You are not logged in.

Search results

Search results 1-2 of 2.

Wednesday, October 28th 2020, 9:22pm

Author: targariolentrot

Oyuna geri dönmeli miyim?

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 8-10 sene önce Allods Online oynuyordum. Elf ırkı bir şifacım vardı ve hep o karakterle ilerledim. Kendi imkanlarımla 45 levele kadar oyuna para yatırmadan, taşlarımı geliştirmeden ilerledim. Ancak daha sonra server'ların birleşmesinden sonra o dönem hem İngilizcemin zayıf olmasından hem de karaktere para yatıramadığımdan karakterimin güçsüz kalmasından dolayı oyunu bırakmıştım. Oyunun en iyi kısmı hep astrale açıldıktan sonra derlerdi, astrale bile açılmadan oyunu b...

Sunday, January 8th 2017, 6:29pm

Author: targariolentrot

Hafizami Kaybettim!!! Lütfen Yardim !

Arkadaşlar, 6 seneye aşkın bir süredir aralıklarla oyuna girip healer kasıyorum. Levelim 39. Uzun süredir girmediğim için yetenek ve gelişim aşamaları puanlarım sıfırlanmış. Puanlarımı tekrardan dağıtmak istiyorum. Ama hangilerine ne kadar dağıttığımı hatırlamıyorum. Genelde uzak dövüş yapardım, ama "hüküm" le de yakından sağlam vururdum diye hatırlıyorum. 1) Yetenek ve gelişim aşamaları mı nasıl yönlendirmeliyim? 2) Arkadaşlar yerin altından çıkan ve alandakileri dirilten bir gücüm vardı? Kaybo...