You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 24.

Sunday, June 18th 2017, 11:22pm

Author: PINK

Pimp My Build hakkında

Merhaba artık böyle bir forum etkinliği olmayacak mı? Uzun zaman oldu

Monday, January 11th 2016, 5:36pm

Ses gelmiyor =(

Tamam teşekkürler deniyelim

Monday, January 11th 2016, 3:27pm

Ses gelmiyor =(

Quoted from "sargonnn" Quoted from "PINK" Quoted from "Discotech" Oyun sesini ayarlardan kapatıp tekrar çıkış yapsın ve girip tekrar sesi açsın düzelecektir. Dediğinizi denedi ama yine olmamış hala ses yok. Selamlar, oyunu açtıktan sonra ses ayarlarındaki karıştırıcı kısmından oyunu bulup sesini açabilirsiniz. Muhtemelen arkadaşın karıştırıcıdan sesini kapatıp açmayı unutmuştur. Teşekkürler Ancak ses karıştırıcısında oyun gözükmüyormuş. Oyun açıkken denemiş

Sunday, January 10th 2016, 10:40pm

Ses gelmiyor =(

Quoted from "Discotech" Oyun sesini ayarlardan kapatıp tekrar çıkış yapsın ve girip tekrar sesi açsın düzelecektir. Dediğinizi denedi ama yine olmamış hala ses yok.

Sunday, January 10th 2016, 12:34am

Ses gelmiyor =(

Arkadaşım ilk defa allods online yükledi ancak oyundan ses gelmediğini söylüyor. Oyun ayarlarından ses açık görünüyormuş, Launcher ayarlarından da sesi açmış ancak oyundan bir türlü ses gelmiyormuş hatta ses kartını güncelledi yine aynı. Sizce sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum

Sunday, January 3rd 2016, 12:48pm

Oyun Steam'e Ne Zaman Geliyor ?

Steam'e gelince ne olacak ki ne gibi değişiklikler olacak? Ben pek bilmiyorumda

Saturday, November 28th 2015, 1:21pm

Oyuna girerken gelen hata?

Bugün bir kere daha tıklıyayım oyuna dedim ilginç bir şekilde hata verdi ama yinede oyuna girdi Teşekkürler herkese

Saturday, November 21st 2015, 10:23am

Sorunum hala devam ediyor yardım edebilecek birileri var mı acaba? özledim allods online oynamayı

Thursday, October 22nd 2015, 1:56pm

Quoted from "ÇiLeK" Senin daha 1 hafta olmuş. Bak bu benim ticket attığım tarih; Creation date : 15/8/15 6:02 PM Oyun yarım saatte bir kapanıyordu. Denemediğim şey kalmadı. Aynı pc, aynı ekran kartı başkasında var. O sorunsuz oynuyor 2 AYDAN fazla oldu, hala cevap yok. İlk 1 ay geçince, ayıp olmasın diye otomatik bir cevap yapıştırdılar. Araştırıyoruz diye. Ümidi kestim, yeni pc aldım. Şimdi sorun yok çok şükür. Hala bekliyorum ama diğer pcnin sıkıntısı neymiş diye Of kötü olmuş Niye böyle yapı...

Tuesday, October 20th 2015, 6:18pm

Aradan bir hafta geçti hala bir çözüm sunan yok kimse yok muu? sorunum devam ediyor. Ne yaptıysam aynı hatayı alıyorum yeni bilgisayar mı alayım yani?

Wednesday, October 14th 2015, 8:32pm

Merhaba kimse yok mu? Sorunum hala devam ediyor ne yaptıysam çözemedim.

Wednesday, October 14th 2015, 12:03am

Quoted from "Karavul" Selamlar. My.com yada Launcher üzerinden bütünlük kontrolü yaparak tamir etmeyi deneyiniz, sorun düzelmez ise tekrar yüklemenizi tavsiye edeceğim. İyi Forumlar Hem My.com üzerinden hem de Launcher üzerinden bütünlük kontrolü yaptım tamir ettirdim oyuna girmeye çalıştım ikisinde de yine aynı hatayı aldım. Sonrasında 2. kez oyunu tamamen sildim ve baştan indirdim, kurdum oyuna girerken yine aynı hatayı alıyorum... Nedir bunun çözümü

Tuesday, October 13th 2015, 5:35pm

Merhaba uzun bi aradan sonra tekrar oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna girmeye çalıştığımda resimde ki hatayı alıyorum. Oyunu tamamen silip baştan indirdim kurdum olmadı, Dosya bütünlüğünü kontrol ettirdim ve kontrol ve tamir işlemini başlattım yine de aynı hatayı alıyorum. İşletim sistemim Windows 10. Antivirüsü mü kapattım güvenlik duvarını da devre dışı bıraktım yine aynı hatayı aldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sunday, April 19th 2015, 1:24pm

[PMB]Casus-Kırık Zincirler-PINK

Quoted from "ultimatefc" Emeğine sağlık,on numara olmuş, inşallah karşılığını alırsın Teşekkürler

Sunday, April 19th 2015, 12:30pm

[PMB] Ultimatefc - Ozan Rehberi

Güzel, renkli ve açıklayıcı olmuş eline sağlık

Thursday, April 16th 2015, 3:33pm

◄ Karakteristikler ► Saldırı karakteristikleri Coşku: Temel zararı etkiler, arttırır. Meleke: Verilen zararı arttırır Metanet: Zarar aldıkca birikir ve metanet yüzdesi arttıkca verilen zarar artar. Vahşet: Verilen zararı düşmanın canı gittikce arttırır. Öfke: Düşmanda ki yara açma hızını arttırır. Savunma karakteristikleri Dayanıklılık: Temel sağlığı etkiler, arttırır. Canlılık: Sağlığı arttırır. İrade: Kontrol etkilerine karşı bağışıklık kazanırsınız. Örneğin sersemletme. Kana susama: Verdiğimi...

Thursday, April 16th 2015, 3:32pm

Karakter: PINK Sınıf: Casus Birlik: Vigilantes Rol: Memur ◄ Casus sınıfının sevdiğim yanları ► Casus oynaması eğlenceli bir sınıf oynarken eğleniyorsunuz. Ayrıca eğer uzakcıysanız düşman yanınıza yaklaşamadan öldürebiliyorsunuz. Eğer yakıncıysanız da düşmanı yerden kaldırmıyorsunuz Bunun dışında casuslar gerçekten çok büyük hasarlar verip çok iyi dps yapabiliyorlar. ◄ Sevmediğim yanları: ► Bazen enerji yetmeyebiliyor ve deri giysiler giydiğimiz için canıda çabucak bitebiliyor, bir de can skili ...

Friday, March 27th 2015, 5:43pm

[PMB]Casus-Chakici-Kırık Zincirler

Çok güzel, renkli bir rehber olmuş iyi şanslar