You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Wednesday, July 20th 2016, 9:09pm

Author: nazmi107

Abonelik

1000 kristali yükledim, aboneliğimi aldım, şu şu şu tarihe kadar aktiftir yazısı da çıktı ama oyuna girdiğimde abone serverına tıklıyorum, mevcut abonelik yok diyor ödeme sayfasına yolluyor, sorun nedir?

Wednesday, July 1st 2015, 3:00pm

Reenkarne sıfırlama

Çok teşekkür ederim

Wednesday, July 1st 2015, 2:51pm

Reenkarne sıfırlama

Arkadaşlar reen hesabımı sıfırlayıp yeni bir reen açmak istiyorum, daha önce de yapmıştım bunu fakat şimdi olmadı. "Giyilmiş nesnelerden dolayı bu karaktere uygulanan değişiklikleri sıfırlamak mümkün değil" diyor. Çözümü nedir?

Wednesday, November 26th 2014, 7:47pm

Tank olmak

Merhaba arkadaşlar, bugüne dek tapınak şövalyesi ile sadece dps gittim. Dps oynadım. Bugün ilk kez tank talentine geçiş yaptım. Savaşlarda nasıl tanklık yapılır. Tek bir boss üzerinde "çağrı" skillini kullanarak onu üstüme çekebiliyorum fakat; çevrede birçok mob olduğunda hepsini birden nası üstüme çekebilirim. Dps'm az olduğu için mi çekemiyorum? Şu an daha itemleri yeni dizmeye başladım

Thursday, November 13th 2014, 6:02pm

Astral Adalar

Anladım, teşekkür ederim

Thursday, November 13th 2014, 5:42pm

Astral Adalar

Arkadaşlar ben oyuna 1 seneye yakın süredir girmiyorum, ara vermiştim. Yeniden geldim bugün. Ve karakteristik değişiklikleri, 60 level güncellemesi gibi şeyler gelmiş oyuna. Ben full mor astral item dizmiştim. Şimdi sınırın 60 level olmasından mıdır bilemedim, itemlerimin üzerine gelince karakteristik az geliyor diye uyarı geliyor, kırmızı gösteriyor. Şimdi sıfırdan astral mi yapmak gerekiyor. Eğer öyleyse bu çok saçma bir sistem olmaz mı? Herkesin emekleri boşa gitmiş olacak