You are not logged in.

Search results

Search results 1-14 of 14.

Thursday, February 2nd 2017, 11:18pm

Author: AshleyLee

Kar Senatoryumu kadın aoidio dansı komutu çalışmıyor

Senin attığın 4. resimdeki açıklamayı okusan yeter. "Yalnızca kadın bir Aoido duyguyu gerçekleştirebilir."

Tuesday, April 5th 2016, 7:33pm

7.0 İtem Geliştirme Rehberi

67 de verdiği ilk yeşil geliştirilebilir itemler zaten %100 ikiside , efsunlayınca da puan artmadı bir türlü kaç kere denedim. 56691 k puanla kaldım bi türlü 57000 yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

Monday, November 2nd 2015, 11:42am

Çalınan hesabım

Hesabını aktardın/taşıdın mı?

Sunday, August 23rd 2015, 2:18pm

Facebook Ödülü Sorun!

Quoted from "KenanReiz" Sakın bırakma konunun peşini hatta dava felanda aç kimsenin hakkı yenmesin sonuçta 500 "BONUS" KRİSTAL oyunun kaderi değişebilir Ben yarışmaya katılmadım, ama oyunda olsa kul hakkı olduğu için yönetimi uyarma gereği duydum. Ayrıca 500 "BONUS" KRİSTAL çoğu kişi için azda olsa önemli ki yarışmaya katılıyor. Affola bi daha böyle birşey görsem bile uyarmam..

Saturday, August 22nd 2015, 10:07pm

Facebook Ödülü Sorun!

Umarım bu konuyu görüpte yazdığını silmez Ticketta attım, ödülü göndermeden görürler umarım. Kimse hakkının yenmesini istemez sonuçta.

Saturday, August 22nd 2015, 7:54pm

Facebook Ödülü Sorun!

"Mreqreed" adlı kazananın yarışmaya 2 hesapla katıldığını fark ettim.. Demek istediğim 2 tane farklı facebook hesabından aynı karakter için yazılmış, isterseniz tüm yorumları açtıktan sonra CTRL+F yapıp Mreqreed yazıp kontrol edebilirsiniz!

Thursday, August 13th 2015, 10:31am

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

D&R mağazalarında da kartı bulabilirsiniz, 5 tl kart fiyatı var, herhangi başka bir ücret alınmıyor

Tuesday, August 11th 2015, 12:37pm

Pridenler ırkı

Quoted from "KenanReiz" Cidden merak eden arkadaslar varsa rus serverindan takip etsinler butun guncellemeler ilk onlara geliyor en erken 2 3 ay sonrada bize geliyor.bildigim kadariylada daha rus serverindada bole bisi yok yani baya bi zamani var anlasilan Rus serverında mistik çooktan geldi amma ve lakin karabüyücü gelmedi gelmez

Monday, August 10th 2015, 7:50pm

Işınlanma Yeteneği Hakkında

Işınlanma yeteneğini 3-4 kez peş peşe nasıl kullanıyoruz?

Saturday, March 14th 2015, 11:16am

Reenkarne NPC'si

Çok saol nasıl görememişim

Monday, March 9th 2015, 3:22pm

Reenkarne NPC'si

Bu pridenlerin kendi haritasındaki reenkarne npc si nerde?!