You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Wednesday, February 10th 2016, 1:57pm

Author: Ventress

Sunucuya Bağlanamiyorum Port 9340 Hatasi

oyuna girerken sunucudan yanıt bekleniyor diyor bekliyor ve başarısız diyor sunucaya bağlanamıyor port 9340 hatası veriyor

Monday, February 8th 2016, 7:29pm

Sunucuya Bağlanamiyorum Port 9340 Hatasi

Arkadaşlar p2p oyuncusuyum sunucuya bağlanamıyorum sunucuya bağlanamadı port 9340 hatası veriyor bunun çözümü nedir bilen varmı ? yardım edin

Friday, January 29th 2016, 2:27pm

Steam Allods RU 7.0

Arkadaş Doğru Söylüyor Bu kadar İnsanın İkilemde Kalmaması lazım Bu Doğru Bir şey Değil O kadar emek O kadar harcanmış saatlerimiz var ki maddiyatı hiç saymıyorum bile Bu işler Böyle olmamalı tam bir muammayız şuanda

Wednesday, January 27th 2016, 6:58pm

Steam Allods RU 7.0

Steam Üzerinden giriş Yaptım Fakat aktarılmış p2p rus sunucusunu göremedim sadece bir tane f2p sunucu açılmış aktarılcak olsaydı ilk onlar aktarılmazmıydı ?

Wednesday, January 27th 2016, 5:31pm

Steam Allods RU 7.0

Bizlerin yani P2P de Oynuyan Oyuncuların Karakterleri ne olacak peki ? Direk Steama Aktarılcakmı karakterlerimiz yoksa sıfırdanmı başlanıcak sıfırdan başlanıcaksa eğer büyük sıkıntı okadar insanların emekleri var

Tuesday, November 10th 2015, 4:40pm

Paralı Sunucuya Başladım Yardım

Arkadaşlar Şu saatten itibaren paralı sunucu oyuncusuyum ama karakter sınıfı açısından kararsız kaldım önerileriniz nelerdir ( pagannı önerirmisiniz )

Tuesday, November 10th 2015, 4:15pm

Yeniden Başlamak için Bi Sorum Var

Aboneli server'a geleceğim arkadaşım f2p de millet baya ilerde çok fazla para harcamam gerekir ama aboneli server daha iyi geldi 1 2 gün içinde sizlerleyim