You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 38.

Wednesday, December 30th 2015, 7:23pm

Author: bahad2000

Difference between Bard and Engineer?

the engineer best pvp start combo is: steeltrap>overload>fire turret>steel mosquito>frag bomb>engineer shield(idk whats call for device shielding)>a bit dps during steel trap gone or if its seems to take 1-2hit>Defibrillation(6sec stun)>dps with steel mosquito and fires>>frag bomb and go on

Tuesday, December 22nd 2015, 12:35pm

Lig saymıyorum Noel ateşkes !

bende ramazan bayramına saygı duyun istiyorum hadi burdan yak oyun len bu sende /All ppl respect to for my Feasts and official days but did u do that nooo well its game yha/Tous les gens respectent à mes fêtes et jours officiels, mais avez-vous fait pas bien son épingle du jeu (googletranslate is sucks)

Wednesday, October 28th 2015, 10:59am

Nedir bu Oyundaki Savaş Dengesizliği?

Quoted from "Silas97" 100k statlı adamlar dediğin aylarca adalarda emek verip o duruma geldi,geçen güncellemede başarı işaretiyle geliştirici alma imkanıyla sıfırdan bile başlasa çok deyil 2-3 haftada insanları yakalama fırsatı geldi,her istediğin dakikada nerdeyse savaş çekiyor sadece burdan 85-90 k stat yapma şansın varken hemde kolayca ben 40 k yım karşıma 40k verin diyorsun, gelişmek bu kadar basitken herkes kolayca gelişirken emin ol o dediğin şekilde mevcut bu sistemde bile gelişememiş 40...

Monday, September 7th 2015, 11:32pm

need advice for warrior build

http://en.allodswiki.ru/calc#!1!333.3..2…ikwefjm/YCWUFRH its pvp build with good surviving

Saturday, September 5th 2015, 10:18pm

Yanlışlıkla görevi sildim.

yeni değilsin sen krdşm yaparsın...

Friday, August 28th 2015, 11:17pm

GizMina - Talent 6.0.0

pvp/pve karışık yapılandırmaya göre buillde bence bir hata yok gayet iyi diğer yönden karşında uzakçı varsa yakın talent kullanmak daha mantıklı zaten okçudan kaçmak çok zor...

Friday, August 28th 2015, 12:51pm

Imp-Ittifak? :d

impe gidebilirsin tavsiye ederim exp kasma oranı orda %10 daha fazla her yeni oyuncu impe giderse ittifak eski gücüne kavuşacaktır hahaha

Thursday, August 27th 2015, 12:32pm

Bilginizi Rica ediyim Pls

talentin tutarsızlığı boş bırakılan gelişim aşamalarına bağlıdır mistik oynamadığım için bi fikrim yok ancak talentinde meleke ve şans(her büyü için geçerli bir güç değeridir bilirsin) kapalı sen düşün ne kadar garip bir talent...

Thursday, August 27th 2015, 12:28pm

Windows 10 da oyun açılmıyor

my.com game center kullan tamir et olmadı o yerdende tamir çek bunun durumu tamirlik oda olmadı hadi uyumluluk ve yönetici modunda çalıştır daha fazla fikir gelmez zaten bunun dışında ek...

Sunday, August 23rd 2015, 1:10pm

Just some shared thoughts on how to arrange Gearing & gaining Gold

make astral allods with ur party and take that crystals fastly approx 400g in 30min. but thats funny with ur friends

Friday, August 21st 2015, 10:42pm

Oyunun GM si ?!?!

darkdish tr oyuncuların gm si

Thursday, August 20th 2015, 3:08pm

Savaşçı Silah Çifti

"3-Gelelim kıyım yuvasına 2 puan kıyım yuvasını açmak için harcamışsın,kanlı kıyıma 3 puan bu sana kıyım yuvası için %100 ihtimalle bir vuruş daha fazla vurmanı sağlar ki üstün tamamen ejder itemi olsa bile kıyım yuvasından gelen dps bildiğin çöp,pve ve pvp de çokçe denedim çok düşük dps yapıyor(ejder itemleriyle).Bir kez güçlü saldırı vurmam kritik hasarıyla beraber kıyım yuvasına eşdeğer neredeyse ki Güçlü saldırı-Kesici darbe-Ezici vuruş yapsam katlar dps de kıyım yuvasını.Kıyım yuvası buffla...

Wednesday, August 19th 2015, 5:39pm

GizMina - Talent 6.0.0

sen bence sohbet istiyon sıkıntıdan Eskrim ustası üzerinden büyücülüğe karşı kılıç,düzenbaz gibi yetenekler kapalı karakteri koşarak iyi kaçıyor olabilir baksana geri tepme 3 Ancak vurulanlardan kaçamayacağı kesin...

Wednesday, August 19th 2015, 2:58pm

Savaşçı Silah Çifti

enerji sıkıntısı var adrenalin sürekli mi basılıyor sanki ,ben tanklık yaparken dps yaparım demedim takımımda tank ÖLDÜKTEN SONRA bak burda tank ölünce üstüme alır 2.ölümde benden olsun diye düşünürüm kaçarken dps mi düşünüyorsun daha konuyu anlatamadım galiba bossun canı düşük durumları hiç yaşamadın yada tankı suçladın yada kötü bir tank görmedin oyunda bundan yaralanmaya 1 puan dahi vermemin saçma olduğunu düşünüyorsun... Doğrama açıkken ezici vuruşa ne demek lazım savaş avantajı harcıyor her...

Wednesday, August 19th 2015, 1:51pm

Savaşçı Silah Çifti

emilim desteği açıldığında %54lük emilim bossun sana 3 vuruşu demek bunun sıfırlaması var 3 vuruş daha sonrasında 4 vuruşta öl dur daha çetin ceviz açıldı 3 tane daha vurması lazım ondan sonra öl(bossa bundan daha hızlı ölürsün diyorsan şifacıyıda hesaba kat ve raidde değiliz) Arkasında durduğum yorum kaytlamak kaçarak takım arkadaşlarını korumak bu arada dpsden feragat edeceksin Ama boss tankı öldürüp şifacıya dönünce çekecek kutsalı sonra okçuya döner uzaklaşmaya çalışan okçu dps yapamaz zaten...

Wednesday, August 19th 2015, 11:50am

Savaşçı Silah Çifti

Çift elli zaten pvp için bu kaçınılmaz Ancak bu yaralanma sadece 1 açılma olayı şart gibi bişi bence tanka her daim destek çıkacak 2.rolde max emilim ve o emilimi anında yenileyen sensin şifacıya döndüğünde tankın ona çağrı atacak zamanı kalmadığında veya bir çok sebepten dolayı pvpde bile 1 açınca domide adamın dikkatini dağıtıyorsun 1 puan sadece çok bişi sayılmaz -_- Çifte ağır silah giydiğinde kıyım yuvasının ve fırıldağın damagesi her ne kadar yükselsede enerji sorunu çıkarıyor çünkü ben ku...

Wednesday, August 19th 2015, 9:47am

Savaşçı Silah Çifti

PVE YORUMU: oyunu oynamayalı bayağı olmuş belli baksana pvede yaralanma(çağrı-challenge) yeteneğine 1 puan vermemişsin tank ölünce sen onun yerine nasıl geçeceksin bossta gider şifacıya büyücüye dönüp tek atar artık "%6 hasar artışı ve hasar saçılmasında %100 azalma kazanıyorsunuz" %100azalma kazanılmıyor,kaybediliyor yani alansal vuruşların 2 kat düşüyor fırıldak 3 kasmışsın ve bunu açmışsın garip??? Talentinde 2 sorun daha var enerji problemi ve kıyım yuvasının olmaması...Büyük ihtimalle hafif...

Wednesday, August 19th 2015, 9:19am

GizMina - Talent 6.0.0

yakın dövüşenlere karşı başarılı ancak karşında bir uzakçı karakter varsa pek sayılmaz

Thursday, August 13th 2015, 4:00pm

Rusya Server'ına Geçiş

rusça okuyorsan gelişimine faydası olur ben okuyamadığım için birde burda çarım olduğundan bu serverdayım yoksa şimdiye rusyadaydım