You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Friday, December 4th 2015, 9:38am

Author: puding

Oyun Farm yapmayı kısıtlar oldu.

Şuradaki ironiye bakar mısınız ? Para yatırmak istemiyorsak paralı sunucuya geçecekmişiz. yani adı üstünde pay2play. !!! Quoted from "KenanReyiz" P2P sunucusuna geç para yatırmak istemiyosan Bu arkadaş P2P'de insan kaynakları olarak çalışıyor galiba. senin anlayamadığın şey burada gerçekten de durumu olmayıp aylık ücret ödemeden sadece emekle oyun içerisinde birşey yapmanın peşinde olan bir topluluk var. Şikayet ise çok basit. Artık eskisi gibi gold kazanılmıyor ve yapılan masraf kat be kat artt...

Wednesday, November 19th 2014, 6:47pm

Musallat Ws Zeusy

konu çok bölünüyo yarım sayfa gereksiz yazılar yazıyorsun sanki oyun yapımcısısın bana karakterleri tanıtıyorsun. senin gibilere cevap yazsan ne yazmasan ne yine yarım sayfa içi boş bi cevap yazarsın yine. o yüzden kim nasıl izliyosa destekliyosa aynen devam etsin. kendinizi eğlendirin işte...

Tuesday, November 18th 2014, 5:34pm

MUSALLAT ws Kartoffel

sen sayaç zaten vs lik değil ki yolda yürüyene bile sayaça tıklarsın. senin gibi kendini oyuncu sananlarla işim olmaz benim . senin notunu ben çoooook önceden vermişim zaten. o yüzden benim videoyla öpücükle gülücükle işim olmaz. keser geçerim. sen videocuklarınla eğlenmene devam et.

Tuesday, November 18th 2014, 2:53pm

Musallat Ws Zeusy

bende yoktum biraz geç oldu kusura kalma avukat bey. öncelikle maşallah işine gelen yerleri cımbızla çekip cevap yazmışsın. bende cımbızla çektim cevabından bazı yerleri Quoted Baktım konu olmadık yerlere gidiyor ben yorum yapmasam olmaz dedim. sen zaten eksik olma Quoted Akustik duvarı bozmak zor değil özellikle öyle bir asker için bi korku bi sersemletme etkisine bakıyor. akustik duvar tam tersine yere serme etkilerine karşı bağışklık veriyor. Quoted Akustik Duvarı sorun etmek çok yersiz geliy...

Tuesday, November 18th 2014, 2:31pm

MUSALLAT ws Kartoffel

nerden bilecez vs olduğunu ? hem sadece akustikle vs yapmayı savunanlar şimdi neden bu arkadaşın oynayışına laf ediyorlar ki. o playerlık ise bu da playerlık.

Tuesday, November 11th 2014, 7:36pm

Musallat Ws Zeusy

hala yazabilen sensin bak zoruna gitmiş ki gitmişsin ekran görüntülerini karıştırmışsın daha yüksek skorlusu yok muydu koysaydın neyse yeni videolarla görüşmek üzere by by

Tuesday, November 11th 2014, 7:25pm

Musallat Ws Zeusy

walla sorma ya o ekran görüntüsünü görünce seni tutan gülme bi anda beni de tuttu demek ispatın bi karşılaşma sonucu Allah iyiliğini versin.

Tuesday, November 11th 2014, 7:19pm

Musallat Ws Zeusy

way arkadaş fi tarihinden kalma 55 lvl ekran görüntüsüne cevap vermemi istiyorsun çok fenasın sen

Tuesday, November 11th 2014, 7:08pm

Musallat Ws Zeusy

aleykum selam moderatörüm. size lafım yok. siz büyücüsünüz. sizin kestiğiniz size helaldir. elinize sağlık derim. benim lafım taşı olmayıp akustik duvarla adam kestim sananlara . saygıyı hakedene feda olsun. saygılar Quoted from "Karavul" Selamlar... Lütfen yorumlarınızı kırıcı olmadan saygı çerçevesinde yapınız ve konu başlığı dışında paylaşım yapmayınız.. İyi Forumlar..

Tuesday, November 11th 2014, 6:43pm

Musallat Ws Zeusy

Ouuwww ittifağın dökülmeye başlamış ne playermış arkadaş ya akustik duvarla adam kesiyor. ondan sonra da player oluyor. ol başka karakter göster bakalım oyunculuğunu ozanla konuşması kolay çünkü ozanda player olmuyorsun. ozanda ozanın oyunun yapısında bozukluklardan faydalanıp adam kestiğini sanıyorsun. değiştir karakterini başka karakter oyna o 9 taşla seni 2 saniyede harcarlar . ama işte playerlık 1 skille kitlenmiş. 1 numaralı skill akustik duvar . sen ozan dışında başka karakterle o taşla o ...

Tuesday, November 11th 2014, 5:44pm

Musallat Ws Zeusy

Wednesday, May 21st 2014, 9:40am

Anormalin Anormal Kutuları

kaptan gemiyi dürbünle keserkene

Wednesday, May 21st 2014, 5:27am

Anormalin Anormal Kutuları

gemiyi kesmek ... ilginç

Tuesday, May 20th 2014, 8:11am

[PMB] Alyrea : PVE / DPS

bon jour well design & fuller content

Tuesday, May 20th 2014, 8:07am

Domınyon Savaşları

denk savaş gelse video çekelimde denk savaşlar olmuyor ki kiminin itemine yeniliyorsun kiminin çenesine itemine yenildiklerimiz değil de çenesine yenildiklerimizin ayarını kim yapacak mesela ismi lazım değil biri (herkes bilir dünya kanalından boş konuşmaları) gitmiş 13 taşlı karakter satın almış (diyeceksiniz yasak , eğer yasaksa banlayın) karşısında Türk görünce ortamda konuşma yokken kendi kendine gaza gelip yok tek atınca kaçmayın yok ben tek siz hepiniz yok petimle keserim yok şöyle yok böy...

Friday, May 2nd 2014, 12:41pm

[PMB] Ozan Sınıfı Talent Rehberi - 5.0 - by Lastrike

anlatım çok güzel. bi büyücü olarak cenaze melodisi alınca kaçmam gerektiğini öğrendim :p