You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Tuesday, September 16th 2014, 7:17pm

Author: hophopsie

Genel af önerisi

Böyle bir durum söz konusu mudur acaba düşünüyor musunuz ? Elbet isteyen başka arkadaşlarımızda çıkacaktır.

Friday, August 15th 2014, 4:18am

Hediyesiz bir gün yok!

Hediyesiz gün yokmuş hehe şakacılar sizi

Wednesday, August 13th 2014, 6:36am

Mayo yarışması - Konsept Tasarımı

Bende biliyorum denizci olduğunu illa bahriyeli olacak diye bir şart koşmamışlar burada insanların beğenisine sunulmuş ve bende fikrimi söyledim. Bana onların bayrağını anımsatıyor sıkıntı var mı ?

Wednesday, August 13th 2014, 2:14am

Mayo yarışması - Konsept Tasarımı

İsrail bayrağı gibi olmuş bence renkler değiştirilmeli tasarım hoş

Saturday, June 14th 2014, 11:10pm

Tika Rika Mağarası

Bu 5.0.1 güncellemesi ne zaman geliyor acaba kesin bir tarih var mıdır ?

Monday, May 26th 2014, 5:41pm

Silmeyin silmeyin bir açıklama yapın lütfen herkes okusun

Desteğe siz mesaj atamıyor musunuz yani bana aynı cevabı 50 kere gönderdiler sağolsunlar.

Monday, May 26th 2014, 5:35pm

Silmeyin silmeyin bir açıklama yapın lütfen herkes okusun

Burdan yetkililere sesleniyorum zamanında server'lar birleşmeden önce REACTION guildi dünyanın çakallığını yaptılar ceza aldılar süresiz banlananlar oldu ve adamlar kristal ödeyerek karakterlerini açtırdılar. Ben GM'e "arkadaşımın sana selamı var" dedim diye sinirlendi ve süresiz ban yedim sebep olarakta "milleti galayana getirmekten" dediniz. Şu oyunu 2011 den beri severek oynuyordum askere gittim geldim açılır düşüncesiyle tekrar başlayacaktım ama hala kapalı kaç kere ticket attım desteğe neym...

Friday, May 9th 2014, 5:16pm

Soru ve Cevap Köşesi

my.com daki ticketlara ne zaman cevap gelecek acaba "Oluşturulma tarihi 02.05.2014 23:59" bu tarih saatte ticket attım hala cevaplanmadı çünkü teşekkürler iyi günler.

Tuesday, April 22nd 2014, 10:01pm

Kristal Nasıl Alacağız ?

neden ugrasıyorsunuz ki gpotato.eu sitesine girin kredi kartı ile alın türkçe versiyonda daha mastercard falan eklenmemiş o yüzden sıkıntı.