You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 206.

Thursday, September 21st 2023, 7:26am

Author: Jinn

Allods on Mac?

Is it possible to play Allods Online on Macs?

Friday, May 5th 2023, 6:18pm

Oyunun suanki durumu nedir?

Oyun suan ne halde? Yeni icerikler geldi mi? Yeni irk veya sinif geldi mi? vs... Kisaca pvpyi pek takmadan oynanabilecek ekstra bir yenilik geldi mi kesfetmeye deger? Ek olarak, sunucunun Rus sunucusu ile birlesme ihtimali konusuluyor mu? Boyle bi' ihtimal var midir?

Monday, October 11th 2021, 3:29pm

savaş sisteminin aksıyan tarafı

PVP uzerine kurulmus oyunda, PVP konusunda bu kadar eksik olmasi komik. Yeni sinif? Yeni (hey butun cargallas modlarina tek tiklamayla erisebilirsin degil) PVP modlari? Yeni rastgele savas haritasi? Surekliligi olan savas moduna duzgun calisan eslesme sistemi? Yillardir degismeyen meta ve skill semasini degistirmek(Arada bir bazi siniflari delicesine bufflamak meta degisikligi degildir.) ? olmaz - al sana yeni mahfaza itemleri. Neredeyse resmi* olmayan allods pvp sunucularindan biri haline geldi...

Saturday, December 19th 2020, 12:37am

Selmlar yeniden aranızdayım :)

Hoş geldin tekrardan aramıza. Oyuncu topluluğumuz bu sıralar biraz utangaç gibi konuşan kimse yok, ben cevap yazayım dedim (:

Thursday, February 27th 2020, 3:11pm

11.0: «Karanlığın Ruhu» güncellemesin yayınlanma tarihi

Olan olmuş, oyun bu sonuçta bu kadar canınızı sıkmaya sinirlenmeye değmez. Yönetim ekibi de insan ve hata yapabilir, bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Size kuralı açıklamış zaten gideceğini söylemiş maalesef alacağınız şeyin bu haftaya denk gelmesi üzücü lakin dediğim gibi canınızı sıkmaya değmez.

Friday, February 21st 2020, 10:22am

Karabüyücü ve düşüncelerim.

Paganı düzeltseler keşke (':

Friday, February 21st 2020, 10:04am

Game refuses to start

Quoted from "Gorgeous" Im having the same problem since today. Yesterday I was able to play fine but after the update 10.0.02.56.4 I'm no longer able to connect to the server. I did pings, tracert, administrator... everything but it wont let me play. The only this that was kinda awkward was that when I did the tracert it showed all the hops were fine until it got to some server in amsterdam (probably the AO Server). There it went to a timeout and broke up. Any suggestions? Already submitted a t...

Wednesday, February 19th 2020, 12:29pm

PeacePower / Manidar ben, eskilerden kimse var mı?

Oyun canlı lakin eskilerden kalma oyuncular bulmanız biraz zor, yabancı ağırlıklı oyun şuan ve Türk birliği yok. Türk oyuncular ya kalmadı ya da kalanlar ciddiye alıp konuşulmayacak seviyedeler. İngilizce biliyorum bunu göze alabilirim öyle takılırım diyorsanız tekrardan başlayabilirsiniz.

Tuesday, February 18th 2020, 11:18pm

10.2 "Bastion of Hope" güncellemesi için Koleksiyoncu Sürümleri

Eski sürümü haber olarak yeniden paylaştığınız için öyle bir kanıya varmıştım, gelmediğini biliyordum haberin tarihinden falan belliydi. Bu yüzden buraya yazdım düzeltilir belki diye ya da sebebi nedir diye. Ve düzelttiniz.

Wednesday, February 12th 2020, 12:27pm

Account and Item Trading Policy Reminder

Quoted from "Drakdish" It is not legal, and it ll never be. Please write a ticket about such rule violations. Sure

Wednesday, February 12th 2020, 8:56am

Account and Item Trading Policy Reminder

I think it is legal (kinda) now, so calm down.

Tuesday, February 11th 2020, 11:32pm

Any estimations when new patch / gearreset will come?

Quoted from "domi5500" This game dead already or what happened to Equilibrium and the other one? Merged. No it is not dead, yet.

Thursday, February 6th 2020, 1:17pm

Cevap vermeyip, açıklama yapmadan doğrudan kaldırmayı seçmişsiniz sanırım. Teşekkürler cevabınız için.

Thursday, February 6th 2020, 8:06am

Bu sürüm yeniden mi eklendi ya da aktif hale mi getirildi? Eklendi / aktif edildiyse satın alma işlemi yapılamıyor haberiniz olsun. Satın al'a tıklayınca, Buraya atıyor lakin burada koleksiyoncu sürümüyle ilgili hiç bir şey yok.

Monday, December 30th 2019, 7:29pm

YAKINCI CASUS HAKKINDA. Yardımlarınızı Rica Ediyorum .

Müthiş zekan ile açıklama ve kendince çıkarım yaptığın için teşekkürler :d Ama ben de o zeka biraz daha fazla olmalı ki zaten yazdığın her şeye cevap vermiştim. Bunları senin gibi müthiş yüksek zekalı birisine gösterir gibi göstereyim: Senin yazdığın Quoted from "Shiningwolf1907" Bu konuyu açmamın sebebi eğer hala kaldıysa yakıncı oynayan arkadaşların fikirlerini almak. Kendileri bu durumla nasıl başa çıktılar farklı bir karaktere mi geçtiler başka metodlar mı uyguladılar hem onların fikirve tav...

Sunday, December 29th 2019, 4:54pm

YAKINCI CASUS HAKKINDA. Yardımlarınızı Rica Ediyorum .

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da sınıflar (veya oynanış tarzları) buff veya nerf yiyebiliyor. Bu yüzden uzun zaman sonra geri döndüğün için sınıf senin oynadığın zamanki gibi olmak zorunda değil ((: Şuanda okçu uzakçı olarak daha güçlü belki bir sonraki patch yakıncı güçlenir kim bilir. Ve eminim biliyorsundur (:d) oyuna ana güncelleme vs büyük şeyleri getiren değiştiren ekip Rusya ekibi olduğu için buradaki yönetim ekibinin o kadar büyük şeyleri değiştirme gibi bir özelliği yok yani buradaki...

Tuesday, November 12th 2019, 10:44am

Game dead?

it is.

Wednesday, October 30th 2019, 1:07pm

Bonus Premium Kristal (Sihirli Lamba Etkinliği)

Artık neredeyse hiç bir büyük banka ile ödeme yapılamıyor oyuna maalesef. Bu arada ininal üzerinden kristal alımı yapabilirsiniz, ama 2TL işlem ücreti falan kesiyor karta para yatırırken vs. ne kadar tercih edersiniz bilemem.