You are not logged in.

Search results

Search results 1-10 of 10.

Thursday, September 14th 2017, 4:32pm

Author: mackshot

Paladin için tank talenti lütfen!!!

Paladin için tank talentiniz varsa yorum olarak atabilir misiniz? pve ve pvp ikiside varsa sevinirim.

Sunday, January 25th 2015, 1:24pm

Vahiy Adasindan Çikamiyorum

http://i.hizliresim.com/J780QB.png vahiy adasında takıldım spy games adlı görevi yapamıyorum şu soldaki amcadan görev al diyor amcada görev yok nasıl yapıcam fotoğrafını attım takıldım lütfen yardım edin

Thursday, January 15th 2015, 1:41pm

Druid dps talent

arkadaşlar druide dps talent verir misiniz (eh içinde az bişey tank ta olsun tek yemesin yani)

Thursday, January 15th 2015, 1:32pm

pagan healer talent pls

saolun arkadaşlar

Wednesday, January 14th 2015, 5:59pm

pagan healer talent pls

arkadaşlar ben tanklayan şifa veren eh birazda hasar veren pagan talent istiyorum ayımda bende ölmiyeceğimiz bunun yanında karakteristik özelliklerininde verirseniz teşekkür

Tuesday, January 13th 2015, 6:57pm

Kirah

pardonda ben şöhreti 25k yaptım güvenilir oldum hala açılmadı

Tuesday, January 13th 2015, 5:52pm

Kirah

şöhret görevleri derken ittifaktaki otekrarlanan görevler mi ?

Tuesday, January 13th 2015, 5:25pm

Kirah

merhaba ben 46 lvpaganım şifacı kasıyorum adım resting gelelim sorunuma abi şimdi kirahtayım (46 lyim goblinbol sayesinde) tüm haritayı gezmeme ramen birinci zaman duvarından geçemiyorum ne yapmalıyım lütfen cevap verir misiniz ?

Sunday, January 4th 2015, 7:29pm

Kristal Çekemiyorum

(Üzgünüz ancak işleminiz seçilen kart MasterCard x-3101 kullanılarak tamamlanamadı. Bunun nedeni kartı çıkaran kuruluş tarafından reddedilmesi.) PAYPAL KARTIMA 25 TL YÜKLEDİM KRİSTAL ÇEKMEK İÇİN 10.50DOLAR YANİ (840KRİ) YÜKLEDİM BU SORUN ÇIKIYOR HERŞEYİ YAZIYORUM OLMUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN