You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 26.

Wednesday, May 13th 2020, 8:40pm

Author: Jeova

PetSearch Türkçe

Selamlar Addonu tekrar düzeltme şansınız var mı acaba ? rar. dosyasından çıkartırken bozuk hatası veriyor anlayamadım bir türlü

Monday, April 1st 2019, 5:47pm

Kara Büyücü İçin Rehber

Bence çok mantıklı düşünülmüş fakat bence bununla ilgili bir etkinlik yaplımalı eskiden olduğu gibi herkes talentini yollayıp yönetimin değerlendirip her sınıfta birinci seçip olanlara ödül vermesi mantıklı olabilir

Monday, March 25th 2019, 4:14pm

Yeni Güncelleme ile ilgili

bence bu patch şu zamana kadar gelen en iyi patch oyuna farklı bir hava kattı herkesin yeni şeyler görmek istediği farketmenize sevindim inşallah böyle devam edersiniz

Friday, March 23rd 2018, 11:15pm

Allods Online

bu film çıkarsa galasına bilet isterim

Sunday, November 26th 2017, 8:23pm

sea

öncelikle Selamun Aleyküm ben DJ dikkat

Saturday, September 9th 2017, 11:18am

Allods Online Cehennem Birliği Tanıtım Videosu.

Videonuzu Beğendim Başarılarınızın Devamını Dilerim Tebrikler

Tuesday, June 27th 2017, 2:03pm

Criminalss vs Legends(ISA) 12v12 dominyon savaşı iyi seyirler.

Öncelikle "*******". Sınıfımda öğretmenim diyip fikir ayrılığı yaşadığın kişiyi "ergen" olarak yargılayan biri olgunluktan bahsetmesin burada. Ayrıca "ergen" kelimesinin sanırım ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz çünkü aklınızca hakaret olarak kullanmışsınız. Ülkenin geleceği çocuklarımız için lütfen biraz oyuna harcayacağınız vakti dil bilgisi kurallarina ve kelime anlamlarına harcayınız. "Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır." Mustafa Kemal ATATÜRK

Tuesday, June 27th 2017, 1:34pm

Sayın Bicirik Öğretmeni PanikPrenses bu uslup ile öğrenci yetiştirmeye devam edin. Dillere destan bir oyuncu olarak hic tank oynamadan parmak atmayi öğrettiğiniz için, oynadığınız sınıfın hakkini her zaman verdiğiniz için bütün tankların ve oyuncu camiasının size müteşekkir olması gerekir.

Tuesday, June 27th 2017, 12:36pm

Yaş olarak büyük olabilirsiniz ama "olgunluk" konusunda sanırım hayal felan görüyorsunuz. Yıllardır insanları ezmeye çalışarak, kendi çıkarlarınız için kullanarak yaşamaya çalışmanız sanıyorum pek "olgunca" bir davranış değil, değil mi ? Tehditleriniz de siz ve oyunculuğunuz kadar "boş".

Monday, June 26th 2017, 11:26pm

Kapasiten bulunmadığı için uzun cümleleri anlamaman normal zaten. Yıllardır da ortalığı karıştırman ve milleti çekemeyip durmadan yüksek taşlı karakter satın alman ve hala arenalarda 3 4 taşlı adamları kesip "ben güçlüyüm!" havasında olman üzücü...

Friday, June 23rd 2017, 10:25am

Login queue

Well Vicki we dont live forever and I think everyone know nobody care this problem...

Friday, June 23rd 2017, 10:19am

Login queue

I have same problem too. 1 hour ago said 62 and now 41 im still waiting ...

Friday, June 23rd 2017, 10:17am

Sunucu Aşırı Yoğun

Yıllardır yaşanan sorun yeniden yaşanıyor ve sanıyorum kimse ilgilenmiyor bu sorun ile. New Frontier sunucusuna giriş yaparken "Sunucu Aşırı Yoğun, İsteğiniz ... sunucuya bağlanmak için bekliyor." yazıyor ve 1 saatte 62den 41'e düştü. Olaya müdahale edilecek mi ??

Wednesday, May 24th 2017, 9:37pm

Koleksiyoncu Sürümü

Yeni gelen patch'in ardından koleksiyoncu sürümü yenilenmiş ancak kristal ile alım seçeneğini bulamıyorum. Herkes olduğunu söylüyor ancak böyle bir satın alma seçeneği yok. Bu bir hata mı yoksa kristal ile alma seçeneği daha sonra mı gelecek ?

Friday, May 12th 2017, 8:39pm

Name The New Server Contest - Entry Thread

Name : Wangu Server : New Frontier Suggested Name: New Blood's of the Sarnaut

Wednesday, June 15th 2016, 2:12pm

Bekleme Süresi Doldu

Durmadan oyundan düşüyorum ya da skilleri kullanırken donuyor ve ana ekrana atınca "bekleme süresi doldu" diye bir yazı çıkıyor. Sorun benim internetim de mi yoksa oyunla mı alakalı acaba ?

Monday, January 25th 2016, 1:32pm

Facebook'daki etkinlik

Ne zaman görsem "Derewyn" nickli şahıs her hafta kazanıyor. HER HAFTA! Böyle bir şans mümkün mü ya ? 200 kişi arasından her hafta aynı şahısın kazanması nasıl mümkün oluyor birisi açıklayabilir mi ?

Thursday, September 17th 2015, 8:48pm

Sunucu Aşiri Dolu?

Daha bugün bakım yapılmadı mı ? O kadar süre geçti ilgilenen yok mu peki ? Oyunda ilgilenen bir kişi göremeyecek miyiz ? Bu oyuncular bunu mu hak ediyorlar acaba bi dönüp sorar mısınız kendinize..!

Monday, August 31st 2015, 6:43pm

Facebook Ödülü Sorun!

Bu konu ile ilgili benimde bir şikayetim var Birisi yorum yapmıştı adımı 2 kere yazdığımı söylemişti kontrol ettim başkası benim adımı kullanarak 2. defa yazmıştı.

Thursday, July 16th 2015, 3:57pm

Oyun Açıldı Mı ?

Bugün yüklenenlere baktım ve iki tane var. "Patch_AllodsOnline_en_6.0.01.58.2_6.0.01.64.1_.patch" ve "Patch_AllodsOnline_en_6.0.01.58_6.0.01.58.2_.patch" var