You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 56.

Sunday, November 6th 2016, 8:20pm

Author: brolin59

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

wlla arkadaşım bi tarih versinler şu tarihe düzelticez bunu diye yoksa sinir hastası olucaz. Sadece bende değil bu sorun. Bizim bütün birlikte var. Oyunu zaten oynayamıyoz donmalardan, lagından vs.... Wlla iyice can sıktı artık. Tarih versinler ben o tarihte girer devam ederim. psikolojim bozuldu wlla!!!

Saturday, November 5th 2016, 5:40pm

ben yapamadım. hata veriyor. aşağıdaki siteden yapıp sonucu göndersek olur mu? http://traceroute.nmonitoring.com/?ip=au…pingsub=1&ln=en

Thursday, November 3rd 2016, 6:44pm

Düzeltmicekseler de keyifleri bilir arkadaşım. Girsinler bizim girdiğimiz serverdan iki tur atsınlar anlarlar.

Saturday, October 29th 2016, 12:17pm

Aynı sorunu bende yaşıyorum ve internet sorunu değil. i7 işlemcili, 6gb ekran kartlı bilgisayarda oynuyorum yinede istemci performansı turuncu oluyor. o anda da donmalar yaşanıyor zaten. Sinir bozucu bir durum.

Tuesday, May 5th 2015, 1:26pm

Tapınak Şövalyesi Rehberi

*** ADALETİN KILICI : Atak Skilidir. Genellikle en başta kullanılan skildir. Ayrıca sadece yeterli uzaklıktan kullanılabilir. Hedefe doğru hızla atılır, hem kademesine göre belirli bir miktar zarar verir hem de rakibinizi 2 sn liğine yere düşürüp sersemletir. Sadece enerji gereksinimi vardır. Sık sık rakibe yaklaşmak amacı ile kullanılır. Çünkü fiziksel Paladin yakın dövüşçüsüdür. Aynı zamanda biraz olsun soluklanmanın ilacıdır. *** PARLAYAN KILIÇ : Atak skilidir. 1 Işık Kanununa ihtiyaç duyar....

Tuesday, May 5th 2015, 1:24pm

eni güncelleme ile birlikte item setleride değişikliğe uğramıştır. Temel olarak saldırı itemleri ve savunma itemleri mevcuttur. Bunları da sınıflandırdığımızda; MELEKE-CANLILIK METANET-MUKAVEMET VAHŞET-KANA SUSAMA ÖFKE-İRADE Bu şekilde 4 ana grup oluştu diyebiliriz. Fakat şöyle bir durum söz konusu. Tüm itemleri mukavemet dizemezsiniz. Mukavemet savunma özelliğidir fakat örneğin kafalığın savunma için olan tipi yoktur. Bunun yerine Metanet Kafalığı vardır. Bir karakter toplamda 18 adet itemi kuş...

Tuesday, May 5th 2015, 1:20pm

Önemli bir yetenek "Çağrı" : Çağrı yeteneği oyun içerisindeki yaratıklar üzerinde kullanıldığında 10sn boyunca hedefin size saldırmasını sağlar. Yanlız şunu unutmamak gerekir. moblar bu etkiden kurtulduktan sonra kendisine en çok hasar verene yönelecektir. Bosslarda durum biraz daha farklı oluyor. Bir bossa Çağrı yeteneğini kullandığınızda bir başkası çağrı yapmadıkça, diğerleri çok yüksek dpsler yapsalar dahi size saldırmaya devam eder. Eğer sizi bırakırsa tekrar çağrı yeteneğini kullanarak üze...

Tuesday, May 5th 2015, 1:14pm

-AÇIKLAMALAR GÜNCELLENECEK- *** MİSİLLEME : Atak skilidir. Misilleme skilimiz süreli zarar verir ve verdiği zarar kademesine göre değişir. Talentten zararı arttırmak için desteği de vardır. *** IŞIK SÖZÜ : Savunma skilidir. Işık sözü skilimiz kademesine göre grup içerisinde sağlığı en düşük olan üyeyi belirli bir süre ve belirli bir miktar fiziksel yada gölge zararlarından korur. Korumayı biz aldıysak yukarıda bahsi geçen zarar tiplerinin haricindeki zararları normal bir şekilde bariyerimize alı...

Tuesday, May 5th 2015, 12:02pm

· - Paladin "Koruyucu Zırh" Özellikli itemleri kullanır. Bu yüzden görevler sonucu verilen itemler arasından "Koruyucu Zırh" özellikli itemleri seçmeye dikkat etmeliyiz. Son güncelleme ile beraber itemlerin özellikleri tamamen aynı oldu. Bu yüzden hangisini seçeceğinizin pek bir önemi kalmadı. Karakteristik olarak ta Meleke-Canlılık-Vahşet özelliklerini barındıran itemleri seçmek uygun olacaktır. Bilgi için bir ekran görüntüsü verip açıklayalım. Resim-2 (Örnek Item) - RESİM DEĞİŞECEK Yukarıdaki ...

Tuesday, May 5th 2015, 11:35am

Bir önceki PMB etkinliğinden sonra yenisine girmek hiç istemedim. Nedenleri bende kalsın. Özellikle etkinliğin bitmesini bekledim. Bu rehber bir önceki rehberimin yeni versiyona göre güncellenmiş halidir. İnşallah okumak isteyen arkadaşlar için faydalı olur. Biraz uzun oldu ama hemen hemen her detayda anlatıldı kanaatindeyim. Not : "Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır." sözünden de anlaşılacağı gibi anlattıklarım tabiki benim tecrübelerim ve kendi oynayış şeklimle alakalı yorumlardır. --- Brolin...

Sunday, June 22nd 2014, 12:31am

Nadir Nesne Fiyatları

Konuşmanın tartışmanın kendi kendimizi sıkmanın bir manası yok. Baktık olmuyo, bırakçaz gitçez.

Sunday, June 22nd 2014, 12:13am

Arenadaki ve eşitsizlikler..

Quoted from "Discotech" Sevgili oyuncular, Biz sizlerin problemlerini şikayetlerini ilgili departmanlara iletiyoruz bir sonuç çıkar çıkmaz onu bilemeyiz ilgilenmediyimiz kanaatine nereden varıyorsunuz anlam veremiyorum. 2 Haftalık geriden gelişiniz konusuna gelince yine diyer problemlerinizi ilettiyimiz gibi bu konuyuda ilettik bunun ne gibi geri dönüşü olur anahtarmı iade edilir yoksa ne gibi etkinlik düzenlenir bilemeyiz sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum bu konuyu her dakka diretmeni...

Thursday, June 12th 2014, 5:50pm

Mukavemet çevirisi

Çeviriler kısmına yazdım ama kimse bakmıyo heralde oraya. Tekrar aynı konuyu açmak istemezdim fakat bu işin doğrusunu anlamaya çalışıyorum. Ona göre statlarımı ayarlıycam. Bilen biri biraz açıklayıcı bir cevap yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Mukavemet te şu şekilde yazıyor ; "Yaralanma sıklığını azaltır. Yara karmaşıklığı ortaya çıkmadan %167 zarar görebilirsiniz." Burda çeviri hatası varmı Yani daha fazla zarar alıcaksam neden yüksek tutayım ki mukavemeti!!! Ben şunu anladım burdan. Mu...

Tuesday, June 10th 2014, 5:30pm

Mukavemet çevirisi

Mukavemet te şu şekilde yazıyor ; "Yaralanma sıklığını azaltır. Yara karmaşıklığı ortaya çıkmadan %167 zarar görebilirsiniz." Burda çeviri hatası varmı Yani daha fazla zarar alıcaksam neden yüksek tutayım ki mukavemeti!!!

Tuesday, June 10th 2014, 12:59pm

Seçmelik Tatula

Seçmelik Tatula hangi haritadan çıkar bilen varmı?

Saturday, June 7th 2014, 2:57pm

Oyuna Girilmiyor

"Bağlantı Kesildi:Bağlantı kurulamıyor" yazıyor sürekli. İnternet bağlantımda sorun yok. Gayette hızlı. "Bin-->Launcher" dan girdiğimde de Güncelleme Sunucusuyla Bağlantı Hatası. (Hata Kodu 2. Güvenlik duvarı yada internetimle ilgili bir sorun yok. Fakat hiçbir şekilde giremiyorum.

Friday, June 6th 2014, 1:41pm

Kumaşı kesemiyorum

Reen karakterde meslek olarak terzilik seçtim. şu anda 39 levelde meslek. Pamuklu kadife kumaşı kesmem gerekiyor 39 levelleri basabilmem için fakat hiçbir makasla kesilemiyor. "Bu alet söküm işleminde kullanılamaz" yazıyor her biri için. bütün makasları da denedim. Neyi yanlış yapıyorum acaba?

Thursday, June 5th 2014, 9:18am

Balaçal Kumaş Geliştirici

evet pelerin göğüslük atıyor. Tecrübe ile sabittir Gitti 1 haftalık kutular haybeye. Kaybımız oldu 3 hafta!!!

Wednesday, June 4th 2014, 2:04pm

Reenkarne

Reen karakterin öldüğünde tecrübe kaybetmesini oyunun bir kuralı olarak kabullenebiliriz. Fakat bazen öyle durumlar oluyor ki sinir olmamak elde değil. Örneğin tam savaş halindeyken, çok ta rahat kesebileceğimiz bir mobla savaşırken, oyundan atıyor, 2-3 denemede giremiyosun zaten. Girdiğinde de çok geç oluyor!!! Bir bakmışsın ölmüşsün!!! Gitti tecrübeler!!! Bence en azından bu ayarlanabilir birşey. Oyunun ne zaman atacağını bilemiyoruz ki. Ama mutlaka herkez zaman zaman yaşıyordur bunu. Ata kara...