You are not logged in.

Search results

Search results 1-13 of 13.

Tuesday, April 28th 2015, 4:52pm

Author: emirzuzu

[PMB]Giggity-KırıkZincirler-Mistikler İçin Oyun Klavuzu

ya benim bir kaç tane daha sorum var ve ilerdede gelir diye düşünüyorum burdan yazmaktansa oyundan ekleyip ordan konuşsak olur mu ? ben eklemeye çalıştımda davet edilen oyuncu bulunamadı diyor benim nickim SRAD eklersen çok sevinirim.

Monday, April 27th 2015, 4:15pm

Teşekkür ederim bilgiler için videoyu izlemeden önce reeni ozan açmayı düşünüyordum videoda çok çarpıcı bir sınıf olduğunu öğretmişsin mistiğin helal olsun bu arada mistikde seni örnek alıyorum favorimsin başarılarının devamını dilerim.

Sunday, April 26th 2015, 8:30am

Müdür benim bir sorum olucak, diğer pmblerede baktımda hiçbiriniz hangi karakteristiğin önemli olduğunu yazmamışsınız karakteristikler nasıl olmalı ? bu arada eline sağlık başarılarının devamını dilerim harika bir pmb olmuş

Thursday, March 12th 2015, 12:28pm

Sunucu Bakımı: 12/03/15

Quoted from "Drakdish" Sevgili Sarnaut, 12 Mart 2015 Perşembe günü sunucularımızda gerçekleştireceğimiz bakım çalışmalarından dolayı saat 10:00–14:00 arası oyuna erişimin bir süreliğine kapalı olacağını belirtmek isteriz. Bu süreyi Birlik Portalı'nda diğer oyuncularla sohbet ederek veya en son yayınlanan haberlerimizi okuyarak değerlendirebilirsiniz: Allods Ekibi 14:00 da biteceğini sanmıştım. )

Monday, September 15th 2014, 6:48pm

Kristal Nasıl Alacağız ?

açıkçası yabancıları kasmaya devam edecez ne zaman onlar sıkılıp oyunu bırakırsa TÜRK oyuncularının değeri o zaman anlaşılacak ve bize bi güzellik yapmak için atm , e-pin gibi işlevler devreye girecek.

Saturday, September 13th 2014, 8:24pm

Sihirli Lamba Etkinliği geri döndü!

sihirli lamba varda kristal çekebileceğimzi bi atm yok...

Saturday, September 13th 2014, 7:00am

Talent Deneyimi

bu benim yaptığım ilk talent yorumlarınızı öğrenebilir miyim ? (bu arada "çöpe at" gibi yorum yapacaklar ya yapmazsa yada sebebini yazarlarsa sevinirim ) EDİT: IŞIK GÜCÜ 1 OLACAKTI UNUTMUŞUM. ^_^

Tuesday, September 9th 2014, 10:07am

Oyuna bi şey oldu

Quoted from "cihanokr" kimin bilebileciği meçhul bi yerde bu soruyu sorman çok acayip :d ben aslında yetkililere sormak istemiştim ama senin üstüne alınman acayip bence.

Tuesday, September 9th 2014, 8:46am

Bakım Çalışması.

Bakım Ne Zaman Biter Bilebilecek Varmı ?

Tuesday, September 9th 2014, 8:22am

Türk Lirası.

Quoted from "xxbugraxx" innal kart ptt var onu alabilirsin biraz araştır sanal kart olayını(kredi kartına bağlı olmayan pttden alınan) yok be birader bana göre değil o dalgalar ben giderim kodumu alırım atmden yatırırım olay biter şimdilik yapamıyoruz ama sağlık olsun bakalım hayırlısı.

Monday, September 8th 2014, 6:19pm

Türk Lirası.

Quoted from "Discotech" Açıklama o kadar çünkü Şuan için atm ve e-pin satışı konusunda kesin birşey yok yeni ödeme seçenekleri eklenirse veya değişiklik olursa duyuru yapılır forumu takip edin lütfen. pekala teşekkür ederim .

Monday, September 8th 2014, 6:11pm

Türk Lirası.

Quoted from "Discotech" Yeni Ödeme seçenekleri hakkında çalışma yapılıyor duyuru yapılır mutlaka gelişme olduğunda. İyi Oyunlar. hocam ben o kadar şey yazdım sen 2 satır yazıp bırakmışsın oldumu şimdi bu ? biraz bilgi verebilirmisiniz mesela tl olacakmı atm çalışacakmı gibi.

Monday, September 8th 2014, 5:52pm

Türk Lirası.

ya arkadaş tamam türk lirasına çeviremiyoruz diyelim bari atm ile kristal satın alabilelim benim yaşım 16 ve ailemden oyun için herhangibi bir şey istemiyorum istemiycem. kendim çalışarak kristal satın alıyorDUM. fakat euro/dolar bazında olmuş ve kredi kartımda yaştan belli olacağı üzere söz konusu değil atm'lerden kristal satın alamıyoruz, hadi bankalarda euroya çeviririz ama çevirsem bile parayı yatırabileceğim bir KREDİ KARTIM YOK ! benim sorum bu olay düzelicekmi yani atm'ler devreye girecek...