You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Wednesday, July 5th 2017, 11:26am

Author: Brucena

5 yılda en fazla ne değişebilir?

Buyrun siz karar verin https://www.youtube.com/watch?v=06uxPsAPzIE

Friday, June 30th 2017, 3:21pm

Mistiğe nerf mi yapıldı?

Arkadaşlar mistiğe bir zayıflatma mı yapıldı son güncellemede? Eskisi gibi değil sanki. Sizde de aynı sorun var mı?

Wednesday, June 28th 2017, 9:18pm

Ortalama 50 tl ödeme yaptım hiç kristal alamadım

Tam 3 seferdir hem telefondan hem de bilgisayardan hesabıma ödeme yapıyorum. (telefondan ödemede de kart kullandım, mobil ödeme değil) Bu ödemelerin hiçbirinde 1 tane bile kristal alamadım. Desteğe başvurdum bir iki gün önce. Bana BOKU ile iletişime geçmemi söylediler. Çünkü mobil ödeme yaptığımı düşünmüşler. Onlara öyle olmadığını söyledim ve hala cevap bekliyorum. Ama bunun dışında bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Yıllardır bu oyunu oynuyorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Bir olur ik...

Monday, June 13th 2016, 11:34pm

Cun Tapınağı

Arkadaşlar ben bugün Cun Tapınağını girip bitirmiştim ama ilk bossla ilgili görevimi yapmamıştım yani onun cesediyle ilgili bir şey yapmam gerekiyordu ve yapmadım sonra da geri dönüp baktım ki cesed gitmiş. Ben de zindandan çıkıp bir daha girdim, uzun bir süre bekledim, oyundan çıkıp bir daha girdim, hatta saatlerce oyuna girmeyip az önce yeniden baktığımda gördüm ki hala orası aynı ve yenilenmemiş. Bu sorunun çözümünü öğrenebilir miyim lütfen? Ve lütfen bana "bekle, beklersen yeniler" demeyin s...

Thursday, June 9th 2016, 9:19am

Allods Wiki Hakkında

Arkadaşlar bir site var Allods Wiki diye bildiğiniz üzere. Orada biz yeteneklerimizi falan hesaplayabiliyoruz. Yani hesaplayabiliyorduk. Şimdi oradaki türkçe ve ingilizce olanlar 6.0 güncellemesine uygun şekilde düzenlenmişler ama rusçası 7.0 yapılmış. Türkçe ve ingilizcenin ne zaman 7.0 olacağını bilen birisi var mı? Yahut bu tarz başka bir site bilen var mı 7.0 için?

Saturday, June 4th 2016, 11:53am

Allods Online: Şimdi Steam zamanı!

Peki Türkçe dil seçeneğini nereden seçeceğiz? Oyun içinden mi yoksa indirmeden önce Steam'den mi yapacaktık? Ben Steam üzerinden birçok oyun indirdim ancak henüz dil seçme olayını hiç görmemiştim.

Saturday, June 4th 2016, 11:44am

Allods Online: Şimdi Steam zamanı!

Merhaba ben şu an oyunu indiriyorum Steam üzerinden ancak yorumlarda herkes oyunun fransızca olduğunu söylüyor. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Thursday, July 24th 2014, 11:18am

Soru ve Cevap Köşesi

Bu hep böyle yükselecek mi hesaba yatırmak yerine bilgisayara mı yatırsak paraları

Thursday, July 24th 2014, 10:47am

Grafikler aynı şekilde mi yoksa düşüş yükselme var mı

Merhaba ben 4.0 güncellemesi zamanlarında oyunu oynuyordum o zamanlar bilgisayar oldukça kasıyordu şimdi tekrar döndüm şu an eskisinden daha mı yüksek oldu grafikler eğer öyleyse önerileriniz nedir