You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Monday, November 30th 2020, 10:40am

Author: user_7722111

[PMB 11.1] LauderCompan/ Şifacı Rehberi

Arkadaşlar yetenek ağacının devamını yorum kısmından yazmak zorunda kaldım. Çünkü harf sınırını aşmak istemedim. Ve daha temiz olacağını düşündüm. O zaman sıra diğer faktörlerimiz ve karakteristiklerimizde. Arkadaşlar şifacının tüm faktörlerinde genel olarak karakteristiklerim bu şekildedir. Fakat PvE işgal yapacağınız zaman size Kana Susama ve Metanet öneririm. Bu değerleri (kana susama ve metanet) ise 700 ila 800 aralığında tutabilirsiniz. İşgal PvE arkadaşlar benim sırlar tomarım turuncu ve t...

Monday, November 30th 2020, 10:30am

[PMB 11.1] Pikachu/Ozan Rehberi

Ellerine sağlık çok iyi rehber. BEĞENDİM

Sunday, November 29th 2020, 5:02pm

[PMB 11.1] LauderCompan/ Şifacı Rehberi

Karakter Adı : LauderCompan Birlik Adı : Distinguished Sunucu Adı : Evolution Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz Bugün sizlerle birlikte Şifacı rehberi yapacağız, Şifacı nedir ? Nasıl oynanır ? Oynarken nelere dikkat etmeliyiz ? gibi sorularınızı cevaplamaya çalışacağım... Öncelikle size şifacının yetenek ağacını göstereceğim ve sonra elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım... O zaman başlayalım! İlk olarak destek talenti ile başlayacağım. Bu Benim destek talentimdir... Her ne kadar çoğu şifacı tar...