You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Friday, October 11th 2019, 12:08pm

Author: mustafaozkan14

Takviye: Milyonluk Mavi Kristal Kampanyası - 11/10/2019

Merhaba manuel yüklemelerde de bu etkinlikten faydalanabiliyor muyuz ve kristal paketlerinde olduğu gibi mor kristal kazanabiliyor muyuz?

Tuesday, October 8th 2019, 6:29pm

Kolleksiyoncu sürümleri ile ilgili bilgiye ihtiyacım var

Cevabınız için teşekkür ederim, peki o kuponla ücretsiz mi alıyoruz bineği ve belli bir süre sonrasında kaybolmuyor değil mi? Eğer ücretli ise o kuponla kaca alıyoruz bilginiz varsa yazabilir misiniz.

Monday, October 7th 2019, 8:04pm

Kolleksiyoncu sürümleri ile ilgili bilgiye ihtiyacım var

Merhaba 45€ kolleksiyoncu sürümü almak istiyorum, ancak merak ettiğim şu, bu paketi aldığımızda içinden çıkan şimşek binek vs belli bir süre sonra kayboluyor mu yoksa kalıcı olarak mı hesaba işleniyor. Teşekkürler

Saturday, July 6th 2019, 8:37am

Turuncu sandık sorunu

Merhabalar Yaklaşık 5 yıl kadar oyuna ara vermiştim. Tekrar dönmek istedim karakteri aktif ettim. Normalde sıfırdan karakter açtığımda, çantanın nadir nesne bölümünde turuncu sandıklar oluyor ve her 10 lvl de açınca içlerinden geçici binekler, nadir nesne indirim kuponları vs gibi ürünler çıkıyor. Şu anda 85 lvl olan eski karakterimde bu sandıklar yok, bu yüzden o sandıkların içinden çıkan hiç bir ürüne sahip değilim. Bu durum nasıl düzeltilebilir. Konuyla ilgili desteğinizi rica ederim.