You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Thursday, October 4th 2018, 5:55am

Author: averiess

Forum ayarlar

resımlerı gonderdım mesaj olarak

Tuesday, September 25th 2018, 11:40pm

Tanışalım Kaynaşalım

Quoted from "triyak" Şu eski savaşçı noyanmı büyücülerin peşinde elinde baltayla langır lungur koşan noyanmı yoksa o olsa ne olcak merak ettım

Tuesday, September 25th 2018, 5:16pm

Öneriler

Quoted from "dragagon" Quoted from "Nefertiity" Karakterinizin seviyesi yükselirken aynı zamanda ekipmanları yükseltmeniz için de belirli faktörler bulunmakta. Zaman Boşluğu ödülleri ve belli seviye başına gelen acemi sandıkları buna örnek. Reenkarneler, Ata karakterin sahip olduğu her şeye sahip olduğu için (Sihirli Taş ve Tomar) yeni başlayan oyuncularla biraz olsun eşit olması gerektiği için bu özellik var. Büyük ihtimalle bu özellik oyundan kaldırılamaz. İyi oyunlar Bu sadece f2p sunucusu i...

Tuesday, September 25th 2018, 5:14pm

Forum ayarlar

denedım olmuyor . telefondan bıle denedım . aynı sey sankı bloklanmıs hesabım. suna bır bakın lutfen . arkdsımda oluyormus benım hesabımda nıye olmuyor nıye yardımcı olmuyoırsunuz. yabancılarda bu hata oldumu duzeltmısler.sız nıye halledemıyorsunuz.

Tuesday, September 25th 2018, 8:27am

Öneriler

pardon nerde sandık p2p ben sandık fılan gormedım.karakterde tas ve tomar yok dogal olarak. tasları kaldırmıssınız fakat kasarken canavarların guclerını dusurmemıssınız. kasarken zorlanıyorum.

Monday, September 24th 2018, 11:28pm

Forum ayarlar

sorun yıne aynı forumda hıcbırsey yaptırmıyor .

Monday, September 24th 2018, 6:58pm

Forum ayarlar

forumda profıl bılgılerımı duzenlemek ıstedım fakat............. Erişmeye çalıştığınız bağlantı artık ulaşılabilir değil ya da geçersiz.......... diye uyarı alıyorum sureklı yardımcı olurmusunuz

Monday, September 24th 2018, 5:26pm

Öneriler

ıyı gunler. Reen karakterlerdekı yumurtalar kalksın artık kas kas sonra ol kastıgın exp gıtsın . ıkıncısı p2p de karakterı yuksel levele getırırken ıtemlerın yetersız gelmesı ayrı bır ıskence kasmak zorlasıyor olup duruyorsun ozelıklede 2x lerde avantaj olan bu durum benım ıcın tezavandaj oluyor baskasını bılmem . lutfen bu konuda artık bır cozum bulunsun .

Saturday, September 22nd 2018, 7:20am

P2P Serverinin Durumu Nedir, Oynamaya Değer Mi?

Quoted from "Instinct" sorularının hepsinin cevabı koca bir hayır. server sinek avlıyor, iki tarafta boş. server sinek avlıyor guldurdun benı

Wednesday, September 19th 2018, 7:24pm

İlgili kısılere ...

forumdakı nıkımızı degıstırebılırmıyız

Monday, February 12th 2018, 12:36pm

Allods Oynarken Ne tür Müzik Dinliyorsunuz

Shebnem Tovuzlu & Terlan Novxani - Bimar harıka muzık Yıldız Tilbe - Severek unuturum Sinan Akçıl feat. Ferah Zeydan - Biri Bana Gelsin

Friday, December 2nd 2016, 7:43pm

Global Kostüm Satışı: Şimdi sizlerle! 25/11/2016

kıyafet etkınlıgını kacırdık bır daha gelmezmı .yenıden getırseler