You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 35.

Sunday, January 12th 2020, 7:49pm

Author: masalsairi

Eldhuzn

tam hatırlamamakla beraber şifre değişiyor şifrenin ipuçlarını veren malzemeler vardı gemide... şifrenin biri tabloda idi biri masada idi sanırım yani sen o rus vıdeosuna bak sıfrelerı nerden aldıgına sende aldıgı yerlerı kontrol ederek kendın bul şifreyi

Monday, January 6th 2020, 12:16am

85. Seviye

Usta en iyi kavrama yöntemi oyun içinde aktif olan birbilige girip orda samimi dostluklar oluşturarak daha net daha çabuk ilerliyebilirsin ...bu konuda oyun içi de sana denk gelirsem yazarım

Saturday, December 28th 2019, 8:12pm

YAKINCI CASUS HAKKINDA. Yardımlarınızı Rica Ediyorum .

Ciğerim adam olsan hakaret etmezsin zatende neyse seni fazla zorlamayayım ama sunuda söyleyeyim özür dilemek bir erdemdir bana dilemesende en ezindan bundan sonra sana yardımcı olmak isteyenlere hakaret etmezsin umarım halde iyi oyunlar

Thursday, December 26th 2019, 2:29pm

Üstteki yorumlarına bak kimin ağzından altta kalmamak için hakaret cümleleri çıktığını görüncen yaşın 36 evet dediğin gibi yaşın önemi yok 36 yaşında ,ağzı bozuk olan kişiligi zayıf insanlarda var ...söz gelişi nezaketen konu başlığı açtığın aslında nezaketen eser olmadığı yorumlarında belli...muhakkak ki insanlar yaşayabilir ancak ayırt edemediğim şey bu hayat değil oyun sen oyun ile hayatı karıştırıldığın için hakaretler savuruyorsun anlaşılan..artı teşekkür edeceğine hakaret cümlelerin için ö...

Tuesday, December 24th 2019, 7:25pm

Geçen yorumunda hakaret cümleleri kullanmıştın şimdi güya karşındakini tanımadan ergen olarak itham ediyorsun yaşın taş patlasın 25 dur ben kendimi birşey zannetmiyorum paylaşım yapmışsın yardım istemissin bizde sana öneri sunuyoruz kişiliğin zayıf olduğunu burda gösterdin artık sana bu başlık altında yardımcı olan olmaz sanırım neyse sana o ezik charinla bol eylenceler

Monday, December 23rd 2019, 4:55pm

İşte bilip bilmeden konuşuyorsun ben zaten çabukluk üzerine inşa ediyorum talentimi ve memnunum da ve yönetimi senden fazla eleştirmişimdir GM ve GM arkadaslarının yüzlerine karşı da soylemisimdir eleştirimi ,türk birliği yokmuş neden yok biliyormusun yazdığın yazıya bak senin gibi ağzı bozuk kişiliği zayıf insanlarla aynı ortamda durmak istemiyorlar sen önce hakaret etmeden konuşmayı öğren sonra oyun yönetimi ve oyunculardan yardım bekle. Sana insan gibi söyledik çabukluk kas süresi düşer efend...

Sunday, December 22nd 2019, 8:00pm

Benimki dalkavukluk değil benim oynadığım sınıf şu an en yazif sınıflardan biri yani yonetimin bu tutumu benide olumsuz etkiledi... tamam sen haklısın önümüzdeki Çarşamba yönetim senin için tüm planları değiştirip yakın okçu üzerine calışacaklar için rahat etttimi şimdi ....vay efensim 8 sn miş çabukluğu kulan 4 sn yeye düşer o skil tabi okuma zahmetine girip okumussan bilirsin eyerki derdin 8 sn olması ise bu söylediğim.... hem yakinciya ait iki skil tek var diyorsan zaten oynama o sınıfı...ve ...

Saturday, December 21st 2019, 11:47pm

Quoted from "Shiningwolf1907" Ne kadar saçma bi soru. Neden büyücü oynamak istiyorsun yada neden tank oynamak istiyorsun gibi bişey bu. Bu sınıfa yakın skiller görüntü olsun diye verilmedi sanırım.Bir çok mmorpg de bıçak kullanan yakın karakter vardır.Bu oyundaki karşılığı da casus. Okçu büyücü gibi karakterlerdeki yüksek alan hasarlarına karşı bu karakterde de yüksek tek hedef saldırıları olmalı.Aynı şekilde mistik karakterinide çok dezavantajlı hale getirmişler.Bu karakterler yeniden düzenlen...

Friday, December 20th 2019, 8:07am

Okçu

Vallaha o sınıf zaten yüksek hasar veriyor yakalamak zor stun özelikleri iyi yani niye illah yakıcı olarak oynamak istiyorsunki zaten bire birde hep win

Saturday, October 5th 2019, 11:21pm

Kullanıcı ismi

Arkadaşlar hesap baya eski tabi haliyle ilk zamanlarda yaptığım ayarla duruyor ....şu yan tarafta yazan masalsairi ismini değiştirme yolu varmı biraz baktım ama göremedim

Saturday, October 5th 2019, 11:12pm

[PMB 10.1] Okçu PVP rehberi 10.1 Arrowpool

Şahsen bu oyunda çeviri hatası çok gördüm ve çevirilerde noktalama işaretlerine pek önem verilmediği için anlam karmaşası yasattırıyor

Thursday, September 26th 2019, 8:18am

Pimp My Build 10.1

Quoted from "quentana" rehberimizin Türkçe olması değerlendirmeyi etkiler mi acaba. Quoted from "quentana" rehberimizin Türkçe olması değerlendirmeyi etkiler mi acaba. Etkiliyecektir diye düşünüyorum sonuçta yaptığın çalışma en iyisi de olsa adamlar anlamıyor

Wednesday, September 18th 2019, 3:42pm

merhaba

bunun kesin bir cevabı olmaz sana kalmış charı iyi oynarsın en kralı sensindir ...en kral sınıfı berbat oynarsın enkötüsü sen olursun....

Wednesday, September 18th 2019, 3:39pm

merhaba

Ustam yardım için sadece görevin ismi yetmez görev ne diyor, ne istiyor,hangi harita haritanın hangi bölgesinde.....neyse şöyle izah edeyim görev listesinden göreve tıklayıp gid dersen ilgili görev bölmüne gider bazen görefv magara gibi bir yerde ise otomatık harekatla gidilmez bu durumda açıklmayı iyi okumak lazım yada görev sonraki haritada tamamlandığı için yine otomatik git komutu çalışmaz tavsiye oyun içinde bulunduğun haritada başka birileri varsa ona sormak daha iyi olur çünkü senden önce...

Wednesday, September 11th 2019, 1:56pm

hortlak Destek ( PvP ) Öncelikli R++

Quoted from "Clamorized" Başarılar dilerim tşkler ustam

Wednesday, September 11th 2019, 12:39pm

Quoted from "Jinn" Görsellerde bir sıkıntı yok. Güzel, açıklayıcı ve yeni başlayanlar için öğretici bir rehber olmuş. Teşekkürler ellerine emeğine sağlık. zaman ayırdığın için ben tşk ederim ustam

Wednesday, September 11th 2019, 12:05pm

resimler için

Quoted from "Drakdish" Görselleri göremiyoruz. Lütfen farklı bir siteye yükle. resimler 7 ülke diline desteği olan yeni bir siteye yüklenmiştir yeniden bakmanızı ve dönüş yapmanızı rica ediyorum

Wednesday, September 11th 2019, 3:28am

hortlak [/url Zaman ayırdığınız için tşk ederim. herkese iyi oyunlar

Monday, April 1st 2019, 6:23pm

Kişisel allod oluşturma

aydanusun orda görevı var 20 30 40 50 70 lık gorevlerı bıtırıcen

Tuesday, July 24th 2018, 11:25am

9.0.1 «Yükselme» Güncellemesi Koleksiyoncu Sürümleri Ön Siparişi!

Quoted from "Drakdish" Quoted from "masalsairi" güncelleme geldi ve talentler den tutun yenı bolumler ksısel adalarla ılgılı yenılıkler var ama pach notları yok moderatorlerimizi kutluyoruz Güncelleme Notları ile ile ilgili moderatörlerinin herhangi bir bağlantısı yok. Çeviriler elimizde olduğu zaman yayınlıyoruz. doğrudur çeviri yapmak sizin işiniz değil ama bunu bizim adımıza talep etmek sizin göreviniz sanırım sonuçta oyun başlayıncaoyunda olup bitenden bi haber bir oyuncu kitlesi olucak ,pa...