You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 47.

Saturday, March 17th 2018, 1:02pm

Author: Zephyr-

TR Update

TR Update from me

Sunday, June 18th 2017, 12:17am

Baskın Aramaları ( Ctrl + M )

Quoted from "Discotech" Mart kedilerini bize bildirin tatile yollayalım Hepsi burada zaten konu açılınca gelmişler hemen Ama gerçekten pvp esnasında bu sistemi kullanıp istedikleri zaman kaçabilmeleri çok sinir bozucu oluyor. Önerimi iletirsen sevinirim.

Saturday, June 17th 2017, 6:28pm

Baskın Aramaları ( Ctrl + M )

Çeşitli yerlerde pvp yaptığımız esnada yenilen taraf için en kolay kaçış yolu. Ctrl + M > Git kurtulabiliyor herkes. Zaman ve mekan farketmiyor. Gerek Novograd'a gelen imparatorluk oyuncuları olsun, gerekse elementte yapılan pvplerde. Bir tıkla kaçabiliyor herkes ve bu durum çok sinir bozucu. Ayrıca serverın meşhur mart kedilerinin tepelere çıkmasını sağlayan sistemlerden biriside bu. Benim önerim baskın aramalarında herhangi birşeye katılabilmek için oyuncunun savaş dışında olması zorunluluğunu...

Tuesday, May 30th 2017, 4:17pm

Yardımcı olucak var mı?

İmparatorluk tarafında türkler olarak Brotherhood birliği çatısı altında oynuyoruz. Bu tarafa gelirsen yardımcı olabiliriz

Thursday, May 18th 2017, 12:02pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name: Zephyr Server: Smuggler's Paradise Suggested Name: *1 Rising Generation *2 Apocalypse survivors *3 Pioneering Settlement *4 New Colony

Saturday, May 6th 2017, 10:33am

Destek sistemi

Quoted from "Discotech" Sorun aslında bizim anlayamamış olmamız değil senin anlatamamış olman,oyun içi sorunlarında ve yorumlarında kısa ve öz şekilde sorununu yazman gerekiyor buna özen gösterirsen sana daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Eleştirilere açık olmak bir yana isteğinin kabul edilmemiş olması sanırım sende algı oluşturmuş.Forum üzerinden sana yardımcı olamıyorum isim konusunda ''Destek'' bölümüne anlaşılır bir şekilde bildirir tekrar. Destek bölümüne attığım ticket buraya yazdığımda...

Friday, May 5th 2017, 9:25pm

Destek sistemi

Merhaba, Verdiğiniz cevap ile ikinci kez şok olmuş durumdayım. Şikayetçi olduğum konunun birebir aynısını yaşıyorum şu anda. Zira bende herkes gibi biliyorum ki başka bir oyuncunun kullanmış olduğu karakter ismi asla alınamaz ki benim isteğim bu değildi. Aksine bir başkası kullanıyorsa benim kullanıcı adımın değişmesi yönünde bir istekte bulunmuştum. Bunu açık ve net bir biçimde yukarıda da " oynadığım zamanlarda popüler bir oyuncu olduğum için ben karakterimi sildikten sonra, benim kullanmış ol...

Friday, May 5th 2017, 4:30pm

Destek Bölümü

Merhaba Bu konu hakkında nereye ulaşacağımı bilmediğim için bu başlığı açtım. Hem şikayet hem de öneri olacak. Geçen sene kasım ayında oyunu bırakmam gerektiği için karakterimi silmiştim. 1 Mayıs'ta oyuna tekrar başlama kararı aldım. Önce abonelik aldım ardından destek bölümüne silinen karakter başlığı altından ayrıntılı bir şekilde mesaj attım ki kafalarına bir soru takılmasın, tek seferde sonuca ulaşılsın, zaten geç cevap veriliyor tekrar beklemeyeyim. 1 Mayıs ,saat 14:50 'de ticket oluşturdum...

Friday, May 5th 2017, 4:04pm

Brotherhood geri dönüyor

5 gün önce ticket attım silinen karakterimi geri getirmek için cevap bekliyorum hala. Yani anlayacağın abonelik aldım fakat henüz tam olarak oyun içindeki popülasyona bakamadım. Başka birliklere giden oyuncular şu an Brotherhood'a geri dönmüş durumdalar ve eski üyelerin hepsini telefonla arayıp geri döndüğümün bilgisini veriyorum ki onlarında çoğu tekrar oyuna başlayacaklardır. Yılın bu zamanları oyuncu sayısının en az olduğu zamanlar ancak bir kaç aya kadar tekrar eski popülasyonu hatta belki d...

Friday, May 5th 2017, 1:01pm

EN'den TR'ye geçmek

Quoted from "beckiboo1" Yardım için teşekkürler, oldu. rica ederim ne demek işe yaradığına sevindim.

Friday, May 5th 2017, 12:19pm

Brotherhood geri dönüyor

imparatorluk tarafındayız kardeşim. bekleriz

Friday, May 5th 2017, 10:47am

Oyunu İngilizceden Türkçe'ye Nasıl Çevirebilirim?

Türkçe kurulum dosyasını indirin. Ardından türkçe launcherı başlatıp oyunu kurmak istediğiniz dizini seçin. Dosyalar inmeye başladıktan sonra launcherı kapatıp , elinizde halihazırda bulunan ingilizce oyun dosyalarının hepsini ,yeni kurulum yaptığınız yere kopyalayın. Launcherı tekrar başlatın. Bu şekilde oyunun hepsini değil, yalnızca dil dosyalarının farklı olan kısımları inecektir.

Friday, May 5th 2017, 10:42am

EN'den TR'ye geçmek

Steam üzerinden oyunun türkçe olanını indirme işlemini başlatın. Kurulum dizinindeki dosyalar oluşmaya başladıktan sonra indirmeyi durdurun. Daha önce indirmiş olduğunuz ingilizce versiyonun dosyalarını, türkçe dizine kopyalayıp launcherı tekrar başlatın. Bu şekilde yaptığınızda yalnızca türkçe için farklı olan dosyaları indirecek.

Friday, May 5th 2017, 7:51am

EN'den TR'ye geçmek

Steam üzerinden indirdiysen eğer yalnızca dil dosyasını indirmek mümkün

Thursday, May 4th 2017, 12:34pm

Allods online son durum ?

Quoted from "beckiboo1" paralı server'da aksesuar eklentileri var mı? kıyafet falan giyiyorduk eskiden astral büyücü kostümü falan giyerdik sadece görünüş verirdi ama onlar hep paralıydı. paralı serverda onlarda mı kalkıyor? ve aynı şekilde binek sistemi de elbette var kostümler. oyun içinde drop olarak geliyor. ücretli değiller

Wednesday, May 3rd 2017, 6:13pm

Eskiler Toplanıyor !

P2P 'de bizde başladık toplanmaya ,bekleriz

Tuesday, May 2nd 2017, 7:52am

Brotherhood geri dönüyor

f2p'de istersen milyonlar oynasın, gelip tek yedikten sonra hiçbir anlamı yok. ha benim param çok harcayacak yer bulamıyorum diyenler ayrı tabi.yatırırsın 5000₺ oynarsın f2p'de(yine tek atan çıkar tabi elbet). biz 5-6 kişiyle kalmayız merak etmeyin

Monday, May 1st 2017, 1:48pm

Brotherhood geri dönüyor

Uzun süre sonra oyuna geri dönme kararı aldım. Ne kadar p2p serverda kimse kalmadı haberlerini duysam da yinede bu geri dönüş kararımı etkilemeyecek. Sonuç olarak bu birliği 5-6 kişi kurup zamanında nasıl yoktan var ettiysek yine var olacağız. Oyuna benim gibi geri dönmeyi düşünen ya da yeni başlayacak olan herkese kapımız açıktır. (eskilerden birkaç kişi hariç.kendilerini bilirler ) Yakın zamanda görüşmek üzere..

Wednesday, November 16th 2016, 4:53am

P2P başlamayı dusunuyorum.

Oyun içi parayla oyun süresi satın alma sistemi maalesef bulunmamakta. Fakat çeşitli etkinliklerle oyun süresi kazanman mümkün. Oyuncu sayısı eskiye nazaran çok daha fazla.

Thursday, November 10th 2016, 4:41pm

Element Krallığı zorluğu ?

10 Kasım 2016 tarihli sunucu bakımı normalin üzerinde sürdüğü için ümitlenmiştim. Düzeltmeler yapılıyordur diye. Fakat yalnızca donma sorunu düzeltilmiş. Element krallığındaki mobların canları hala aynı seviyede Üstelik oyunda tek para kasabildiğimiz sistemde elimizden alınmış. Teşekkürler