You are not logged in.

Search results

Search results 1-8 of 8.

Saturday, May 10th 2014, 3:41pm

Author: godowk07

Yeni Başlıyorum Casusa ?

Casus oynamayı düşünüyorum bana bi fikir verebilirmisiniz Yakın oynamak istiyorum ama pvede kötü diyolar kasarken zorlanırım gibime geliyo ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz ?

Saturday, May 10th 2014, 3:19pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "xxbugraxx" bütün sarı ve güneşli görevleri yapmalısın yapmayınca pişman olursun ileriki gelişimin için önemli o sarı ve güneşli olanlar... Sarı ve güneşli olanlar için geçerli dimi sadece 1 soru daha sorucam Casus oynamayı düşünüyorum biliyosan bana bi fikir verebilirmisin Yakın oynamak istiyorum ama pvede kötü diyolar kasarken zorlanırım gibime geliyo ne yapmalıyım ne tavsiye edersin ?

Saturday, May 10th 2014, 3:05pm

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "hdofficial" bak hani assasin cred gta falan varya görev yaparak oyunu bitiriyon aynı mantık görev yaparak hikayeyi bitircen level kendi atlar 60 lv oluncada item kas pvp yap ne istersen ya tamam eyvallah ta şimdi şöyle bi olay var 10 lvl oldum 5 lvl görevi duruyo örnek onuda yapıyım yani tüm görevleri yapıyım mi ?

Saturday, May 10th 2014, 2:08pm

Yeni Başladım Yardım :3

Ne yapmalıyım uzun lafın kısası Charı açtım 60 lvl a kadar ne yapmam lazım Quest Zindan vs. :3

Saturday, May 10th 2014, 12:42pm

Soru ve Cevap Köşesi

Arkadaşlar 60 lvl a kadar Dungeonlarla gidilirmi 60 lvl a kadar %100 yapmamız gereken Qlar varmı astrall ship görevi gibi DG den sağlam item düşüyomu bide ? :3

Saturday, May 10th 2014, 9:18am

[PMB] Halfur Pagan Talent

Pagan oynamayı düşünüyorum yakın talenti iş yapmıyo heralde artık ?

Saturday, May 10th 2014, 9:05am

Soru ve Cevap Köşesi

Quoted from "WasLey" Oyunun zaten paralı sunucusu var Neden Digerinide paralı yapsınlarki? Oyuncu sayısı düşebilir. Yanlış bilgi almış olabilirsin. bilmiyorum bişiler okudum paralı olucak sandım ben yeni başlıyıcam daha yeni hesap açtım forumda inceleme yapıyorumda biraz eskiden oynuyodum astrall a çıkamadım içimde kaldı onun için döndüm 20 lvl kastım :d 1 sorum daha olucak oyunun galiba sınırı 60 olmuş 60 lvl a kadar Quest mi farmlanıyo yoksa farm yapılıyomu . oyunda Dungeon olduğunu duydum sd...

Saturday, May 10th 2014, 8:41am

Soru ve Cevap Köşesi

Oyun Paralımı olucak ?