You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 29.

Tuesday, November 18th 2014, 7:23pm

Author: CaptainMami

FPS Sorunu

Arkadaşlar oyunda Novograd, Arena gibi yerlerde, skilllerin kullanıldığı alanlarda veya ışıklandırmanın yoğun olduğu alanlarda 20 civarı bir FPS alıyorum ve çok can sıkıcı oluyor. Battlefield 4'de Ultra'da 70FPS aşağısını çok aşırı yüklenme ile gören, savaş olmadığı zamanlarda 100FPS üstünü gördüğüm PC ile 25FPS min, 78FPS max aralığında oynamam çok saçma. Sistem özellikleri MSI Gaming 5 3200MHZ Ana kart i7 4770K 3,5 GHZ işlemci 12GB 1333Mhz RAM GTX 780 Asus Ekran kartı 750W HAF 912 kasa. Şimdi ...

Thursday, November 13th 2014, 11:58am

Aynı id deki karakterler

Quoted from "karchay" selam arkadaşlar aynı id yani account daki karakterlerimizi başka id lere verebiliyormuyuz? oyuna başlamak isteyen ama lvl kasmaya üşenen arkadaşlar var onlar için güzel bi yol olmuş olur aslında değilmi? mesela benim id de 5-6 tane karakter var lvl leri 40 tan 60 a değişik değişik. böyle bişey mümkünmü acaba? Mümkün değil, olmasın da. Oyuna başlayan birisinin oyunu öğrenmesi için karakterini sıfırdan kasması çok daha mantıklı. Üşenen başlamaz zaten. Ancak kasılma aşamasın...

Monday, October 27th 2014, 5:28pm

Oyun Oynanacak Durumda mı?

Quoted from "Discotech" Merhaba Konu açmadan önce lütfen arama motorunu kullanın, açtığınız konu başka bir oyuncu tarafından açılmış olabilir. Not: Konu Taşınmıştır. ?

Wednesday, October 15th 2014, 3:36pm

Yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi 4-5 ay içerisinde 8-9 taşlı bir karakter oluşturabilirsem güzel olacaktır. Ayrınca sanırım bu oyuna sıfırdan başlayan birisi için geçerli. Benim taşlarım 7-7-7-5-5-5. Düzey 5'e de sahibim. Benim durumum göz önünde bulundurulursa iteme fazle yüklenmeden 10 taş seviyesine çıkma ihtimalim var mıdır? Varsa ne kadar zamanda olabilir bu. Başka bir arkadaşım adına da sormak istiyorum. Onun da taşları 5-4-4-4-4-4. O ne kadar sürede ortalama benim seviyeme çıkabilir?

Tuesday, October 14th 2014, 8:57pm

Konuşulan mevzuların benim sorumun dışına çıkması açıkçası beni üzdü. Hele de bunu moderatörlerin polemik olarak devam ettirmesi ayrı bir olay olmuş. Her neyse, benim sorum moderatörlere olsun. Yakın zamanda biz de diğer topluluklar gibi oyuna eşit seviyede para yatırabilecek miyiz? 1 TL'nin 100kristal olmasından bahsediyorum. Ben de sizin yaptığınız işi yaptım ve yönetimin tarafı tutulmadığında nasıl bir tepki alındığını biliyorum. Ancak burada objektif olmanızı istemekteyim. 85 gold kristal ku...

Tuesday, October 14th 2014, 8:33am

Quoted from "Street Baby" suan türkiye icin diyorum oyun oynanacak durumda degil tas basmak cok asiri pahali kristal desen zaten avrupadaki oyuncular ile aramizda ucurum var dedigin gibi bazi seviyelerde cilt basmak zorundasin cünki görevlerin verdigi exp yetmiyor 1 tecrübe cildi 60 kristal ( 30 da olabilir aktif olmadigim icin emin degilim ) kur suanda 82 gold civarinda 60x82= 4.920 gold ediyor (30x82=2.460 gold) düsük lvl bir oyuncu icinde yüksel lvl olan bir oyuncu icinde asiri pahali bir du...

Monday, October 13th 2014, 3:27pm

Quoted from "Discotech" Quoted from "ninja" çok özür dilerim ama paraya dayalı bir oyunda playerlıktan bahsedilemez Her oyunda para harcaman gerekiyor bedava bir oyun ben bugüne kadar görmedim, Herzaman 2 seçenek vardır nadir nesne ürünlerini kullanırsan hızlı, kullanmaz zamanla yapayım dersen yavaş gelişirsin İlk olarak verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Dediğim gibi oyunu oynamaya devam ediyorum, temel değişiklikleri biliyorum. Benim sorum bir karakteri geliştirirsem ileride nasıl şeyl...

Monday, October 13th 2014, 4:30am

Merhaba arkadaşlar. Oyunun son durumu nasıl? Oynanabilir gibi mi? Oyun pahalılaştı mı ne oldu? Uzun zamandır oyundayım ancak karaktere item yapmak istemedim. Ne zaman birisini denetlesem 13 taşlı, 11 taşlı adamlar çıkıyor karşıma. Benim taş seviyem 7 ile 5 arası ve Düzey 5. Aynı item seviyesinde dahi olsak adam bana tek atacak. 13 yaşlı olduğunu varsaysak adamın benden %60 daha fazla damage'i var. Sizce benim seviyemde veya daha düşük bir oyuncu oyunda PvP yönünden zevk alabilir mi yoksa artık b...

Tuesday, September 30th 2014, 7:14pm

5.0.02 Tanıtımı: Sınıf Değişiklikleri!

Quoted from "Santino" Ozan sırk artıstı ve cenaze melodısı tek kelıme ıle perfect uvertur ve balat cool down kantat zarar dansden bıcak sıkıntılı ucan bıcak fızıksel nice Ozan olmak ayrıcalık ıstıyor.4 skıll vuran herkez ozandı sımdı player olma zamanı . Tesekkurler Türkçe bilmeyen birisi bunun hangi dilde yazıldığını anlayamaz

Thursday, August 28th 2014, 1:51am

Düşük Performans Sorunu

Sistem özelliklerim : GTX 780 3GB 384 Bit Asus Direct CU II Ekran Kartı i7 4770K 3,50 GHZ İşlemci 8GB 1333Mhz Gskill RAM Z97 Gaming 5 3200 MHZ MSI Anakart 250 GB Samsung SSD 1TB HDD Yani anlayacağın problem oyunun galiba. Ne yaparsan yap aynı. Eskiden 6850 vardı bende. Aynı problem yine vardı. Yapacak bir şey yok bir türlü çözülmüyor.

Monday, July 7th 2014, 11:27am

Pagan Talent Verebilecek Var mı

Yeni patche göre bir pagan talenti verebilecek olan var mı? Pek anlamıyorum pagandan bir yardımcı olabilirseniz sevinirim. PvE talent kasılma aşaması için.

Thursday, July 3rd 2014, 2:53pm

Güncelleme Notları

Bir de bu yeni Etkin Olmayan Kader İşaretleri ve Tecrübeler neyin nesidir?

Thursday, July 3rd 2014, 2:39pm

Güncelleme Notları

Teşekkür ederim.

Thursday, July 3rd 2014, 2:34pm

Güncelleme Notları

Varsa birisi güncelleme notlarının linkini atabilir mi?

Sunday, April 13th 2014, 11:28am

Oyun İçi Kısayol Rehberi

Merhaba arkadaşlar. Bu rehberimde sizlere oyun için varsayılan ayardaki kısayolları göstereceğim. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Eklemeyi unuttuklarım varsa yorumlarınızla belirtirseniz sevinirim. Konuda açılan ekranlarda neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler mevcut değildir. Sadece açılan ekranlar hakkında bilgi mevcuttur. Başlayalım: T tuşu : Işıklandırma Oyun içerisinde T tuşuna bastığımızda etkileşime geçebileceğimiz nesneler, NPC'ler ve moblar ışılandırılır. Görevimiz olmayan bir mobun T...

Sunday, April 13th 2014, 11:27am

NPC Sembolleri Rehberi

Quoted from "Spirit" Yorulmadın mı be kardeşim. Bunlar eski ya

Thursday, April 10th 2014, 8:56pm

Forumu Türkçe Yapmak (Anlatım)

Bu işlemi gerçekleştirmek için üstteki Edit Profile'a tıklayalım : Çıkan ekranda Settings'e tıklayalım : Karşımıza gelen bölümde Language kısmındaki English seçeneğini Turkish yapıyoruz : Daha sonra Submit'e tıklıyoruz : Bu işlemlerin ardından forumumuz Türkçe olacak.

Thursday, April 10th 2014, 8:29pm

NPC Sembolleri Rehberi

Merhaba arkadaşlar. Bu rehberimde size yeni başlayan arkadaşlara oynamalarında kolaylık sağlayabilecek 2 konu hakkında değineceğim. Bunlardan birisi görev sembolleri. 1-45 lv arası görev sembolleri : Dünya Gizemi : Oyunun devamlılığını sağlayan ana görevlerdir. Bir kere alındıktan sonra devamı gelen görevlerdendir. Oyunun hikayesini bu görevler belirler. Önemli Görev : Devamı gelebilecek görevlerdendir. Haritadan haritaya geçişlerde ve bazı yan görevler bu kategori altında toplanır. Önesiz Görev...

Thursday, April 10th 2014, 5:32pm

Beşik Enkarneleri Nasıl Kesilir (Rehber)

Başlayalım: İlk olarak Evrenin Muhafızı adlı NPC'mizden bütün enkarne görevlerini alıyoruz. 10 adet enkarnemiz vardır. Bu görevler şöyledir: Niyetin gücü : ........ Enkarnesi Daha sonra o NPC'mizin penceresinde aşağıya doğru indikçe Diyalog bölümünü göreceksiniz. Biz bu bölümde "Astral Bedene Geç" i seçeceğiz. Görevleri aldık, o zaman işe koyulalım. İlk olarak Düşünce Enkarnesi: En kolaylarından bir tanesidir. Hiçbir taktik gerektirmez. Normal saldırılarınız yaparak rahat şekilde kesebilirsiniz....

Wednesday, April 9th 2014, 1:47pm

Ululuk görevi

Bir arkadaş da enkarnesinde ululuk görevini bulamıyor. Genel bir sorun olsa gerek.