You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Tuesday, June 18th 2019, 11:19am

Author: SelFisHD3wil

Need some advice/Tips for stats support/pve

Hello everyone I just started to play engineer I have some build https://alloder.pro/calc-en/#e$cjpgq00c7…fjnqqgj::13ydj3 as u guys see I am not sure if its okey or not I am open to all advices and I know the our main stats are profiency/determination/brutality but I am not sure how many point I have to spent so I hoping some tips and balace thanks for all answers.

Saturday, December 30th 2017, 8:00pm

Premium

1 tane daha sorum olucaktı mesela 1 tane karakterime 10.000 elmas aldım ve seviye 5 oldum oradan alıcağım ücretsiz ''Universal Öz değiştiriciyi'' başka karakterime verebilirmiyim yoksa sadece elmas çektiğim karakterde mi kullanabilirim ?

Saturday, December 30th 2017, 7:08pm

Premium

Merhaba ben New Frontier sunucusun da oynamaktayım Nadir Nesne Dükkanı bölümünü açtığım da ''PREMİUM'' bölümü bulunmaktadır. Benim merak ettiğim oyunda nasıl premium üye olabileceğim ve premium seviye mi nasıl arttırabiliceğim ile ilgili bilgi şimdiden teşekkürler.

Thursday, December 14th 2017, 12:03pm

User Sayısı

Merhaba ben oyuna başlamayı düşünüyorum da genel olarak user sayısı nasıl acaba oyunda ''Türk Guild var mı yok mu diye sormuyorum'' Genel olarak 2 taraf içinde toplamda ki user sayısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Sunday, June 12th 2016, 9:03pm

P2P Sunucusu İle ilgili bazı sorular

Peki f2p hesabımı p2p yapsam ücretli sunucuda oynıyabılırım degılmı yani hem f2p deki hesabımı hemde p2p sunucusundakı hesabımı aynı anda farklı sunucularda oynıyabılırım ?

Sunday, June 12th 2016, 8:47pm

P2P Sunucusu İle ilgili bazı sorular

Merhaba arkadaşlar ben p2p sunucusunda oyuna baslıyacagım sormak istediğim soru; 1=P2p sunucusuna baslamadan once f2p oyunda hesabım vardı onu p2p gecırebılırmıyım 2=Hesabıma Kristal çekip abonelikmi alıcam yoksa direk abonelik alabiliyormuyum 3=''SAVAŞIN KANATLARINI'' alırsam direk abonelik geliyormu yoksa aldıktan sonra abonelik için ekstra paramı ödüyorum. 4=P2p sunucusunun clienti ayrımı yoksa normal oyunu indirip paralı sunucuyumu seciyoruz. 5=User durumu nasıl oyun boşmu dolumu acaba ? Cev...