You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Friday, January 25th 2019, 7:19am

Author: scrobell

F2P de oynayan kişiler neden Hala P2P oynamıyolar anlamış değilim.

Quoted from "Omergs28" Arkadaşlar F2P serverında her 2 3 haftada bir mahfaza çıkarılmakta ve bu mahfazalara oyuncuları muhtaç bırakan bi sistem var F2P serverında. Hala P2P oynamamak için geçerli sebebiniz nedir gerçekten merak ediyorum. Dur durak bilmeyen bi mahfaza sistemi var iken taştan bahsedemiyorum bile çünkü 1 adet 12. Seviye taş duyduğum kadarıyla 9 bin tl ye gelliyormuş . Altın tozu hariç . Bence P2P'e geçerse F2P tayfası hem daha da eğlenecektir hemde bileğinin yeteneğinin gücünü kon...

Wednesday, January 23rd 2019, 8:56am

Artwork

Quoted from "theberliner" That looks great fawkes!!! Do you still play on the p2p? If yes, what is your name there? His name is PlaceHolder on empire side I like these artworks, good job Fawkes and i jealous mmonubtank now

Monday, January 21st 2019, 12:39pm

Oyuna başlamayı düşünenler buraya!

Benim gördüğüm daha çok yeni gelen oyuncuların bişey yapmak istememesi, genellikle oyuna girip günlükleri yapıp afk kalıp daha sonra oyunda etkinlik yok demeleri çok saçma. Her gün BGs çekiyo isteyen insanlarla compass da gidiyoruz, her hafta oyundaki 3 guildde raidi normal modda yapıyo ve oyun şuan az kişiyle bile oynanabilir durumda(en azından benim için).

Monday, January 21st 2019, 9:46am

Oyuna başlamayı düşünenler buraya!

Her gelen 2-3 hafta oynayıp bırakmasa oyundaki kişi sayısı çok çok daha fazla olurdu malesef.

Friday, January 11th 2019, 2:10pm

P2P Yani Abone Server'ının Oyuncu Kitlesi (About the Population of subscription server)

İttifak tarafında 30 imparatorluk tarafında da 30 a yakın kişi var, 10.0la birlikte sayının giderek artacağını düşünüyorum. Her gün BGs çekmekte, her hafta düzenli olarak Raid yapmaktayız. Eğer vidden denemek istiyorsan 1 ay alıp deneyebilirsin. Türkler çoğunlukla imparatorluk tarafında.(https://discord.gg/8G5chQB) Bu discord hem ittifak hem de imparatorluk oyuncularına ait. Buradan oyun hakkında daha çok şey öğrenebilir ya da discorddan beni bulup özel olarak pm atabilitsin. Dediğim gibi 1 ay d...

Friday, December 28th 2018, 3:29pm

F2P vs. P2P server

Also in p2p, we have prophetic cards ( for wings and other costumes, you can get all wings to spend maximum 10 euro) and carnifex codes ( not gives any stats - and it is expensive for some players but you don't have to buy, just cosmetics). Ppl says p2p is ghost town but we can pop BGs everyday, we are doing compass AS or OBS. I guess there is 30 ppl on league side and we had 30 players on empire side atm and i believe old players come back with 10.0 . I think f2p is more p2w and there is no bal...

Thursday, November 10th 2016, 3:35pm

Sunucu Bakımı

İngilizce oyuna giriyor. Patch geldi 135 mblık ingilizce oyuna ama tr ye yüklenmedi umarım düzeltirler

Thursday, November 10th 2016, 9:39am

İsim değişikliği mümkün mü?

Evet desteğe ticket atman yeterli

Thursday, November 3rd 2016, 8:56am

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

Geçen haftaki bakımdan önce oyuna girmesi 2 saniye sürerken şimdi 10 saniyeden aşağı giremiyorum her map değişiminde aynı sorun var. Ayrıca oyundayken anlık fps droplar olabiliyor özellikle Novograd Nezebgrad ve Astral akademide bence bu kadar info yeterli illa videoya gerek yok.

Friday, July 29th 2016, 5:44am

7.0.1 "Tırmanılmamış Zirve": Ekipman Edinme

Açıklamaları kendi araştırmamızla çözdük diyelim ama oyun içindeki dengesizlikler p2p den insanı soğutuyor patch başından beri hard mod fraktala hiç bir dengelemenin gelmemesi ve şuana kadar p2p de hiç bir guildin yapamamış olması 4 aydır ne kadar ilgisiz olunduğunun en büyük göstergesi zaten. p2p de 5. düzey koruyucu ve sihirli taşlar yok diye oyun içi bir raidin yapılmıyor olması p2p deki oyuncuların yarısının bırakmasına sebep oldu umarım diğer patch i doğru düzgün ve p2p-f2p eşitsizliğini gö...

Monday, July 25th 2016, 12:06am

Brotherhood Türk Birliği

Umarım istediğiniz oyuncu kitlesine ulaşır ve birlikte oyundan zevk alarak oynamaya devam edersiniz.

Monday, July 25th 2016, 12:02am

Oyuncu sayısı

Şuanda genellikle dominyon günlerinde olmak üzere oyuncu sayısı akşam saatlerinde fazla oluyor. Bazı günler 5-6 savaş çekerken bazen hiç çekmiyor. Umarım patchden sonra bırakanlar geri döner ve eskisi gibi oyundan daha fazla zevk alırız.

Saturday, June 11th 2016, 6:57am

Steam yayınından itibaren Türkler Olarak Toplanmaktayız !

İmparatorluk tarafındaki bazı Türk oyuncular oyunu bırakıp ittifakta başladılar geri kalanının büyük bir bölümü de Omniscient da bulunmakda. Umarım hep beraber birleşip herkesin oyundan zevk aldığı güzel bir birlik oluşturursunuz. Bu arada Utopia Fransız birliğiyken Revolution %100 Türk birliğidir.