You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Wednesday, October 15th 2014, 8:51am

Author: Street Baby

Oyun Oynanacak Durumda mı?

oyunda gold lazim her seyi gold kasarak yapalim diyecek olursak önce karakterin lvl almasi gerekiyor görevler vs vs yapilir ama belli bir seviyeden sonra gelen tecrübe yetmez cild basmak gerekiyor bunu icin gold lazim o lvlde gelismeyemi cildemi gold verelim sonra ayni anda birde tas basmak lazim birde tas basmak icin gold lazim hadi düsük taslar ile lvl aldik ya sonra 60 lvl olduk lvl kasarken 4 5 seviye tas ile hangi astral partisine gireceksinki ( daha düzeyini 5 yapma derdin olacak hadi onu ...

Tuesday, October 14th 2014, 12:06pm

yani ben ilk 60 lvl güncellemesi geldi o zaman kadar oyuna 5 ay ara verdim bu güncelleme ile birlikte belki dönerim eski arkadaslarim ile oyunda oluruz dedim ama öyle bir sey yok bütün NND ürünleri 3 kat artmis tas basmak ucuzlayacak dediler kristal olarak ucuzlamis ama altin tozu fena abartilmis sonra aldigimiz kristal zaten türkiye ye göre cok pahali nerde kaldi oyun adaleti önceden kasarak bir sey yapiliyordu ben taslarimi düzeyimi vs bir takim seyleri ( küpe gelisim asamasi yani mahfaza ) he...

Tuesday, October 14th 2014, 8:04am

suan türkiye icin diyorum oyun oynanacak durumda degil tas basmak cok asiri pahali kristal desen zaten avrupadaki oyuncular ile aramizda ucurum var dedigin gibi bazi seviyelerde cilt basmak zorundasin cünki görevlerin verdigi exp yetmiyor 1 tecrübe cildi 60 kristal ( 30 da olabilir aktif olmadigim icin emin degilim ) kur suanda 82 gold civarinda 60x82= 4.920 gold ediyor (30x82=2.460 gold) düsük lvl bir oyuncu icinde yüksel lvl olan bir oyuncu icinde asiri pahali bir durum bu cogu lvlde tek cild ...

Tuesday, October 14th 2014, 7:50am

Mausoleum of Sparks: Official Reset Poll

iyide zamaninda o kadar tartisma oldugu zaman neredeydiniz milletin silinen veya yanlis verilen ünvanlar varken türkiye forumunda o kadar tartisma oldugu zaman yöneticileriniz sacma sapan aciklamalar yaparken neden bu sekilde bir tavir sergilemediniz araplar gelince simdi derdiniz mozelmi oldu ? ama sunu anladim ben nasil olsa türk bir sey olmaz zaten oyunda fazla türk oyuncu kalmadi diyemi düsünüyorsunuz?

Thursday, October 9th 2014, 3:36pm

09.10.2014 Arsenik nerede?

Quoted from "Karavul" Merhabalar... Sunucular arası birleşmeden dolayı haftalık dominyon savaşları birleşme olduğu gün adil olması açısından sıfırlanmıştır. İyi Forumlar... keske bu adil! olayini türkler geldiginde 2 haftalik gecikme ilede yapsaniz o zaman simdi oyun icinde daha cok oyuncu olurdu bütün dünyadaki allods sunuculari birlesti ama halen oyun icinde oyuncu yok denecek kadar az

Thursday, October 9th 2014, 12:12pm

yöneticilere sormak lazim sonucta her sordugumzua cevap veriyorlar!!!! ve mod simdi cevap verecek merak etme cevap yaziyor suan...

Thursday, October 9th 2014, 12:07pm

yeniden savasip ada alacaksin gelecek hafta arsenik gelecek araplara haksizlik olmasin dimi