You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Yesterday, 5:12pm

Author: Discotech

Kader Kartları: Çöl Öfkesi

Merhabalar, Bu videomuzda Oyuna yeni gelmiş olan '' Çöl Öfkesi Kader Kartı, Oynayarak birbirinden değerli nesneler elde ettik. Sizlerde bu eğlenceli binekleri ve nesneleri kazanmak istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmayın!

Yesterday, 5:08pm

İblisler Şehri Raid Görevi

Merhabalar, Bu videomuzda sizler için iblisler şehri raid görevini tamamladık ve detaylı bir şekilde anlattık. Sizlerde 2 gelişim aşaması veren bu Zindan görevini tamamlamayı unutmayın.

Sunday, February 28th 2021, 2:44pm

ZAEİ

Merhabalar, Astral adalar ve grup zindanlarını tek başına yapabilmen için akıncı kiralayabilirsin. ''P'' Harfini tıkla ve ''Diğer'' İkincil kabiliyetler kısmından, Akıncı Sözleşmesi'ni kullan. Karşına bir ''npc'' çıkacaktır ona tıkla ve paralı asker kirala. Böylece rahatça tamamlayabilirsin.

Saturday, February 27th 2021, 11:57pm

Allods Evreni YouTube Kanalı!

Merhabalar, Bu videomuzda oyunda önemli bir rol alan ejder itemlerinden bahsettik. Dereceli savaşlar, Nihaz, İrene, Tapınak! Peki Ejder itemi nedir ? Nasıl elde edilir ? Hadi! Bunları Videomuzda hep beraber izleyelim. Sizlerde bize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Tuesday, February 23rd 2021, 10:25pm

Serbest Tüccarlar Panayırı 391 Bilet !

Merhabalar, Bu videomuzda, Serbest Tüccarlar Panayırı oynadık. 391 Bilet satın aldık ve sınırları zorladık. Seçenekler arasında çok değerli nesnelerle karşılaştık. Binekler, Petler, Kutsal Silah Görünümleri, Öncü Jetonları, Mahfazalar, İksirler, Binek için Ahır yeri, Tütsü Paketleri, Karnaval Maskesi, Kırılgan Taşlar, Kristal parçaları ve çok daha fazla ürünleri sizlerle paylaştık. İyi seyirler.

Tuesday, February 23rd 2021, 10:06pm

Ölüler Şehri Nasıl Yapılır ?

Merhabalar, Sizlere Bu videomuzda Oldukça önemli bir görev olan ''Mühürlü Güç'' Dünya gizemi görevini tamamladık. Ölüler şehri raid zindanında son bulan ve tamamladığınız takdirde size 1 gelişim aşaması veren bu zindanın tüm ''Boss'larını kestik ve A'dan Z'ye her şeyi anlattık.

Tuesday, February 23rd 2021, 4:55am

Allods Evreni YouTube Kanalı!

Merhabalar, Konu Başlığında gördüğünüz gibi, aradığınız tüm içeriklere zamanla ulaşabileceğiniz YouTube' Kanalı açmış bulunuyorum. Bu Kanalda işinize yarayacak tüm Geliştirici ve Öğretici videoları sizlerle paylaşacağım. Sizlerde içeriklerden, Eğlenceli videolardan, Gelişiminize yarayacak paylaşımlardan, Yeniliklerden ve Kişisel olarak düzenlediğimiz Etkinliklerden ve Çekilişlerden haberdar olmak istiyorsanız Abone olup Bildirimlerinizi açmayı ve 'Allods Evreni' Kanalını takip etmeyi unutmayın.

Friday, February 19th 2021, 1:10pm

Demircilik

Merhabalar, Astral adalarda tüm bosslardan düşer. İstersen müzayede yoluylada satın alabilirsin.

Wednesday, February 17th 2021, 10:13am

Oyuna giriş yapamıyorum

Merhabalar, Bakım saatleri değişkenlik gösterebiliyor ve şuan bakım çalışması devam ediyor. Genellikle Türkiye saati sabah 10:00'da başlar.

Tuesday, February 16th 2021, 2:38pm

Muhteşem Öz Değiştirici'yi kullanamıyorum !!

Merhabalar, Durumu destek sistemine bildirdiysen inceleyip sana geri dönüş yapacaklardır. Endişe etme ve destek ekibinden gelecek cevabı bekle lütfen.

Tuesday, February 16th 2021, 12:09am

Oyuna giriş yapamıyorum

Merhabalar, Windows 10'da Defender kullanıyorsanız kapatıp giriş yapmayı deneyin düzelecektir. Başlat düğmesi > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği ve ardından Güvenlik duvarı ve ağ koruması'nı seçin. Windows Güvenliğini Kapatmak için, ayarı Kapalı olarak değiştirin.

Wednesday, February 10th 2021, 7:34pm

New dawn sunucusunda zaman boşluğu gözükmüyor.

Merhabalar, Sunucular zaten birleşecek fakat tarih veremiyorum. Duyuruları takip edin.

Saturday, February 6th 2021, 11:31am

New dawn sunucusunda zaman boşluğu gözükmüyor.

Yeni sunucuda yok. Bu yüzden göremiyorsun.

Thursday, February 4th 2021, 2:53am

[11.0.01] Tercüme Hataları

Merhabalar, Memnun olduğunuzu duymak güzel. Rica ederiz iyi oyunlar.

Tuesday, January 26th 2021, 8:53am

Yetenek Ağacı ve Gelişim Paneli

Merhabalar, Tespit ettiğiniz çeviri hatalarını buraya tıklayarak bizlere bildirebilirsiniz. iyi oyunlar.

Monday, January 25th 2021, 4:17pm

[11.0.01] Tercüme Hataları

Tespit ettiğiniz çeviri hatalarını bu konu altında bizlere bildirebilirsiniz. Ekran görüntüsü eklemeyi unutmayın. Teşekkürler!

Saturday, January 16th 2021, 9:14am

Haritadaki görevler

Merhabalar, Görevler ilerledikçe, seviye atladıkça karşına çıkacaktır. Önemli görevleri ve dünya gizemlerini atlamadan ilerlemeye devam et. Seviyene uygun haritalarda görevlerini tamamlamaya çalış. Bir sonraki görevler zaten seni yönlendirecektir. Gittiğin bölgelerin ışınlamalarını muhakkak aç. Ayrıca gelişimini daha hızlı tamamlamana yardımcı olacağını düşündüğüm bir link bırakıyorum., Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin.

Monday, December 28th 2020, 3:27pm

Seviye 75

Merhabalar, Önerini bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Yetkili departmana iletiyorum.

Sunday, December 27th 2020, 3:13pm

İrade gücü problemi

Tamamdır iyi oyunlar.