You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 1,000. There are even more results, please redefine your search.

Monday, May 9th 2022, 8:07am

Author: Discotech

13.0 patch'inde görevlerin yapılamıyor olması

Merhabalar, Bu durumu yetkili departmana ilettim. Bildiriminiz için teşekkürler

Wednesday, December 15th 2021, 10:13am

Timur Özalp YouTube Kanalı!

Merhabalar, Bu videomuzda 22-23 haritası olan Tenebra Haritasını tamamladık ve 2 gelişim aşaması elde ettik. 0-95 Seviyesine kadar Tüm Görevleri hep birlikte tamamlayacağız. İyi seyirler.

Sunday, December 12th 2021, 3:18pm

Merhabalar, Bu videoda sizlere Zaman Boşluğu, Gizemli Topraklar'ı anlattım. Siz de bu zindanlarda hızlıca seviye atlayabilir ve seviyenize uygun ekipmanlarınızı tamamlayabilirsiniz. İyi seyirler.

Monday, November 15th 2021, 12:22pm

Kara Sular Bölüm#2

Merhabalar, Bu videomuzda 19-22 Haritası olan Kara Sular Haritasını ve Görevleri tamamlandı. 0-95 Seviyesine kadar Tüm Görevleri hep birlikte tamamlayacağız. İyi seyirler..

Monday, November 15th 2021, 12:19pm

Kara Sular

Merhabalar, Bu videomuzda 19-22 Haritası olan Kara Sular Haritasını ve Görevleri tamamlandı. 0-95 Seviyesine kadar Tüm Görevleri hep birlikte tamamlayacağız. İyi seyirler.

Saturday, September 18th 2021, 12:10am

Merhabalar, Bu videomuzda 12-16 Haritası olan Siveriya haritasını ve Lanetli Tapınak Görevini tamamladık. 0-95 Seviyesine kadar Tüm Görevleri hep birlikte tamamlayacağız. İyi seyirler.

Thursday, September 9th 2021, 10:21am

Merhabalar, Bu videomuzda 12-16 Haritası olan Siveriya haritasını ve görevleri tanıtmaya çalıştım. 0-95 Seviyesine kadar Tüm Görevleri hep birlikte tamamlayacağız. İyi seyirler.

Monday, August 16th 2021, 11:50am

Kristal Çekemiyorum

Merhabalar, Ödeme sorunları ve problemleri detaylı inceleme gerektirdiği için zaman alıyor, lütfen size dönüş yapmalarını bekleyin.

Thursday, August 12th 2021, 9:43am

Kristal Çekemiyorum

Merhabalar, Yukarıda belirttiğim gibi bu tarz işlemleri destek sistemine bildirmen gerekiyor. Buradan maalesef yardımcı olamıyoruz. Buraya tıklayarak bilet gönder lütfen.

Tuesday, July 27th 2021, 9:58pm

Kristal Çekemiyorum

Merhabalar, Bu konuda forum üzerinden maalesef yardımcı olamıyoruz. Buradan destek sistemine ticket atman gerekiyor.

Friday, July 2nd 2021, 1:48am

Hesap geri alma işlemleri hk.

Selamlar, Aynı bu şekilde ticket atıp durumu bildirmen gerekiyor. Onlar sana gerekli açıklamayı yapacaklardır.

Monday, June 28th 2021, 3:52am

Kahramanın yolu görevi

Merhabalar, Videoda gerekli anlatımı yaptım izleyebilirsin. Buraya Tıkla .

Sunday, June 20th 2021, 9:22pm

Etki listesini nasıl düzeltebilirim?

Merhabalar, Gösterdiğim adımları uyğula lütfen. Mauseni noktanın altına aynı çizgi hizasında yukarıdan aşağıya doğru sırala. Daha sonra sağ tıkla ve Engeli kaldırın seçeneğine tıkla. Daha sonra Sıfırla seçeneğini kullan.

Thursday, May 27th 2021, 12:34pm

Vahiy adasındaki Hazine avcısı görevi

Merhabalar, O görev uğraştırıyor maalesef biraz. Haritada çizili olan bölgeyi 3-5 adım atarak tara bulacaksın.

Wednesday, May 26th 2021, 2:38pm

Gizli Güç Mahfazası

Merhabalar, Bu videomuzda Sizlere Gizli Güç Mahfazası'nın içeriğini anlatmaya çalıştım ve yine Gizli Güç Mahfazası açarak şansımızı denedik. Sizlerde 24 Mayıs tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan bu Mahfazayı kaçırmayın.

Sunday, May 23rd 2021, 4:14pm

Oyuna yeni başladım

Merhabalar, Öncelikle Hoş geldin bütün sınıflar aslında güzel. Sana tavsiyem önce seri kasabileceğin bir sınıf ile başla. Madem uzakcı seviyorsun okçu açabilirsin. Son seviyeye ulaştığında istersen sınıfını tekrar değiştirirsin. İttifak tarafında oynuyorsan Turkish Front birliğine ulaş. Sana yardımcı oluruz.

Monday, May 10th 2021, 1:18pm

Merhaba

Merhabalar, 6 yılda çok fazla şey değişti bunları yazarak anlatmanın imkanı yok. İttifak tarafında oynuyoruz. Oyuna başlamayı düşünüyorsan sana yardımcı oluruz. Turkish Front birliğindeyiz. Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin ve discord kullanıyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Friday, May 7th 2021, 9:58am

Merhabalar, Bu videomuzda Son seviyeye ulaşmış olan oyuncuların, Kesinlikle yapılması gereken detayların bir kısmını bir videoya sığdırmaya çalıştım. Tabii ki yapılması gereken daha çok fazla şey var. ilerleyen videolarda bu konuları anlatacağım.