You are not logged in.

Search results

Search results 1-5 of 5.

Tuesday, July 24th 2018, 8:44pm

Author: u_25328735

Yeni başlayanlar için basit gold kasma methodları

Ben bir şey soracağım. Yeni oyuncuyum. Şu gemi ile nerede ne yapabilirim? Bir iki defa orada yaratık öldüreyim dedim ama beceremedim çok zorlar. Hep ben ölüyorum

Friday, June 29th 2018, 6:08pm

Oyuna başlamayı düşünüyorum

Bir kaç soru daha soracağım. Mor yazılı zindan için astral anahtar diyor, onu nereden bulabilirim? Diğer sorum ise gemi inşaatım tamamlandı. Gemi ile neler yapabilirim? Bir iki yere gittim ama hiç yaratık öldüremedim, hep ben ölüyorum

Tuesday, June 19th 2018, 12:47pm

Oyuna başlamayı düşünüyorum

Cevap için çok teşekkürler. Zİndanlara girmeye ve dediğin itemleri toplamaya başladım. Şimdiki sorunum ise, paralı askerlerle falan zindanlarda öle öle bir şekilde bitirmeye çalışıyorum. Ama böyle bossların nasıl öldürüldüğünü anlatan taktiklerini veren videolar falan bakındım bulamadım. Böyle bir şeyler var mı? Yoksa deneyerek kendim mi çözeceğim?

Friday, June 15th 2018, 8:53pm

Yeni Oyuncuya Yardım

Merhaba herkese. Ben oyuna yeni başladım, 80 lvl oldum. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum, oyunda öyle boş boş dolanıyorum. Çözemedim oyunu. Gemi mevzusu varmış sanırım onu başlattım, 9 gün kaldı. Bunun dışında neler yapılıyor oyunda? Daha iyi item nasıl yapılır mesela? Ya da oyunun amacı ne? Siz ne yapıyorsunuz? Bir kaç tane görevim var mesela çok zor olduğu için tek başıma onları da yapamadım. Kaldım öyle. Biraz yardımcı olur musunuz neler yapmam gerektiği konusunda