You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Saturday, October 24th 2015, 7:08pm

Author: abuzer48a4

Nedir bu Oyundaki Savaş Dengesizliği?

Buradan allods online ekibine birşey sormak istiyorum, Bu oyuna stat dengesi getirmek çok mu zor savaşlarda? Oyuna yeni başlamış insanlar var, item kasmaya çalışan insanlar var, siz neden 100k statlı bir adamın karşına 40k statlı adamı oyuncak gibi koyuyorsunuz? Yazık günah değil mi bu insanların emeklerine, oyun içinde geçirdikleri zamana? Bu oyun için 90-100k statları ayrı savaşa 40-55k statlıları ayrı savaşa 55-80 statlıları ayrı savaşa sokmak çok mu zor, bunun kodlarını yazmak çok mu zor gel...

Tuesday, August 25th 2015, 3:15pm

D5 Sistemi Getirilmeli

Yönetimden ricam yazdığım bu yazzıyı dikkate alıp incelemesidir. Hepimiz biliyoruz ki d5 sistemi atak arttırmakla birlikte karakterin genel görünümü de baya bir değiştiren sistem. Atak arttırması bir kenara karakterin görünümü benim için ve çoğu oyuncu için çok önemli olabiliyor. D5 sistemi olmadan yani kafalarımızın arkasında ışık simgelerimiz olmadan karakter bana itici geliyor ve beğenmiyorum. Grafiklerine bu kadar önem veren bir oyunun ücretli serverdaki karakterlerin görünümüne de önem göst...

Thursday, July 16th 2015, 7:58pm

Oyun Güncelleme Hatası , Yardım .

bu soruna bir çare bulun ben paralı sunucu da oynuyorum, param boşa gidiyor, böyle olursa üyelik yenilemem, zararın neresinden dönersen kardır...

Thursday, July 16th 2015, 3:09pm

Oyun Açıldı Mı ?

bende de aynı durum söz konusu