You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Yesterday, 6:10pm

Author: Discotech

Steam'den giriş problemi

Merhabalar, Sorun hala devam ediyor mu ?

Tuesday, May 26th 2020, 11:15am

Oturum acma hatası !!!!

Sorunu çözdüğüne sevindim. İyi oyunlar.

Tuesday, May 26th 2020, 11:12am

Oturum acma hatası !!!!

Quoted from "karchay" başlatıcıyı indirip biyere yükleyip indirme adresi atabilirmisiniz. Maalesef. Buradan site üzerinden indirmen gerekiyor.

Monday, May 25th 2020, 8:12pm

Dane haritası

Merhabalar, Şöyle yapabilirsin, oyun içerisinde bir oyuncu ile iletişime geç ve dane haritasına gidip seni liderin çağrısı ile çekmeyi denesin.

Monday, May 25th 2020, 7:38pm

İninal Odeme Olmuyor!!

Merhabalar, Bizden kaynaklanan bir problem yok. Buradan destek sistemine ticket atar mısın yinede incelesinler.

Monday, May 25th 2020, 7:29pm

Oturum acma hatası !!!!

Merhabalar, Konunuz aynı sorunu yaşayan oyuncunun başlığı altında birleştirilmiştir. Bazı oyunculardan bu hata uyarısını duyuyorum fakat ben yıllardır oynamama rağmen bu sorunla karşılaşmadım. Güvenlik duvarının oyunu engellemediğinden emin ol lütfen. Ayrıca yönetici olarak çalıştırıp 'Kurulu olan oyun iştemcisi dosyalarını doğrulayın ve onarın seçeneğini kullanın.

Monday, May 25th 2020, 6:59pm

Alrihat harabeleri

Merhabalar, Gezip bulman ezberlemen daha iyi çok fazla yerde var çünkü.

Monday, May 25th 2020, 6:46pm

Tek başına oynayan oyuncular

Merhabalar, Oyun bazı özel nesneleri elde edebilmeniz için çoklu oyuncu çatısı altında yapmanıza ve elde etmenize izin veriyor. Kısacası seninde bahsettiğin gibi birlik veya toplulukla yapman şart. Diğer yandan 3x3, 6x6 girip ejder itemlerini alman zaten mümkün. Bu konuda bir öneri geldi bana ilettim içeri. Olumlu bir dönüş olursa duyuru yaparım sizlere.

Monday, May 25th 2020, 6:30pm

2 kat deneyim kazanma eventi ne zaman gelir ??

Kaderin tebessümü her hafta kesin olarak gelecek diye bir durum yok maalesef içerikler değişiyor. Öneriler bölümüne istediğiniz etkinlikleri yazın ileteyim.

Monday, May 25th 2020, 6:28pm

Paganın durumu

Merhabalar, Uzun süredir pagan yarı destek durumunda evet. Tahminim önümüzde ki güncellemeler'de yenilikler ekleyecekler.

Monday, May 25th 2020, 6:23pm

Oturum acma hatası !!!!

Sorun hala devam ediyor mu ?

Monday, May 25th 2020, 6:21pm

Gipat Hayir Duasi

Merhabalar, Birden fazla kombinasyon vardı orada fakat bende hatırlayamadım.

Friday, May 22nd 2020, 1:43pm

Dil seçeneği değiştirme

Merhabalar buraya tıklayarak oyunu ingilizce indirebilirsin.

Tuesday, May 19th 2020, 1:29pm

Oyun Bloke ve işlemler

Merhabalar, Aldığın ceza hakkında bilgi almak için ticket atman gerekiyor. Destek ekinin cevabını beklemek zorundasın. Geri dönüşler yoğunluktan dolayı biraz zaman alabilir.

Sunday, May 17th 2020, 12:04am

Meslek tüccar fiyatları

Merhabalar, Fiyatlar abarttığınız kadar yüksek değil ki zaten oyun içerisinde bu altın rahatlıkla kasılabilir durumda. Unutmayın meslek vb nesneleri elde edebilmeniz için oyun içi bazı harcamalar yapılmak zorundadır.

Thursday, May 14th 2020, 9:02am

Şahin Rozetleri

Konu başlığı düzeltildi sorun yok. İyi oyunlar.

Wednesday, May 13th 2020, 4:54pm

P2p oyun kasıyor

Merhaba, incelememiz için video çeker misin ?

Saturday, May 2nd 2020, 10:11pm

Hesabım bloke edildi

Merhabalar, Bu konu hakkında forum üzerinden işlem yapamıyoruz 'Kullanıcı Desteği ' bölümü üzerinden ticket göndermeniz gerekiyor.

Sunday, April 26th 2020, 7:04pm

9 Yıl Önce Kullandığım Hesabım

Eski hesapların zaman aşımına uğrama veya silinme gibi bir durumu yok. Senden bazı bilgiler isteyeceklerdir, bu sorulara cevap vermen lazım en azından hatırladığın kadar.

Sunday, April 26th 2020, 5:45pm

9 Yıl Önce Kullandığım Hesabım

Merhabalar, Bu konu hakkında 'Kullanıcı Desteği ' bölümü üzerinden ticket göndermeniz gerekiyor.