You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, March 22nd 2018, 11:36pm

Author: landrider

Bayadır merak ettiğim birşey

Çok teşşekür ederim.Birde o kılıç yeni mi geldi çünkü 80 lvl yeni geldi sanırım eskidende hiç görmemiştim.

Thursday, March 22nd 2018, 9:12pm

Bayadır merak ettiğim birşey

Ya şimdi karakter açarken komiseri seçtiğimizde son seviye teçhizat gösterirken büyük çift ellik kırmızı bir kılıç varya onu oyunda nasıl alıyoruz kaç yıldır hiç görmedim ve merak ettim de.

Sunday, May 11th 2014, 11:26pm

Tikra Rika Mağarası

Quoted from "Discotech" Quoted from "landrider" 3. vahiyde tek can basma verdikleri için oda 30 saniyede bir olduğu için ölüyorum biraz açıklayabilirmisiniz Tek can basma vermiyor görev bitene kadar belli sürelerle sürekli kullanılıyor yenilenme zamanını takip etmelisin. tamam işte 30 saniyede bir basabiliyorum moblar arkadan vurunca yavaşlattığı içinde ölüyorum

Sunday, May 11th 2014, 6:53pm

Tikra Rika Mağarası

3. vahiyde tek can basma verdikleri için oda 30 saniyede bir olduğu için ölüyorum biraz açıklayabilirmisiniz

Sunday, May 11th 2014, 6:10pm

Tikra Rika Mağarası

46 lvlda bir görev var bir yapamadım 49 lvl olmama rağmen 3. vahiyde ölüyorum nasıl yapılcağını bilen varmı

Saturday, April 19th 2014, 12:13am

Hesabıma giremiyorum

hiç bakan yok zaten

Saturday, April 12th 2014, 8:22pm

Hesabıma giremiyorum

başka çözüm bulabilen varmı

Friday, April 11th 2014, 8:47pm

Hesabıma giremiyorum

artık yeter valla Quantic arkadaşda denedi sağolsun ama yine olmadı 2 saatir yapmaya çalışıyorum yine olmadı sinir etmekten başka hiç bir işe yaramadı bişi yapıyorlar bozuk yapıyorlar o zaman hiç yapmasınlar

Friday, April 11th 2014, 6:44pm

Hesabıma giremiyorum

Quoted from "Quantic" kardes yazdıgımı görmedın heralde teamwıverı var ıse yardımcı olabılırım evet var şu an yapabilirmisin

Friday, April 11th 2014, 6:20pm

Hesabıma giremiyorum

Quoted from "Turk01" Daha Once Boyle Bir Sorunla Karsılastıgımda. Sag Tıklayıp Yönetici Olarak Caliştir Dedigimde İndirme İslemine Baslamıstı. Bir Denermisiniz. Denedim olmadı.

Friday, April 11th 2014, 6:06pm

Hesabıma giremiyorum

cevap verdiğiniz için teşşekürler ama hiç biri işe yaramadı

Friday, April 11th 2014, 5:56pm

Hesabıma giremiyorum

http://tr.allods.com/download buradan mı indirdin? evet burdan

Friday, April 11th 2014, 4:54pm

Hesabıma giremiyorum

10 kez attım yine olmadı sorun ne anlamadım hala.

Friday, April 11th 2014, 4:34pm

Hesabıma giremiyorum

düzgün cevap veren yokmu ?

Wednesday, April 9th 2014, 3:47pm

Oyun Yüklenmiyor

AllodsLoader.exe'yi indiriyorum sonra my.com games açılıyor sonra oyun inmiyor 1122mb ın 0 mb ı yüklendi diyip kalıyor öyle.Sizce sorun ne olabilir