You are not logged in.

Search results

Search results 1-11 of 11.

Monday, December 15th 2014, 10:25pm

Author: MarioMagnotti

Görev Hatası

Quoted from "Karavul" Selamlar. Taraf değişmeden dolayı bazı görevler tekrardan açılmıştır.Dikkate almayınız lakin yakın levelde ki görevlenirinizden eksikleriniz bulunduğunu sanıyorum.Harita üzerinden kontrol ederek atladığınız görevleri bitiriniz. İyi Forumlar. kötü oldu bu mecburen tüm oyunu gezip tek tek bulacağım görevleri. yardım için teşekkürler

Monday, December 15th 2014, 9:56pm

Görev Hatası

Quoted from "Discotech" Kaç levelsin şu anda? Şuan 59 levelim fakat karakter eski bir karakter ve eskiden taraf değiştirmiştim o yüzden bütün görevleri en baştan yapıyorum karışık olarak

Monday, December 15th 2014, 9:19pm

"Görev Bul" çıkan görevleri bulamıyorum

Ben oyuna cok uzun bir aradan sonra geri dönüş yaptım. karakterımı kaldıgım yerden kasmaya devam derken bir yerde takıldım. Görev Bul seçeneğini kullanarak görevleri bulup yapıyorum fakat 2 görevi yapamadım cunku nerde oldugunu bılmıyorum yeterınce bılgı vermıyor ve görev bul sürekli bu iki görev arasında gidip geliyor Görevler Yıpranmış Mozaik harita ve Işık Hizmetkarı. Hedefe git dediğimde rota bulunamıyor hatası alıyorum Lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Saturday, April 12th 2014, 3:41pm

Destek

Baya yavaş sanırım 10 güne yakındır cevap bekliyorum gelmedi

Thursday, April 10th 2014, 2:25pm

nadir nesne dükkanı

Smugglers Paradise aylık ücretli serverdir. O serverde nadir nesne dükkanı yok, düzey 5, sihirli taşlar, kristal alım satım vsvs. yoktur. Ayın 14'üne kadar deneme süreci vardır ondan sonra aylık 10 avrodur oyun ucretı

Saturday, April 5th 2014, 12:14pm

Fiyat Hakkında

Aylık ücretle oynuyorsun. Türk parasına göre aylık 30liraya mı ne denk geliyor diye biliyorum. Oyuniçi herhangi bir market yok, kristal yok, düzey 5 yok, sihirli taş yok, mahfaza yok vsvs yok yani tl yatıramıyorsun oyuna ayın 14'üne kadar deneme amaçlı girişler açık bakabilirsin

Friday, April 4th 2014, 10:43pm

Fiyat Hakkında

Bende merak ediyorum. Konuyu takipteyim

Friday, April 4th 2014, 3:54pm

03.04.2014 Oyun beni Dolandırdı.Kristal Parçalarımı istiyorum.

Nasıl bir çeviri hatası ile 100 sayısını 1200 yazabiliyorsunuz? Çok amatörce

Friday, April 4th 2014, 1:17pm

Name88

bu konudada arkadaş aynı sorunu yaşamış. http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…4%B1m#post12621 Darkdish'in yaptığı açıklamaya göre alınan miktarlar doğruymuş. Yani geçmiş olsun.

Friday, April 4th 2014, 1:14pm

sunucu yok

Bende bu sorun ile karşılaşmıştım. Oyunu kurulu olduğu klasörün içinde bulunan Launcher'dan çalıştırın