You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Saturday, March 5th 2016, 2:15pm

Author: Probiscis

P2P Sunucusuna Katilmak Isteyen Arkadaşlar...(Güncel)

7.0 Güncellemisnden sonra bu serverin coşucağına inanıyorum. Kendi Türk birliğimizi kurup en güçlü taraf olmayı hedefliyoruz. Servere yeni başlamak isteyenler yukarıda belirtildiği gibi Ravolta - emaSunk - KenanReyiz - FateZero - Mormegil e mesaj atabilirler nasıl kasıcam bir daha 65LvL diye üzülmeyin 15LvL oldugunuzda size binek paylaşabiliyoruz yani koşarak zaman kaybetmezsiniz ayriyetten şu 1 hafta boyunca 2x Tecrübe Etkinliği var seri bir şekilde 65 kasabilirsiniz =) hepinizi İmparatorluk ta...

Wednesday, January 27th 2016, 1:07pm

Artik Pay To Play Serverine Başlayin

Para vermekten sıkıldınız mı ? Tek yemekten sıkıldınız mı ? 13 taşlı adamların size tek bir tuşla 4m vurmasından sıkıldınız mı ? o zamann <<<<<<<<< PAY TO PLAY SUNUCUSUNA BAKIN >>>>>>>>>> TAŞ YOK DÜZEY YOK F2P YE GÖRE COK DAHA DENGELİ 70 PATCHINDA İMP DE TÜRK BİRLİĞİ KURUCAZ PMPMPMPMPMPMPMPMPM

Wednesday, January 27th 2016, 1:04pm

Ölümsüzlük Yemeği

Quoted from "Bradford" Lafı çok uzatmayıp hemen konuya gireceğim. Hepinizin bildiği gibi bundan 180+ gün önce sınıf değişim mahfazası gelip Taşlamış Öz vb itemlerle sınıflarımızı çok rahat değiştirmeye başladık her ne kadar sürelide olsa bir çok oyuncu gerek Taşlaşmış Öz gerek Muhteşem Öz Değiştiriciye sahip olarak oyunlarını oynamaya devam ettiler gel zaman git zaman bu değişim tomarlarının süresi bitti şuan bitmeyen varsada 6 ay önceki mahfazanın son demlerinde kutu açıp düşüren arkadaşların ...

Wednesday, January 27th 2016, 12:55pm

Hala oynamaya değer mi?

Quoted from "egemania488" Öncelikle hepiniz merhaba arkadaşlar.Uzun bir aradan sonra birazda piyasada çok da oynamaya değecek kalitede bir mmorpg bulamamamdan dolayı tekrar allods online başlamayı düşünüyorum fakat başlamadan önce biraz bakmak istedim hala eskisi gibi mi diye ve gerçekten büyük bir değişim geçirdiğini gördüm ki oyunda artık herşeyin paraya döküldüğü de sanırım acı bir gerçek tamam f2p oyunlarda elbette para yatıracaksın ama insanları buna muhtaç etmek madem bu oyunu oynuyorsun ...

Thursday, August 7th 2014, 1:08pm

Oyna butonu pasif

arkadaşlar acaba eski launcher kullandığımız içinmi böyle bi sorun var yeni gelen launcherda bildiğimkadarıyla kademeli indiriliyor yazıo görüosn neyin indirilip indirilmediğini oyunu tekrar yükleyip yeni launcher kullansak düzelirmi acaba ?

Thursday, August 7th 2014, 1:05pm

Oyna yazısı soluk

kardeşim kaynakları yüklenioru biliorz bizde ilk kez güncelleme olmuor eskiden beklerdik yavaş yavaş kaynaklar dolardı bunda öle bişi yok 2 saattir hiç bi ilerleme yok pcyi resledim interneti resledim değişen birşey yok sorunu yaşamadın için boş boş yorumlar yapma aynı sorunu bende yaşıyorum bi moderatör felan yokmu el atın allah aşkına

Thursday, August 7th 2014, 1:03pm

Oyna butonu pasif

denedim pc yi resledim interneti resledim gene aynı sorun devam ediyor

Thursday, August 7th 2014, 12:52pm

Oyna butonu pasif

aynı sorun bendede var bi bilgisi olan varmı mod admin yokmu forumda lütfen kri çektim 2 saattir bekliorm oyuna girilmior

Wednesday, August 6th 2014, 5:07pm

Allods Tekuan Irkimi Gelio ?

Arkadaşlar allods online rusya resmi youtube sayfasında bi videoda gördüğüm bu kare biraz ilgimi çekti küçük bi animasyonda olabilir belkide yeni bi ırk çıkarmayı düşünüolardır http://hizliresim.com/Z2MJoA