You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Sunday, August 30th 2015, 2:52pm

Author: dia

Patch erken mi geldi?

Sıkıntı şu ki ; oyuna giremiyorum. Kaynaklar yükleniyor kısmı %88de kalıyor . Launcherdan bakıyorum indirme hızı sıfır diyor yani hiç indirmiyor. Sanırım oyunu silip tekrar kuracağım umarım olur

Sunday, August 30th 2015, 1:35pm

Patch erken mi geldi?

Oyuna giriyorum yüklenmesi %88 e kadar geliyor ancak oradan sonra duruyor 2 saat bekledim acaba dolar da girebilirmiyim oyuna diye

Sunday, August 30th 2015, 1:32pm

Patch erken mi geldi?

Birçok defa yaptım başarıyla tamamlandı diyor ama hala sanki birşey indiriliyormuş gibi gözüküyor ama indirilmiyor

Sunday, August 30th 2015, 1:25pm

Patch erken mi geldi?

Bugün sabah oyundaydım ve birden oyun hata verdi kapandı. light... hatası verdi. Tekrar oyunu açtığımda ise güncelleme yapıyor ama inen birşey yok güncelleme boyutu 123 gb yüklenen 37 gb yazıyor ama 2 saat bekledim indirilen birşey yok. Şu an oyun oynanıyor mu? Ne yapmam gerek? Oyunu silip baştan kurayım mı?

Wednesday, June 4th 2014, 5:37pm

Ağ Erişim Hatası

şimdi duyurusu geldi oyuna girebiliyorum teşekkürler

Wednesday, June 4th 2014, 5:33pm

Ağ Erişim Hatası

Oyuna my.com'dan girmeye çalışırken ağ erişim hatası diye bir hata alıyorum ve giriş yapamıyorum , acaba genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi var?

Wednesday, April 2nd 2014, 12:41pm

Hi From Turkey

Hi to everyone from Turkey too . We won't able to enter the game server yet but we hope merging all the parties will sail to new friendships and solidarity . Lastly we warmly embrace all the nations players and happy to see you in our guilds , parties etc. Diaboliq ; Leader of the guild : Infernus