You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Tuesday, July 27th 2021, 9:58pm

Author: Discotech

Kristal Çekemiyorum

Merhabalar, Bu konuda forum üzerinden maalesef yardımcı olamıyoruz. Buradan destek sistemine ticket atman gerekiyor.

Friday, July 2nd 2021, 1:48am

Hesap geri alma işlemleri hk.

Selamlar, Aynı bu şekilde ticket atıp durumu bildirmen gerekiyor. Onlar sana gerekli açıklamayı yapacaklardır.

Monday, June 28th 2021, 3:52am

Kahramanın yolu görevi

Merhabalar, Videoda gerekli anlatımı yaptım izleyebilirsin. Buraya Tıkla .

Sunday, June 20th 2021, 9:22pm

Etki listesini nasıl düzeltebilirim?

Merhabalar, Gösterdiğim adımları uyğula lütfen. Mauseni noktanın altına aynı çizgi hizasında yukarıdan aşağıya doğru sırala. Daha sonra sağ tıkla ve Engeli kaldırın seçeneğine tıkla. Daha sonra Sıfırla seçeneğini kullan.

Thursday, May 27th 2021, 12:34pm

Vahiy adasındaki Hazine avcısı görevi

Merhabalar, O görev uğraştırıyor maalesef biraz. Haritada çizili olan bölgeyi 3-5 adım atarak tara bulacaksın.

Wednesday, May 26th 2021, 2:38pm

Gizli Güç Mahfazası

Merhabalar, Bu videomuzda Sizlere Gizli Güç Mahfazası'nın içeriğini anlatmaya çalıştım ve yine Gizli Güç Mahfazası açarak şansımızı denedik. Sizlerde 24 Mayıs tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan bu Mahfazayı kaçırmayın.

Sunday, May 23rd 2021, 4:14pm

Oyuna yeni başladım

Merhabalar, Öncelikle Hoş geldin bütün sınıflar aslında güzel. Sana tavsiyem önce seri kasabileceğin bir sınıf ile başla. Madem uzakcı seviyorsun okçu açabilirsin. Son seviyeye ulaştığında istersen sınıfını tekrar değiştirirsin. İttifak tarafında oynuyorsan Turkish Front birliğine ulaş. Sana yardımcı oluruz.

Monday, May 10th 2021, 1:18pm

Merhaba

Merhabalar, 6 yılda çok fazla şey değişti bunları yazarak anlatmanın imkanı yok. İttifak tarafında oynuyoruz. Oyuna başlamayı düşünüyorsan sana yardımcı oluruz. Turkish Front birliğindeyiz. Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin ve discord kullanıyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Friday, May 7th 2021, 9:58am

Timur Özalp YouTube Kanalı!

Merhabalar, Bu videomuzda Son seviyeye ulaşmış olan oyuncuların, Kesinlikle yapılması gereken detayların bir kısmını bir videoya sığdırmaya çalıştım. Tabii ki yapılması gereken daha çok fazla şey var. ilerleyen videolarda bu konuları anlatacağım.

Friday, May 7th 2021, 9:56am

Timur Özalp YouTube Kanalı!

Merhabalar, Bu Videomuzda Detaylı bir şekilde 2021 Kan Turnuvası Etkinliğinden bahsettik. Görev serüvenleri ve Ödüllerle dolu olan bu Etkinliği sakın kaçırmayın.

Tuesday, April 27th 2021, 4:14pm

Son Seviye Olunca Yapılması Gerekenler

Merhabalar, Son seviye olduğunda yapılması gereken çok fazla şey var ve oyun yeni başlıyor senin için. İlk olarak Astral Ada çıkıp item yapman gerekiyor. Rasgele savaşlara katılmak, Ulu olmak, Gelişim aşamalarını tamamlamak, Zindanlar vb çok fazla şey var. Sana tavsiyem bir Türk birliğine gir ben ittifak Tarafında oynuyorum istersen sana yardımcı olabiliriz.

Monday, April 12th 2021, 12:03pm

Sihirli Mozaik Oyunu / Mekanik Binekler

Merhabalar, Bu Videoda Kadim Mozaik Fayansı oynadık. Birbirinden güzel mekanik bineklerle dolu bu etkinlikten faydalanmak istiyosanız, 14 Nisan'ın son gün olduğunu unutmayın.

Monday, April 5th 2021, 12:48am

Astral Gemi İnşaatı ve Gemi Limanları

Merhabalar, Bu videomuzda 35 seviyede aktif olan, Astral Gemi inşaatından ve Limanlardan bahsettik. Sizlerde 35 Seviye olduğunuzda Astral Akedemiye ışınlanıp, Geminizi inşa etmeyi unutmayın.

Thursday, April 1st 2021, 7:17pm

Terzilik için gerekli malzemeler

Merhabalar, Bulamadığın malzemeleri Al Rihat Harabeleri 'Casimo de Pulay isimli 'NPC'den bulabilirsin.

Monday, March 29th 2021, 1:28pm

Dericilik Rehberi - 12.0 İtem Üretimi Nasıl Yapılır?

Merhabalar, Bu videomuzda Dericilik meslek rehberini, Sizlere detaylı şekilde anlatmaya çalıştık. Yakaladığınız Renklere Dikkat edin, Renk Yakalamazsanız 1 item, Ful Yeşil 2 İtem, Ful Mavi 3 İtem, Ful Mor 5 İtem atabiliyor. Yeni sürümde sizlerde meslek kasmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Ayrıca meslek itemleri üretimi bazen çok kazançlı olabiliyor. İyi seyirler.

Friday, March 26th 2021, 11:19pm

Suslanger Haritası ve Etkinlik Görevleri

Merhabalar, Sizlere bu videoda 12.0 Güncellemesi ile gelen 'Suslanger' 95 Seviye haritasını ve Etkinlik görevlerini Detaylı şekilde anlatmaya çalıştık.

Tuesday, March 23rd 2021, 11:34pm

Yeni Koleksiyoncu Sürümleri - Çöl Savaşçısının Hazine Setini İnceledik

Merhabalar, Bu videomuzda Çöl Savaşçısının Hazine Seti ve Çöl Savaşçısının Zırh Seti sürümünü detaylı bir şekilde inceledik. Videoyu dikkatli bir şekilde izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlerde bu avantajlı sürümden faydalanmak istiyorsanız, 22 Mart tarihinden 31 Mart tarihine kadar devam edecek olan bu sürümü kaçırmayın.

Monday, March 22nd 2021, 10:07am

Meslek-Demirci Rehberi

Merhabalar, Bu Videomuzda 12.0 Desert Dreams Güncellemesiyle değişen item sisteminden ve Demirci Meslek Rehberinden bahsettik. İtemler tamamen değişti ve meslekler bu sürümde değerli bir rol aldı.