You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Friday, June 5th 2020, 2:16pm

Author: lololojujuju

Gitar tam şarkıyı çalmıyor

peki neden sadece gitara özgü ? İmparatorluk tarafında çalınan borozan veya bodurların gaydasında aynı şeyi yapmamışsınız, onun sebebi nedir ? onların hayal gücü yetersiz mi ?

Monday, June 1st 2020, 5:11pm

Gitar tam şarkıyı çalmıyor

sorunum teknik sorun değil ama araştırıp bulamadığım için buraya yazıyorum. Ben zamanında satılan müzisyen kitabını alıp gitar çalabilme emote'unu açmıştım ve zamanında şarkıyı çokça çalıp dinlemiştim o yüzden ezberlemiştim. Oyuna uzun süre ara verip geldikten sonra tekrar aynı emote u çaldığımda şarkıyı tamamlamadığını belli yerinde kestiğini farkettim ve çok moralimi bozdu. Bu emote un tam şarkısını çalması için extra birşey yapmak mı gerekiyor? Değilse oyunun ekonomisi veya savaş dengesiyle a...

Friday, May 15th 2020, 10:12pm

Meslek tüccar fiyatları

Merhabalar, Meslek olarak terzilik seçtim ama mesleğimi yaptığım için Ekonomik anlamda cezalandırılıyor gibi hissediyorum. İplik fiyatları çok yüksek ve topluca iplik alımı imkansız. 1 tane yeşil item yapmak için 65 adet iplik gerekiyor gelgelelim ipliğin tanesinin fiyatı 684 altın, küsüratla uğraşmak istemedik topluca 100 iplik aldık desek 68400 altın gitti. Üstelik sadece 1 tane yeşil item yapabilmek için bu. 3-4 item yapmaya kalksak 200k civarında para gidiyor. Sizden ricam lütfen şu uçuk ipl...