You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 23.

Sunday, May 3rd 2020, 5:14pm

Author: Baturapboy

Eski oyuncunun dönüşü! Lütfen içeri

selam dostum kolay gelsin imparatorluk tarafında şuan çoğunluğa yakın türk var senide aramızda bekleriz Aerialls-P mesaj atabilirsin oyun içerisinden

Thursday, April 9th 2020, 2:18pm

Spring Celebration 2020 - Entries

[url='''[url=https://hizliresim.com/CfcqA1''][/url] Aerialls/90/smurrglers paradise

Thursday, February 27th 2020, 2:36pm

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

Quoted from "Drakdish" Bu konuyla ilgili gereken açıklamayı az önce yaptım. Konuyu uzatıp, ortamı provoke eden olursa ceza alacak. Provoke ? Pankart mı açtık hakkımızı istiyoruz ya ben sizin sorumsuzluğunuz yüzünden yada sizin hatanız yüzünden bir 3 hafta daha arsenik mi biriktirmek zorundayım gerekli açıklamayı yaptın mı? güldürme lütfen benim burada yırtınmam zaten patch gelicek silinceğini bildiğim için ve sizin söylediğiniz saatden önce başlamanız oyuncuyu madur etmektir birde ne güzel tehd...

Thursday, February 27th 2020, 2:31pm

Quoted from "kaptan06" kesinlikle katılıyorum böyle saçma sapan bir şey olamaz. saat 14:00 deniliyorsa insanlar kendilerini ona göre ayarlar.. bu arada 11:20 de başlayan güncelleme halen bitmedi sanıyorum? oyuna güncelleme geldi mi bilgisi olan var mı? Kardeşim basit bir yöntem söyliyim anasayfada dikkat sunucu bakımı devam ediyor dediği sürece ediyor pc başında beklememiz gerekmiyor

Thursday, February 27th 2020, 1:48pm

Quoted from "Drakdish" Quoted from "Baturapboy" Yaşanmaz demiyoruz p2p serverında giden arseniklerimizi nasıl karşılayacaksınız ? 2 haftalık emeğimiz boşuna gitti ? Aksaklık ama doğru çözüm hazır o zaman bende arseniklerim için bir çözüm bekliyorum en kısa zamanda Herhangi bir telafi söz konusu değildir zira güncelleme notlarında şu bilgi verilmektedir; Oyuncuların sahip oldukları aşağıdaki eşyalar ve değerli nesneler sıfırlandı: - Arsenik; - Arsenik Parçaları; Kısaca zaten bunlar sıfırlanacakt...

Thursday, February 27th 2020, 11:53am

Yaşanmaz demiyoruz p2p serverında giden arseniklerimizi nasıl karşılayacaksınız ? 2 haftalık emeğimiz boşuna gitti ? Aksaklık ama doğru çözüm hazır o zaman bende arseniklerim için bir çözüm bekliyorum en kısa zamanda

Thursday, February 27th 2020, 8:38am

Mükemmel !!!!! allods ekibi yine bizi şaşırtmıyor !!!! saat 14:00 da bakım çalışmaları başlayacak fakat saat 11:20 de bakıma alayım insanlar arseniklerini kullanamasın mükemmelsiniz allods ekibi

Wednesday, February 19th 2020, 7:25pm

PeacePower / Manidar ben, eskilerden kimse var mı?

p2p serverına gelirsen imp tarafında çok Türk olmasa da eski oyuncularız

Tuesday, January 28th 2020, 2:57pm

Karabüyücü ve düşüncelerim.

Quoted from "Drakdish" WARP ile ilgili Aralık ayı içerisinde paylaşımlarımız olacak, şimdilik beklemede kalın warp dediniz aralık ayı dediniz bir paylaşım gelmedi sonuç nedir

Friday, January 17th 2020, 7:31pm

Türk oyuncular nerede daha fazla?

İmp tarafına gel aerialls nickim imp daha güzel

Saturday, January 4th 2020, 10:13pm

Abonelik serverı

Öncelikle selamlar arkadaşlar biliyorsunuz f2p serverında uro kuru olsun insanların gangıh gangıh güle güle tek atması olsun bunlar bi yere kadar zevkli (zaten ödeme sorunları sıkıntılı heleki asgari maaş ile) bende p2p ye geçmek istiyorum fakat! P2p serverında oyuncu sayısı ne durumda server oynanırmı bilgisi olan arkadaşlar p2p serverı oynayan arkadaşlar bir dönüş yaparsa sevinirim herkese iyi oyunlar şimdiden

Friday, December 13th 2019, 6:47am

Alrihat harabeleri

herkese iyi günler ve bol droplar bu al rihat mahfazaları tam olarak haritanın nerelerinde oluyor bana yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı?

Monday, September 9th 2019, 1:34pm

Oyun ne durumda? / Tekrar Başlanılırmı ?

Evet arkadaşlar öncelikle herkesden bir görüş istiyorum şu dönemde tekrar server a dönüş yapılırmı yoksa eskiye nazaran daha fazla paramı harcamak getekiyor abonelik serverında oynadım fakat oyuncu olmadığı için bıraktım normal server da tekrar başlamak istiyorum ve yok binekmiş yok kabukmuş felan maliyeti fazla olucak gibime geliyor sizce ne yapmalıyım şimdiden herkese teşekkürler

Tuesday, August 20th 2019, 12:42pm

Bu sunucu gelicekmi

https://youtu.be/JxtLhZ-XMpw bu video da ki sunucu bizde varmı veya ne zaman gelicek bilgisi olan varmı uzun zamandır yoktum varsa eğer girişi nasıl yapıcaz bilgi alabilirsem çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Thursday, April 11th 2019, 7:37pm

Sunucuya bağlanma adresleri

Herkese Merhaba benim öğrenci olduğum için yurt da kalıyorum ve güvenli internet kullanıyorlar oyunun sunucularına bağlanırken sunucu bilgisi alınıyor ekranında internetin güvenlik duvarına takıldığı için oyuna bağlanamıyorum bir moderatör arkadaş veya bilgili kişi bana oyunun sunucu adreslerini verebilirmi genel merkezden kontrol ettirilip güvenlik duvarım kaldırılacak

Wednesday, October 4th 2017, 10:04am

Tanışalım Kaynaşalım

Quoted from "Wrath" Bu günler de geçti. orda bi barbie gördüm sanki

Saturday, September 9th 2017, 7:19pm

Beyaz Kaleye Dön Görevi Hata

kolay gelisn müsaitmisiniz

Thursday, September 7th 2017, 10:46pm

beyaz kale

GÖREVE İLK ELİZA RİSİNA BENİ BEYAZ KALEYE YOLLADI FAKAT BEYAZ KALEYE GİTTİKTEN SONRA UNN U KURTARDIKTAN SONRA GEMİYE BİNİCEKKEN GEMİYE BİNEMEDİM VE NEZEBE IŞINLADIM AMA BİR DAHA BEYAZ KALEYE GİDEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SERVERIN İSMİ smugglers paradise

Thursday, April 17th 2014, 1:22pm

Savaşçı Tallent'im Olmuş mu?

Quoted from "dann" Quoted from "Baturapboy" pvp olarak kullanmak istiyosan çok şey kaybedersin verim alamazsın astral dps olarak kullanmak istiyosan 2x i 2 lemen talentden stunları ve emilimi 1 lemeni çnki astralde full dps olucağımız için emilim pek işe yaramaz stunlarda eyer istersen sana dps ve pvp talent ata bilrim Arkadaşım Zindan bossları hariç şu 2 xi insanlara önermeyin ada bosslarında max 4 sn sürüyor etkisi %10 can indirebiliyosun yarayacağı tek yer tepa gibi zindanlardır hadi olmadı ...