You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 215.

Saturday, November 7th 2020, 7:29pm

Author: quentana

İsim kalabalığı

guzel ama oyun özdeğiştiriciden bu kadar para kazanırken yapmaz

Saturday, November 7th 2020, 4:20pm

Selam Ben Yeniyim/Hii I am new.

ittifakta da ipmte de mevcut. tarafın hangisi ona göre kişiler size ulaşabilir ya da öneri yapabilir

Saturday, November 7th 2020, 1:13pm

[PMB 11.1] Winchester Mistik PVP Destek Rehberi

çok başarılı olmuş eline emeğine sağlık

Saturday, November 7th 2020, 11:04am

[PMB 11.1] Cleric/şifacı Fullhealer/tamamen şifa ZemWarrior

the end.... yorumlara göre bonus FH de zarar vermek için talent paylaşacağım destek faktörü işgal gaktörü pve işgal pvp nasıl oynanır talent nasıldır yorumlara yazarsanız onu da paylaşırım

Saturday, November 7th 2020, 11:02am

arıtım: arkadaşlar bu buyumuz kendimizde kaldırılabilen kötu etkileri tek tek kaldırıyor toplu bir arıtma söz konusu degil. birçok kotu etki şuan kalıcı durmakta eskiden aşırı önemliyydi birlik kalesi: yoldaşlar bu büyümüz ejder gözyaşı harcıyor içerisinde bulunan yüm arkadaşlarınızın canı düşükse belirli oranda (buyuk hacimlerde) şifalıyor fedakarlık: bu büyümüzü kimse kullanmıyor ama en önemli büyülerden yoldaşlar nedeni de şu takım arkadaşınız ciddi zararlar alıyorsa ona ayıyorsunuz 3 zararı...

Wednesday, November 4th 2020, 5:52pm

isim:ZemWarrior sınıf:Şifacı ırk:Zem sunucu:evolution birlik:Monster inc. oynadığım roller: tamamen şifa üzerine evet arkadaşlar 11.1 eklentimizde karakterlerin statların hatta oynama şekillerimizde bir hayli değişti. Öncelikle şifacıdan ve diğer sınıflarla olan farklarından bahsedelim sonrasında talentlerimiz ve sonrasında statlarımız ve nasıl bir oynama sitili gerektirdiğinden bahsedeceğiz. 1-) Neden şifacı Rahip ve neden full şifa talenti; arkadaşlar öncelikle geçtiğimiz eklentilerde şifacını...

Wednesday, November 4th 2020, 9:16am

Selam Ben Yeniyim/Hii I am new.

hangi tarafta başladınız. eğer imparatorluk tarafındaysa iletişime geçebiliriz nick: ZemWarrior

Saturday, August 15th 2020, 5:27pm

Lütfen Bütün Allods Oyunculari Okusun!

bir dönem ru serverda oynamıştım aslında adamlar dediğin gibi aşırı cok 13 taşlı kişi var ama 8 9 taslı adamda bi okadar çoğu iyide oynuyor ki artık bizim oyuncularımızda 13 taşlarla mücadele vermekten iyi oyuncu olduklarına inanıyrum. şu kavramı atmanızı söylerım tek atcaksınız adım attırmayacaklar falan öle bişi yok orada novoa renada full 6 mavna charıyla 9 taslı adamları kestım baya 11 taslı adam cagırdılar. bizim 8 9 taslı playerlar yer onları bu bende hayal kırıklığı oluşturmuştu bende adı...

Tuesday, August 11th 2020, 12:38pm

Muhabbet, yeni playerlara pozitif ayrımcılık, yeni sınıf ve ırk

arkadaşlar fikrim şöyle. eskiden bazı etkınlıklerde oluyordu gs dediğimiz kıyafet skoru ve taş seviyesini belirli bir seviye kabul edıyordu örneğin 32k gs ve 999 999 taş olsun. siz 28k gs 777 666 bile olsanız sizi otomatik yükseltiliyordu savaşlara girdiğinizde böyle bir eklenti ile yeni oyuncular desteklenmeli çünkü tek yiye yiye nereye kadar dayanacak adamlar. ya da 2 çeşit rastgele savaş düşünün birincisi herkesin girebildiği 2.si max 999 999 yani taş toplamı max 54 olacak şekilde kişilerin g...

Wednesday, July 29th 2020, 10:15am

Tek başına oynayan oyuncular

maalesef birlikler şuan aşırı önemli. birlik pelerini zaten extra item gibi coşku dayanıklılık veriyor verdıgı extra statlar ve özellikler var arsenik kazanımı zaten ayrı bir olay. güçlü birlik olmasa da 5 6 arkadaş 1 grup kurabilirseniz kendi birliğinizi kurup kendi yağınızda kavrulabilirsiniz. bi dönem birlikler çok önemli değildi onu önemli hale getirmek amaçlı biraz abarttılar

Thursday, December 19th 2019, 1:48pm

Karakter Seçimi

pagan öneririm. 1tanetinizi pve bir talentinizide şifa veren faktöre ayarlarsanız petinizle beraber takılırsınız çayır çimen zindan ları tek başşınıza yapamazsınız sanırım (max lvl zindanlardan bahsedıyorum obs) ama stral adadır falan tek başınıza yaparsınız çunku pve zararı yuksek. pvp lerdede mecbur kalırsanız şifacı girersınız. meslek olarak simya seçin alrihatta farm kolay yaparsınız bence pagan iyi bir seçim

Friday, November 8th 2019, 6:21am

Crytal simulation görevi ve matter of creation hakkında.

alrihat görevleri, element görevleri, 3v3/6v6 ilk zafer, rasgele savaş ilk zafer bunlarda düşük şans atıyor kahraman sektörü gemile gitmek, gemi ile dönüşte hazine odasında yüksek şansla, normal tapınak her boss 1 aadet son boss 2 ,zor mod her boss 2 son bos 4 tane kesin atıyor

Saturday, October 26th 2019, 8:24am

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Şöyle oluyor o limit artabiliyor sanırım para yatırma sıklığıyla alakalı olabilir

Wednesday, October 23rd 2019, 4:51pm

Birliğe Yeni Üyeler aranıyor (Yeni başlayan arkadaşlar koşun )

evet arkadaşlar Loris Faroth bymavii ye oyunda ulaşabilirsiniz online sayımı giderek artıyor buyrun allods dünyasına şans verin derim bekleriz

Tuesday, October 15th 2019, 9:39am

Eski raidler

arkadaşlar eski raidler çok ıyıdı o keyifi 65 parchinden sonra pek yakalamak mumkun olamadı şöyle bir fikir geldı aklıma olsa nasıl olurdu raidlerin hepsını 85 lvle entegre edelım ama ödül olarakta bosslar kader iksiri atsa tekrar rainder canlanmazmıydı düşüncelerinizi fikirlerinizi yazın muhabbet edelim bu arada favori raidim ölü şehir ile katarina raidi

Wednesday, October 9th 2019, 11:53am

iletişimlerimiz detaylı bilgi ve alımlar NurseE, Loris , Faroth , Bymavii yapmaktadır allodsa bir şans vermek ve bu mistik evrene merhaba demek istiyorsanız buyrun bekliyoruz buyrun sorularınızı bekliyoruz aradaşlar ARkadaşlar bekliyoruz isterseniz birlik discordundan sohbette edebiliriz

Wednesday, October 9th 2019, 10:49am

Merhaba arkadaşlar eğer oyuna yeni başladıysanız ya da başlama düşünceniz var ise Perception birliği sizin için en iyi birlik olabilir. birliğimiz Türk ağırlıklıdır oyunu öğrenebileceğiniz yardım ve dayanışmanın olduğu saygı temelli bir birliktir. raidler konusunda, görevler ve oyun akışı konusunda yardım bulabileceğiniz sayılı birliklerdendir. Birlik imparatorluk tarafındadır. Artık yapabılırmıyım oynayabılırmıyım düşüncesine son!!!! bir çok sınıfta alanında uzman kadromuzla yeni oyuncuları bek...

Thursday, September 19th 2019, 6:15am

10.1 Chaos Games güncellemesi için Koleksiyoncu Sürümleri

"13 özel eşyadan birini almanızı sağlar. Hepsini elde ettikten sonra özel bir başarı ve benzersiz bir binek elde edersiniz." özel eşya dediği nedir acaba ve neyin hepsini elde edıyoruz çok gizli kapaklı bir cümle olmuş

Thursday, September 19th 2019, 6:11am

Çok Namlulu Ağır Silahlı Rampa

onlar bizde baya ilerden gidiyor 11 patchi kısa bilgileri yayınlandı orada onlara gelen yeni mahfazalar yadigar trinket ,yadigar meclis hukmu birde entresan bir rampa. pm ise özelden mesaj atma oluyor.