You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Thursday, December 4th 2014, 10:27am

Author: TotTec34

hatalar

Quoted from "Silas97" tepa yada zemberekli olsun ilk başladığımızda raidin yarısı oyundan düşüyor bu sorun güncellemelere rağmen hala devam etmekte, 2 .si birlik dominyon savaşlarında etki koyma süresi bitmesine rağmen daha sonradan nasıl etki konabiliyor,süre bitiyor bakıyoruz bize etki koyanyok sonradan bakıyoruz birisi yazmış, birkaç sefer oldu bu, bir birliğe siz etki koyamıyorsunuz süre bitiyor bakıyoruz etkisi yüksek bir birlik etki koymuş, bu neden etki konulduğu anda görünmüyorda sonrad...

Thursday, November 27th 2014, 10:15am

Artik Derdime Bir Çare !

bu oyunda şifrenin kırılıp çarın çalındıgını hiç duymadım ama sattıgı çarı katakulliyle geri almaya çalısan dolandırıcıları cok duydum sende onlardan birine benziyorsun

Tuesday, November 18th 2014, 11:02pm

Musallat Ws Zeusy

ben böyle videoyu izlemeden yorum yapanlara çok gülüyorum vay şöyle mükemmel olmuş vay böyle mükemmel olmuş adam video atmış partisindekilerde yorumlarla trolluyor reis meyis tam komedi aslansın abi adamsın abi haha bide tutulmada görsek videolarınızı dicem ama millet bitireli çok oldu 6.0 dungeonuna artık boş işlerde birinciyiz

Tuesday, November 18th 2014, 10:05pm

Important notice about addons for 5.0.02

loot manager not workıng help help help

Friday, November 14th 2014, 5:56pm

Addons that work with 5.0.01

need working notifytrink pls