You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 42.

Monday, December 28th 2020, 10:00pm

Author: Shelva

Old Trinkets

I like shield trinket 3.0

Monday, December 28th 2020, 12:30pm

"The New Dawn" Streamer Marathon - Registration

1) HeroNero 2) HeroNero - YouTube 3) HeroNero on Evolution server

Sunday, December 13th 2020, 5:29pm

[PMB 11.1]İblis Bilimci PVE/PVP/TANK Rehberi HeroNero

PVP / PVE (Melee) İşgal Ufak bir oynanış videosu: https://youtu.be/t2H1yjloQFw

Sunday, December 13th 2020, 5:27pm

PVE / TANK Tank oynamak için yalnızca dev formu yeterlidir. Tank gelişimleri ve yetenekleri tamamen dev formu üzerine kuruludur. Statları Canlılık, Dikkat ve hayatta kalma ağırlıklı yapmalıyız. 1574 Canlılık 866 Dikkat 480 Hayatta Kalma Tank oynarken kullanılması gereken yetenekler ve işlevleri Meydan Okuma: Düşmanın size saldırmasını sağlar. Devasa Meydan Okuma: 20 Metre çaptaki düşmanların size saldırmasını sağlar. İblis Katliamı: Tank gelişimleri ile birlikte oluşturduğunuz tehdit çok yüksek ...

Sunday, December 13th 2020, 5:26pm

PVE / İşgal Tekli hedefler ile savaşırken Çekici yüz iblis ile savaşmak bize avantaj sağlamaktadır. Çekici yüz iblis yetenekleri oluşturma süresi olmadan kullanmamızı sağlar ve daha fazla zarar vermemizi sağlar. Çoklu hedeflere karşı savaşırken ise insan formunu kullanmalısınız. İnsan formunda yetenekler alan hasarı vermektedir. PvE stat dağılımı olarak saldırıyı metanet ağırlıklı vermek daha fazla hasar vermenize olanak tanır. Savunma içinde kana susama ağırlıklı yapmalısınız kana susama canava...

Sunday, December 13th 2020, 5:25pm

İsim: HeroNero Birlik: Battleaxe Sunucu: Evolution (F2P) Bu rehberde İblis bilimcinin PvE (İşgal,Tank) ve PvP yönleri ile alakalı build ve oynanışı hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. İblis bilimci yeni başlayanlara karışık gelen bir sınıftır. İblis bilimci normal insansı görünümü hariç 3 farklı yüze sahiptir ve bu yüzler farklı özelliklere sahiptir. Çekici yok edici: Verilen hasar %40 artar. Alınan zarar %15 azalır. Zırh da ilave olarak %15 artar. Dev: Verilen hasar %10 artar. Alınan zarar ...

Sunday, September 15th 2019, 4:19pm

[PMB 10.1] Kara Büyücü Rehberi

Bölüm 6 Yetenek ve gelişim puanı az olanlar için talentlerPVP PVE FH

Sunday, September 15th 2019, 3:39pm

Bölüm 5 FH(Şifa) FH TALENTİ

Sunday, September 15th 2019, 3:31pm

Bölüm 4 PVE PVE TALENTİ

Sunday, September 15th 2019, 3:30pm

Bölüm 3 PVP PVP TALENTİ

Sunday, September 15th 2019, 3:27pm

Bölüm 2 YETENEK VE BECERİLER Rakibe süreli etki olarak 1.5 saniyede bir hedefe zarar verir. Tek hedefli saldırı düşmana x birim zarar verir.1 kan damlası üretir. Kara büyücünün anlık olarak en çok hasar verdiği yetenektir düşmanın hareket hızını %50 düşürür. Kara büyücünün kalabalık alanlarda etkili olmasını sağlayan yetenektir. Etkiyi attığınız rakibe ve çevresindekilere hasar verirgelişimler ile destek verilirse diğer rakiplere de yayılarak yüksek alan hasarı sağlar. Hedefe 12 saniye boyunca h...

Sunday, September 15th 2019, 3:26pm

Bölüm 1 Kara büyücü hakkında Kara büyücü 3 işgal destek ve şifa faktörü kullanabilir. Kalabalık alanlarda Virüs ve veba ayini ile yüksek hasar verir bu yüzden toplu savaşlarda iyi bir seçim olabilir aynı zamanda teke tek rakiplere karşıda iyi bir sınıftır her ne kadar eskisi kadar olmasa da hala düello karakteri diyebiliriz. İşgal faktöründe de iyi sayılır tekli hedefe zehir etkilerini attıktan sonra tekli saldırılar ile iyi hasar vurabilir alan hasarı da fena sayılmaz. Şifa faktöründe şifacı ol...

Sunday, September 15th 2019, 3:25pm

Karakter İsmi : Shelva Birlik : SonsOfSigma Rol : İşgal PVE / Destek PVP / Full heal Sunucu : Evolution İçerikBölüm 1Kara büyücü hakkındaKara büyücünün artı ve eksi yönleriKara büyücünün kullandığı faktörlerOyunda kullanılan kısaltmalarBölüm 2Kara büyücünün yetenek ve becerileriİksirler ve yiyeceklerBölüm 3PvP Talenti Bölüm 4PvE Talenti Bölüm 5Şifa Faktörü (Full Heal) Bölüm 6Düşük yetenek ve gelişim puanı olanlar için talentler

Friday, February 23rd 2018, 2:18pm

9.0 ile Yeni Başlayanlar için Gelen Hediyeler

eski oyunculara da gönderilse durum eşitlenir işte en azından herkesin belli bir seviyede karakteri olur.

Friday, January 26th 2018, 3:46pm

Random Hesap Blokesi

etkinlik yapılacakmış benim hesap hala banlı

Friday, January 26th 2018, 10:19am

Random Hesap Blokesi

5 Yıllık hesabım uzun süredir aktif oynamıyordum 1 aydır girmedim bile bloke edilmiş. Neye göre banlandı hiç bir bilgi yok zaten oyunda az sayıda oyuncu kaldı geriye kalanları banlamaktan ne anlıyorsunuz ?

Sunday, August 14th 2016, 11:27am

Yardım

Gel sen gipata boş laflarla olmuyor 14:00 da bekliyorum gipatta

Sunday, August 14th 2016, 10:37am

Yardım

Destek faktöründe PvE yapan arkadaşla pek tartışmak istemiyorum Hem ilk başta demiştim onu talent diye kullanmak yerine pvp yaparsan ulu olana kadar idare eder diye anlama problemin var sanırım. taşlarım 777-666 d4 sökeriz sıkıntı yok. gsde 56 k (bekliyorum gipata) Bu arada hala gülüyorum Akıllı insana hatasını göster, sana teşekkür eder. Cahil kişiye hatasını göster, sana küfür ve hakaret eder.

Friday, August 12th 2016, 6:07pm

Yardım

Quoted ""Yalnız Kara Büyücü'nün kurtarma yeteneğinin bekleme süresi 3 dakika. Eğer savaş alanında her 3 dakikada bir ölen adam zaten Kara Büyücü oynayamaz. Kan Bloğu, Korku, Kara Perde ve özellikle Dikkat statı ve Kan Bağı kombosu gibi yetenekler varken de 4 saniyelik ölümden kurtarma için ucube açıp hasarının yarısını yok eden bir Kara Büyücü de zaten iyi Kara Büyücü oynayamaz. Demişsin talentde kan bloğu yok (şimdi hemen mesajını düzenleyerek kan bloğu açarsın) zeki insanlar vb. gibi saçma sa...

Monday, August 1st 2016, 6:22am

yanlış build ?

Ucube açılmadan pvp yapılmaz ki.Zaten pvpde k.büyücüyü ucube kurtarmakta.Yani bu pvp için ise çok zayıf kalır. Edit: bu build ile pvp yapan çok zayıf kalır tek yemekten başka bir işe yaramaz yani. Pve için ise zaten iyi bir pvp talenti ulu olana kadar pve işinide Yeterli olmaktadır...