You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, May 26th 2016, 6:08pm

Author: lockemokke

Kabiliyet veya statü herneyse!

allah allah benim yerime neden veriyor ki saçma değilmi bu? el mahkum hayat suyu aldım

Wednesday, May 25th 2016, 8:14pm

ya inan ki vermedim hatta bunun için araştırma yaptım ben neye vermeliyim nasıl vermeliyim diye...25 levele kadar bekledim hatta..bi baktım gitmiş puanlar.

Wednesday, May 25th 2016, 7:46pm

yaa ben onu kastetmedim ki -_- canlılık vahşet metanet vs. vs . onları kastediyorum ya..

Wednesday, May 25th 2016, 6:10pm

Ya resimdeki bahsetmiş olduğum statüleri 28 level oldum hala veremedim..çünkü + işaretini göremedim daha neden veremiyorum ben puan?

Sunday, May 22nd 2016, 9:39am

Karabüyücü

Tamamen şansınıza gelmiş..Adam iyi dizmiş ise itemlerİ güzel kullanıyorsa skilleri yadırgamana gerek yok diye düşünüyorum.Ayrıca oyunu kuran insanlar karakterler arası dengesizliği düşünerek sistem oluşturmuşlardır.Maksat pwp yapmak ise ona göre item dizmek ve skill uplamak sizin elinizde.İyi forumlar.

Friday, May 20th 2016, 10:31pm

kABİLİYET VE STATÜ HERNEYSE!

Bana bu lazım ne şekilde dağıtmam gerekiyor fikrim yok?

Thursday, May 19th 2016, 12:09pm

Pagan

Pagan konusunu ilk kez açtım ve bunu genel kısmına açmak istedim..Konum nerede aktif sorması ayıp

Thursday, May 19th 2016, 11:52am

Pagan

sınıflar kısmına forumda ilgi olmadığından buraya bu konuyu açmam daha mantıklı gibi geldi..pagan pwe talenti lazım..dps diyebilirim yada..aynı zamanda kabiliyet puanlarını nasıl dağıtmalı..sağlıklı bir başlık açılana kadar bu konuyu tekrarlıcam.Teşekkürler.

Thursday, May 19th 2016, 10:09am

7.0 için pagan dps build

evet net bir pagan dps (pwe) talenti çıkartabildinmi bekliyorum hala..ayrıca statüleriyle beraber..7.0 güncellemesi bir hayli kafa karıştırıcı oldu eskiye nazaran elim kolum bağlandı hiç bişi yapamıyorum resmen

Thursday, May 19th 2016, 9:37am

[PMB]Pagan Rehberi PvE - PvP / Expatriate

7.0 güncellemesi için aynı pwe talenti kullanabilirmiyiz?

Wednesday, May 18th 2016, 1:15pm

Pried Şifaci

Herkese iyi forumlar..Oyunu 1 sene önce ara vermiştim ve 1 sene ardına tekrar oynama şansı doğdu..Görüyorum ki büyük çaplı güncellemeler,destek,iyileştirmeler ve ırk-karakter vs gibi değişimler olmuş. Asıl konumuza gelirsek şifacı oynamadım ve ilk deneyimimi yeni gelen pried karakter ile yaşamak istiyorum.7.0 güncellemesiyle talentlerde değişim olduğunu düşünüyorum..Hali hazırda forumda 7.0 şifacı talenti bulunmamaktadır.Bunun için yardımcı olabilirseniz sevinirim.PWE ağırlıklı bir oyuncuyum bu ...

Wednesday, May 18th 2016, 12:56pm

7.0 DPS-HEAL Build Önerileri

özellikle 7.0 şifacı build talenti yeni başlıcaklar için faydalı olucaktır fakat kimse foruma girmiyor ki hala daha cevap veren olmadı

Saturday, September 13th 2014, 2:12pm

Kara büyücü pwe skill dağıtımı yardım lütfen...

Beyler sizin için basit hatta komik bir başlık açmış olablirim ama ben skill verirken nasıl strateji uygulamalıyım kara büyüde öncelik hangilerini tamamlamam lazım pwe oyuncusuyum pwe üzerine yoğunlaşıyorum fakat bu talantleri karıştırıyorum hangisinden başlamalıyım tamamlamaya..ayrıca takip etmek istediğim pwe talenti buldum fakat yinede hangisine sırasıyla dağıtım yapacağımı bilmiyorum.. http://hizliresim.com/P3QGY7

Saturday, September 13th 2014, 2:07pm

İblis Bilimcisi-Kara Büyücü /Coşku-Dayanıklılık Statü Dağıtımı

Ben meleke ve vahset gidiyorum kana susamayıda yalnız bırakmıyorum...peki itemlerde nasıl gitmeliyim??

Wednesday, September 10th 2014, 7:10pm

İblis Bilimcisi-Kara Büyücü /Coşku-Dayanıklılık Statü Dağıtımı

Yaa statüleri nasıl dağıtıcam bir gram fikrim yok ilk defada kara büyücü oynuyorum yeni patchlerle birlikte kafam iyice karışık güzel detaylı bir şekilde anlatma şansı olan varsa çok makbule geçmiş olcak teşekkür ederim