You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Saturday, December 17th 2016, 1:46pm

Author: user_10256413

steam

steam üzerinden satış yapılacak mı ?

Saturday, December 17th 2016, 9:19am

P2P

Üst Başlıktakilere Ek Olarak. -Karnifeks Etkileri(Kendisi tam olarak aktif olmasa bile Efek olarak) -Son Vuruş ve Ejder Kanatları(Ejder Kanatları Efek olarak eklenmeli) -Toplayıcı Ot ve Maden Toplamalı(Büyük Zaman Kaybı Yaşıyoruz) -Saygın Goblin Olabilir ama Daha Öncelikli Cun Sikkesi -Bineklerin Görünmezlik , Can Yenileme ve İrade gibi Etkileri

Friday, December 16th 2016, 5:07pm

P2P

-Işık Zerresi (Oyun Standardlarında Mevcut) -Kutsal Silah Görümünü (Ejder Şekilleri Kalktı Bi Farklılık İstiyoruz) -Taraf Değişimi(Oyun İçi Dengelerin Kurulması İçin TEMEL ŞART ! AMA YOK !) -Daha Çok Güçsüzleştirilmiş Mekanik Binek (Biraz Ortam Renklensin ) P2P İçin Çok Geç Kalınmış Eksiklikler !

Friday, December 16th 2016, 2:41pm

P2P Server Genel Bilgiler

Selam arkadaşlar sizlere P2P server için teknik ve genel özelliklerinden bahsetmek istiyorum . OLUMLU - Serverin en temel özelliği "NADİR NESNE DÜKKANI" bulunmamaktadır. -Bütün karakterler eşit düzeydedir. -Taş YOK -Mahfaza YOK -5.Düzey Yok (Herkes 4.Düzey) -Tütsü Sınırsız Aktiftir. -Ekstra Gelişim Aşaması veya Yetenek Aşaması Yok (Standard Oyun İçinde Alanabilirler Aktif) (İblisler , Ölüler . Tepa .Tutulma) -Bütün MOB ve BOSSlar Seviyeye Göre Ayarlanmıştır .(Taş + Düzey) -Binekler Adalardan ve ...

Friday, December 16th 2016, 2:40pm

Server Tanıtımı

Selam arkadaşlar sizlere P2P server için teknik ve genel özelliklerinden bahsetmek istiyorum . OLUMLU - Serverin en temel özelliği "NADİR NESNE DÜKKANI" bulunmamaktadır. -Bütün karakterler eşit düzeydedir. -Taş YOK -Mahfaza YOK -Tütsü Sınırsız Aktiftir. -5.Düzey Yok (Herkes 4.Düzey) -Ekstra Gelişim Aşaması veya Yetenek Aşaması Yok (Standard Oyun İçinde Alanabilirler Aktif) (İblisler , Ölüler . Tepa .Tutulma) -Bütün MOB ve BOSSlar Seviyeye Göre Ayarlanmıştır .(Taş + Düzey) -Binekler Adalardan ve ...

Friday, December 9th 2016, 9:53pm

Zaman Boşluğu

Quoted from "LezBieN" Quoted from "Discotech" Quoted from "Xdeathfull" peki o zaman nasıl exp kasacağız ? Zor görevlerin'de yumurtanı kapat görevini yap ,teslim etmeden aç tamamla.Zaman boşluğu konusu için'de görev zor ise değiştir kolayları tamamlamaya çalış. Peki nasıl görev değiştircez ben hiç değiştiriemedim vazgec e bas kabul et e tikla

Friday, December 9th 2016, 7:37pm

Yaklaşan 8.0 ve Heyecan

Selam arkadaşlar . Bilindiği üzere 8.0 kapida . P2P serverin en buyuk problem dusuk oyuncu sayisinin tavan yaptigi gunler . Ben ve birkac arkadasimla tekrar basladik ve imp tarafinda sifirdan basladik . Sizleride aramizda gormek isteriz . Unutmayin yeni uyelikleri bir haftalik uyelik veriyor denemek isteyen arkadaslara duyurulur . P2P hakkinda bilgi almak isteyenler bize katilmak isteyenler yorum biraksinlar . İyi oyunlar ...

Friday, December 9th 2016, 10:53am

Steam kolleksiyoncu sürümü

steamden oyna dedigimde bende oto login oluyor .

Tuesday, December 6th 2016, 8:48pm

Koleksiyon Sürümü

selam . steam üzerinden actıgım ve p2p de oynadıgım hesabıma koleksiyon sürümü alacaktım fakat kalktıgını gördüm . Siteye bakıyorum hala satışta buradan alalım desek arada büyük fiyat farkı var 75 tl steamdeydi burada 50 euro neredeyse . Sorum şu staem üzerinden kaldiriydiysa neden hala burada satısta bununla ilgili kimlerden bilgi alabilirim ??