You are not logged in.

Search results

Search results 1-4 of 4.

Wednesday, June 17th 2015, 4:29pm

Author: kralberk16

ücretli sunucu hakkında

merhaba. oyunu bayadır oynamıyorum yeniden başlamak istiyorum ücretsiz sunucuda artık pek fazla ilerleyemeyecigimi düşünüyorum ve ücretli sunucuya geçmek istiyorum sormak istedigim bir kaç şey var. oyuncu durumu oynanılacak seviyedemi acaba ve imparatorluk açmayı düşünüyorum ancak hangi tarafda daha çok türk var öğrenmek istiyorum şimdiden teşşekürler

Sunday, September 14th 2014, 1:29pm

Astral Anahtar Görevi

merhaba arkadaşlar . önceden astral akademideki kapıdan anhtar alıp astral yapabiliyorduk. ama şimdi görevi göremiyorum anahtar alamıyorum yeni kasmaya başladıgım için levelim 59 onunla ilgili bir durummu yoksa değişen birşeymi var

Saturday, May 3rd 2014, 11:15am

Dönmeye Değermi

merhaba arkadaşlar allodsu çok uzun zamanlar oynadım ve gerçekten zevk aldım. ama türkiyediki krital fiyatları kurları yöneticilier vs. oyuna ara vermeme neden oldu. arada girip foruma neler olup bitiğini takip ediyordum ama bu beni oyundan dahada çok soğutuyordu şimdi ise allods taşındı oyuna geri dönmeye değermi yoksa hiç yüklememelimiyim. kristal kurları fiyatları ve oyun içindeki denge nasıl durumda. şimdiden teşekkürler

Thursday, April 3rd 2014, 5:06pm

Savaşçi Pve Talent Lütfen

arkadaşlar oyuna yeniden başladım ve savşçı açmaya karar verdim ancak hangi skillere ne kadar vereceğim hakkında fikrim yok bir pve talent verirseniz çokmakbule geçer şimdiden teşekkürler