You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 20.

Monday, May 14th 2018, 2:12am

Author: mutrup

Allods Online yolculuğum

PEKİ YALANDAN YERE BANLANAN LAR NE OLACAK ŞUANA KADAR YALAN YANLIŞ YÖNLENDİRME VE İFTİRAİLE BANLANAN OAKDAR PLAYER VARKİ ASIL MESELE BU ADAM BIRAKMADILAR OYUNDA ...

Sunday, October 1st 2017, 6:37pm

Hesap ve Eşya Ticareti Politikasında Hatırlatma

sayın admin benim hesabım yanlış anlamadan dolayı yasaklandı rahatsızlığımdan dolayı arkadaşım ilgileniyordu karakterimle satılma sözkonusu değildi ben defalarca anlatmak istedim ama derdimi anlatamadım hesabın bana ait olduğuna dair banka krişstal alımbilgilerimi vs gönderdim ama anlamadılarbeni yardımınız olurmu ....

Thursday, May 25th 2017, 8:58pm

merhaba

oyuna yeniden bir canlılık gelmesi açısından oyunu bırakan arkadaşların ve alımsatım vs hafif suçlamalar ile cezaalan arkadaşların affı ve bundan sonra oyunu bırakan arkadaşların player kaybı yaşatmaması açısından oyuna bir hediye tomarı mayitince karakteri tomara geçirip hediye etmeleri şeklinde oyunda olan kayıplar engellenebilir bu uygulama tüm online oyunlarda vardır bu oyundada canlılık isteniyorsa bunun dikkate alınması gerekiyor

Saturday, April 30th 2016, 12:10pm

Allods Online ile ilgili hayalleriniz/istekleriniz

Quoted from "Defacto" @mutrup İletinizden anladığım kadarı ile bir tanıdığınızdan oyun hesabı devralmışsınız. Karşılığında bir ödeme yaptı iseniz oyun kuralları gereği hesabınız süresiz engellenir. Lakin ödeme yapmamışsanız bu noktada Allods GM Takımının insiyatifine kalıyorsunuz. Çünkü sizi hesap alım satımı değil de hesap paylaşımı kuralından yargılarlarsa ; hesabınızın açılma ihtimali olur. Hesap alım satım maddesi kesinlik belirtirken , hesap paylaşımı kuralı kesin ve kati bir cümle içermiy...

Thursday, April 7th 2016, 10:56am

sonuç ?

Quoted from "mutrup" Quoted from "Drakdish" Quoted from "mutrup" istediğim birtek şey avr oyuna dönmek ben genel af istiyorum kimsenin cezası sonsuza kadar olmamalı sonuçta bir cinayet olmadıktan sonra müebbet te olmaz yeniden oyuna dönewmek ve diğer oyuncuları döndürmek istiyorsanız kredikartı sahtekarlığı ve oyun açığı hileleleri dışında bizleri af etmenizi bekliyoruz saygılarımla iyi oyunlar herkese Quoted from "ZorBeY61" genel af istiyoruz yasa kanun larında bile cezayı çekince insan lar af...

Thursday, March 31st 2016, 10:51am

70. ve getiridkleri

sayın drekridhs bu yeniliklerde bizim gibi mağdur oyunculara bir şansdaha verebilecekmisiniz bu 7.0 için baştan başlıyoruz diyorsunuz bizim de baştan başlamamız için ceza almış oyunculardan süreli yada süresiz ağır suç bug veya kredikartı sahtekarlığı hariç bir af bekliyoruz biz de yeni bir sayfa açıp oyuna dönmek istiyoruz oyundaki türklerin çoğu banlı ve çoğuda geridönmek istiyor bir hak bizimde hakkımız sagılarımla ....

Sunday, February 7th 2016, 1:10pm

sonuçta bu bir oyun...

Quoted from "Drakdish" Quoted from "mutrup" istediğim birtek şey avr oyuna dönmek ben genel af istiyorum kimsenin cezası sonsuza kadar olmamalı sonuçta bir cinayet olmadıktan sonra müebbet te olmaz yeniden oyuna dönewmek ve diğer oyuncuları döndürmek istiyorsanız kredikartı sahtekarlığı ve oyun açığı hileleleri dışında bizleri af etmenizi bekliyoruz saygılarımla iyi oyunlar herkese Quoted from "ZorBeY61" genel af istiyoruz yasa kanun larında bile cezayı çekince insan lar af ediliyor oyunculara ...

Sunday, January 3rd 2016, 7:52pm

af beklentisi

bu aşamada bir kısmı af olması mümkünmü olursa en azından satış vs suçundan bizim gibi kişilerde steam a accountlarını bağlkaya bileceklermi merak ediyoruz açıklarmısınız

Saturday, December 19th 2015, 10:48pm

genel af

istediğim birtek şey avr oyuna dönmek ben genel af istiyorum kimsenin cezası sonsuza kadar olmamalı sonuçta bir cinayet olmadıktan sonra müebbet te olmaz yeniden oyuna dönewmek ve diğer oyuncuları döndürmek istiyorsanız kredikartı sahtekarlığı ve oyun açığı hileleleri dışında bizleri af etmenizi bekliyoruz saygılarımla iyi oyunlar herkese

Thursday, June 18th 2015, 11:15pm

Genel af önerisi

sayın gm ben sizden hala ceezamızda bir af bekliyorum hala umudumu kesmedim sizden bir af bekliyorum lütven bizi mağdur etmeyin ve oyuna dönmemize olanak verin sizden bir hak daha beklemekteyim

Sunday, March 22nd 2015, 11:10am

bizde isteriz

Quoted from "Drakdish" Astral portallerin gecesini birçok kişi hatırlamak istemez. O gece birçok İmparatorluk ve İttifak askeri hayatlarını kaybettiler. Çünkü Kirah'da Astral Şeytanların saldırılarına uğradılar. Her iki taraf Allods'un kontrolünü ele geçirmek için savaşırken, Allods portalleri açıldı ve sayısız Astral Şeytan serbest kalarak birçok büyük Büyücüyü öldürdü. Çok sayıda asker de bir deprem sonucu orada can verdi! Yasker ve Eniel, o zamanlarında İmparatorluk ve İttifak liderleri, büt...

Wednesday, March 18th 2015, 9:34am

sayın karavul

Quoted from "Karavul" Selamlar. Bahsetmiş olduğunuz konuları elinizde destekleyecek kanıt var ise; detaylı bir şekilde destek sistemine bildiriniz.Ayrıca ispat ve delil olmadan kimseye bu tarz cezalar verilmemektedir. İyi forumlar. Quoted from "Karavul" Selamlar. Bahsetmiş olduğunuz konuları elinizde destekleyecek kanıt var ise; detaylı bir şekilde destek sistemine bildiriniz.Ayrıca ispat ve delil olmadan kimseye bu tarz cezalar verilmemektedir. İyi forumlar. sayın moderatör bu bir yanlış anlam...

Monday, March 16th 2015, 1:42pm

Genel af önerisi

13 taş basanlara hileyle gold yada kristal kasıp karakterini öne geçirenlere tabiki tolerans görmemesi lazım ama bi karakterin geçici olarak başkası tarafından geliştirilmesi bence gayet doğal bişey ve serverda bu tip davranışlar sık sık yapılmakta ve görülmektedir.bence bazı olayları tekrar gözden geçirip banlanan 3 5 kişide olsa yeniden geri kazanmalıyız.[/quote] size tamamen katılıyorum herne hikmetse yalan yanlış foto şop taktiklerini iyi kullana bilen bazı kendini bilmez kişiler iftirayla k...

Tuesday, March 10th 2015, 6:05pm

genel af

Quoted from "cihanokr" bu ban açılması konusu gündemi gelirmi acaba yoksa yine desteğe sadece tickıt atıp susmak mı gerekiyor yada banın açılması konusunda tüm allodsun desteğini mi almamız lazım. cihan kardeşim gibi çok kişi mağdur oldu aslı avr veya yok bu ban konusunu gündeme taşımak gerekiyor çünkü iannıyorumki biz ve bizim gibiler artık bazı gerçekleri anlamıştır ama şunu söylşemek isterimki benim suçum sadece arkadaşın hesabıyla ilgilenmek bunudefalarca söyledim arkadaşım bu oyunun tanınm...

Saturday, March 7th 2015, 4:50pm

Genel af önerisi

sayın gm lütven bize bir hak verin bir yanlış anlamadan dolayı banlandık belki bir şaka olabilir ama inanın biz bu tür suçları işleyecek insan lar değiliz bize yardım edin 2n ci bir şans verin oyuna dönmek isteyen suçunun farkına varıpta birdaha bu suçu işlemeyecek olan arkadaşlar var ne olur onlarada bizede bir şans verin...

Sunday, February 22nd 2015, 2:40pm

Genel af önerisi

Quoted from "Edessa" bende o tarftarıyım olabilir ama keske diyor keske zamanında nefsimize yenilmesek böyle hatalar yapmasak banlanana kişiler bugun ittifaktaki olaydaki gördüğümüz gibi banlanan sahıslar oyun yönetimi moderator ardaslara sözlü hakaraet yoluyla yüklenmeye basladı bu zihniyet değişmedi sürece kusura bakmayın ama bazı kişilere ban atmak sevap bi kere ban yediğiniz zaman yönetime sövüyorsunuz akıl alacak iş değil sucu kendin işliyorsun sonra kalkmıs bide yönetime sövüyorsun yöneti...

Friday, February 13th 2015, 8:33pm

Genel af

ben bir türk oyuncu olarak genel af tan yanayım tabi bazı suçlar kapsamamış olmalı ama benim gibi uyduruktan banlanan biri için oyuna geri dönüp yeni yamada bende bir yenilik açma traftarıyım bence suç tekrarı yapmamış kişilerin 2 nci bir şansa ihtiyacı var

Saturday, January 24th 2015, 4:59pm

Genel Af

Allod onlinede Yenibir Güncelleme GELİYOR BİZ OYUNU UNUTANLARDA YENİ BİR SAYFA İÇİN GENEL BİR AF İSTİYORUM HATA TÜRÜ Suçlar KAPSAMASIN AMA Karakter ALSAT UFAK Suçlar BUNU KAPSAMALI diyorum VARMI BENIM STI MEK İSTEYEN OYUN ÖZLEMİÇEKENLER ...

Wednesday, January 14th 2015, 7:38pm

Genel af önerisi

Quoted from "karchay" umarım gündeminize girmezde zaten şu an bile yeterince pislikl var oyunda hazırki temizlenenleride geri getirirsek işimiz var artık... bu arada oyunun player kaybetmesi kaynaklı bu tür düşüncelere kapılanlar varmı bilmiyorum ama o insanları geri getirmektense oyun içinde bazı değişiklikler yapılarak zaten kayıp oyuncuları geri kazanabiliriz... ya neden bu kadar katılık gösteriyorsunuz ben mağdur oldu8m yalandan yere karkater imi banladılar derdimide anlatamıyorum şimdi ben...

Wednesday, October 15th 2014, 8:44am

Oyun Oynanacak Durumda mı?

haksız yere bir 2 insanın çamur atması ile karakterlerim kapatıldı hiç bir açıklama yapılmadan bu olay oldu sizce bu oyun adilmi diğer oyunlarda böyle bir şey yok bir suçun olduğu zaman ispatlı şekilde sana bu bu bu dur suçun diyorlar ve sende bir şey diyemiyorsun bazı insan lar çekememezlikleri yüzünden yada bir itemi istedikleri fiyata benden alamamaları yüzünden bu şekilde çamur atıyorlar ve hiç bir kanıt olmadan ban lanıyorsun tabi şu da var gerçek ten bu şekilde suç işlemişlerse bile bir şe...