You are not logged in.

Search results

Search results 1-12 of 12.

Monday, December 21st 2015, 9:14pm

Author: The Rainmaker

Oyun Steam'e Ne Zaman Geliyor ?

Merhaba arkadaşlar. Allodsu ilk çıktığı zaman başlayıp yaklaşık 1 yıl oynadım. Severek oynadığım ender MMORPG oyunlarındandı. Başka oyunlara merak sarmam ile oyunu bıraktım. Geçen yaz oyunun Steam e ekleneceğini duyunca tekrar başlamaya karar verdim. Aradan uzun bir süre geçmesine rağmen oyun hala Steam e eklenmedi. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar konuyu aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler.

Friday, June 5th 2015, 4:43pm

Oyun eskisi gibi olurmu ?

Oyuna ve foruma bakmayalı 2 yıl kadar oldu. Gerçekten çok zevk aldığım bir oyundu Allods. Başka oyunlara merak salmamla bıraktım oyunu. Steam e geleceğini duyunca çok mutlu oldum. Steam e eklendiğinde tekrar girip deneyeceğim.

Saturday, April 5th 2014, 9:36am

Yeniden başlamak?

Quoted from "ILosMasTeR" Tabii çok kalabalık , bütün kuzey amerikadaki insanlar ve avrupadaki insanlar tek bir sunucuda ve sadece 2 kanal yani ch var , bu yüzden eskisine göre hafif bir lag bile var , önemsiz ama eskiden 10 ping ile oynarken şimdi 100'e çıkmış gibi ilerde artar umarım bu ch'ler . onun adı ch değil sv veyada sunucu birisi paralı sunucu diğeri ise f2p olan sunucu

Saturday, April 5th 2014, 9:29am

Mage lere PvP ve PvE talent yazarmısınız lütfen 5.0

anlaşılan henüz kimsenin talent ve gelişimler hakkında bir fikri yok

Saturday, April 5th 2014, 9:28am

Yeni Mekan Yeni Ortam

bende henüz oyuna giremedim güncelleem yapıyor ama okuduğum kadarıyla ücretli bir sunucumuz var onun dışında mühendis diye bir sınıf eklenmiş sanırım(oynamayalı epey oldu daha öncede gelmiş olabilir)karakterlerin statları düşmüş herkezin mevcut kristali 1. bilmem kaçla çarpılmış gibi durumlar var girince detaylı biçimde görücez

Saturday, April 5th 2014, 9:22am

Fiyat Hakkında

hocam nedir bu ücretli sunucu nasıl farklılıkları var biraz yardımcı olurmusunuz

Saturday, April 5th 2014, 9:20am

Karakterler Gitmiş Bu Kadarda Olmaz Ama!

güncelleme birazdan biticek bakalım neler değişmiş

Saturday, April 5th 2014, 9:19am

Kri kri kri

yeni sistemin oturması çok zaman alacak gibi

Saturday, April 5th 2014, 9:14am

Mühendis

sıfırdan başlamak zor olur savaşcımı reenkarne edip mühendis açabilirim

Saturday, April 5th 2014, 9:05am

Drakdish isimli adminden selamlar!

oyuna sırf bu güncelleme ile tekrar başlama kararı aldım 1 yıl önce bırakmıştım bi gürüp bakıcam beğenirsem eskisi gibi devam ederim benim zamanımda admin kudraydı efsane oyuncular birlikler vardı lina reaction gibi

Saturday, April 5th 2014, 8:57am

Selamlarr ^.^

hesabımı taşıdım ancak güncelleme bitemedi

Saturday, April 5th 2014, 8:52am

Şifre nasıl değiştircem arkadaşlar ?

aynen şifreyi nasıl değiştiricez detaylı bi anlatım iyi olur