı kapatırız.Artık güzel kapışmalar bizi bekliyor, bunlar duymak istediğimiz laflar

Wednesday, June 10th 2015, 1:13pm

Hinja'nın P2P Sunucusu Oyuncu Durumu Rehberi

Gayet başarılı bir anlatım tebriklerfotolarda bi kac harf hataları olsada

Tuesday, June 9th 2015, 8:05pm

Mage impossible to play for normal people

Quoted from "Gramarye" mages are still one of the strongest classes. They're Burst-dmg is ridicoulus...Especially in Pvp they also have way too much utility stuff (blink/invis/"portal") compared to other classes. Stop crying about nerfs ... just try to play mage thats only ı could say ı dont care u n what u say cause ı know u are not playıng ın p2p n never played mage ,mage =burst dmg thıs ıs not ridicolus only rıdıcılus thıng ıs what u say..now begın thınkın ok?

Tuesday, June 9th 2015, 7:27pm

Mage impossible to play for normal people

Quoted from "Bluescarlet" @majere27 you are kidding me right? mage is one of the few classes who doesnt get nerved this patch... you got an undispellable seal,more defense and can flash like a chicken on crack ask wardens or scouts how there were fucked while onehitting them with an icy comet or i oneshot all surge... i really dont get some ppl -.- have u ever played mage bro? or have u ever played another mmorpg game? mage means huge aeo damage and high dps not defense ı really dont care seal ...