You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 22.

Tuesday, May 11th 2021, 4:45pm

Author: SARACOGLU28

[PMB 11.1] BloodFlory / Casus Rehberi

Yakınçı okçu yeteneki çok küsel eline salık

Tuesday, February 16th 2021, 1:36pm

Muhteşem Öz Değiştirici'yi kullanamıyorum !!

Serbest tüccar biletlerinden kazandığım muhteşem öz değiştiricinin 3gün 1saat kaldığı andan itibaren sağ tıkladığımda sınıf değiştirme ekranı gelmiyor daha önce bu sorunla karşılaşmış biri var mı ? lütfen yardımcı olun

Wednesday, December 9th 2020, 9:26am

[PMB 11.1] Kara Büyücü PvP-PvE

Yardımcı olabildiysem sevindim

Wednesday, November 25th 2020, 8:48am

Quoted from "Madraen Forum" videoda ki çocuğa hayranım onu biliyoruz kardeşim ama sesi kalın olan arkadas baya iyi anlatmış

Wednesday, November 4th 2020, 9:42pm

Quoted from "Arslann" eline sağlık çok iyi olmuş Quoted from "Arslann" Teşekkür ederim

Wednesday, November 4th 2020, 9:22pm

Arkadaşlar Linki burayada bırakıyorum izlemenizi tavsiye ederim https://www.youtube.com/watch?v=2_ae3-rih9I&t=25s

Wednesday, November 4th 2020, 9:11pm

Merhaba, ben Ravolta F2P Evolution sunucusunda The Wanderers birliğinde aktif olarak oynamaktayım.Bugün sizlere Kara Büyücü sınıfının oynanışını, yetenek dağılımını ve karakteristiklerini anlatacağım. Öncelikle biraz sınıfın özelliklerinden bahsedeyim; Kara Büyücü sınıfı diğer sınıflara göre daha kırılgın olarak bilinse de aslında biraz öğrendikten sonra kendini çok iyi koruyan ve ölümsüzlüğe kafa tutan bir sınıf olduğunu söyleyebilirim.Merak etmeyin sizlere tüm inceliklerini tecrübelerim kadar...

Wednesday, November 4th 2020, 7:59pm

[PMB 11.1]İblis Bilimci Tank by Ymir

Eline sağlık artık iblis öz değiştirici alabilirim

Friday, February 28th 2020, 11:58am

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

oyuna girebilen var mı internetim olmasına rağmen yetki verilemedi sunucuya bağlanılamadı yazıyor

Friday, December 1st 2017, 11:49pm

Aodoi reenkarnem

Teşekkür ederim kardesim

Friday, December 1st 2017, 11:37pm

Aodoi reenkarnem

Merhaba 70 seviye aodoi reenkarnemde ki başlangıc ekipman setini yanlışlıkla yere attım ve tekrardan oyun içinde herhangi bir npc den elde edilemiyormuş bu sebepten dolayı reenkarnemde hiç bir ilerleme kaydedemiyorum görevlerde çok zorlanıyorum hatta yapamıyorum uzun süredir soruşturuyorum bu konuda pek tatmin edici bir yanıt alamadım yetkililer bu konuda yardımcı olabilir mi ? teşekkür ederim.

Wednesday, November 29th 2017, 11:04pm

Güncel Değil

9.0 Patchinde bi oyuncu patlaması olabilir şimdiden haberiniz olsun...Herkesi guildimize bekleriz 1 haftalık deneme süreciyle gelip ortamımıza katılabilirsiniz - Ravolta

Wednesday, November 22nd 2017, 4:20pm

Steam'den Allods'a bağlanamıyorum.

Destek muhtemelen bi çözüm bulur çok yardımcı oluyolar

Sunday, November 19th 2017, 8:24pm

Güncel Değil

Birliğimiz bu servera hayırlı olsun... Kenan kardeşim ile buralara daha server boşken kasılarak mırın kırın etmeden sabrederek geldik aynı özeni birliği büyütmemiz için tüm katılımcılarımız da gösteriyor . Şu an çok güzel bir aile olduk ortamımız çok saygılı daha büyüyüp güçleniceğimize inanıyorum Oyun içinde her türlü aktiviteyi canlandırıp oyuncu sayısını arttıracağız eski guildlerimizden örnek verebiliriz =) (TURAN - TDD) katılan her arkadası güzel bir ortam bekliyor gibi... Gelin beraber güç...

Wednesday, November 15th 2017, 8:08pm

P2P sunucusuyla yıllardır...

Teşekkür ederim beklemedeyiz

Wednesday, November 15th 2017, 10:55am

P2P sunucusuyla yıllardır...

Yasadigim sorun... Merhaba çok uzun süredir bu sunucudayım ve hiçbir zaman oyun içinde online sayısını 50-60 üstü görmedim ayriyetten oyun içinde buna destek veren bi yetkilide görmüş değilim umuyorum ki ciddiye alınır teşekkür ederim...

Sunday, November 5th 2017, 4:16pm

Turan - Tdd

S.a ben Ravolta-Transcendence eskilerden kalanlar nickiyle beraber konunun altına yazabilir mi

Wednesday, September 20th 2017, 8:20pm

Server Ne Durumda? Son durum!!!

NAPACAN BİRLİK Mİ ÇÖKERTECEN