You are not logged in.

Search results

Search results 1-15 of 15.

Thursday, June 18th 2015, 12:52am

Author: Lucyan

Allods

Bir sizin çiziminize birde benimkine bakıyorum daha gidilcek çook yol var benim için :c

Thursday, June 18th 2015, 12:43am

Magelerin güncel patchdeki durumu

O konuda, ben pve den çok pvp oynarken mutluyum büyücüde. Diğer sınıflardan daha çok dikkat gerektirir. Örneğin, Ölüm arenasında az bir ileri çıktınız mı herkesin hedefinde olursunuz. Önceliğiniz hayatta kalmak olmalı. Büyücünün çok güçsüzleştirilmiş bir sınıf olduğunu düşünebilirsiniz belki bunun nedeni savunma eksikliğidir. Orda daha önceden dediğim gibi el çabukluğunuza ve kaçma becerilerinize kalmış bir durum söz konusu. Diğer sınıflara karşı iken bu oyunda öyle çok bir denge yok sınıflar ar...

Thursday, June 11th 2015, 7:26pm

Magelerin güncel patchdeki durumu

Oynaması gayet eğlenceli bir sınıftır mage ancak diğer tüm sınıflara nazaran çok kırılgandır. Pve olarak bakarsanız raidlerde ve astral de ben bir çok kez dps de, kendimden 10k yüksek gs'li dps sınıflarından daha fazla dps yaptığımı biliyorum. (Alan hasarlı bir pve buildiniz varsa tabi ) Dominionlara gelecek olursak, Orada sizde fark etmişsinizdir, Diğer bir çok oyuncudan daha az süre savaşta geçirseniz bile total dps te ortalarda kalırsınız ancak karşıdakiler bir mage gördü mü bırakmazlar o yüz...

Thursday, April 23rd 2015, 11:51am

[PMB] PVP Büyücülük rehberi Lucyan

Yorumlarınız için içten teşekkürlerimi sunuyorum. İyi oyunlar dilerim.

Monday, April 20th 2015, 1:24pm

beğendiğinize sevindim teşekkürler :3

Wednesday, April 15th 2015, 11:40pm

Yeni Büyücülere Tavsiyeler: Bu oyuna büyücü ile başlamak mı istiyorsunuz? büyücü ilk seviyelerde 1-15 seviye arası diğer sınıflara yakın dps yapar. Farkı 25. seviye ve üstünde rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer oldu da beklentilerinizi karşılamamaya başladı bur da soruyu buildinize yöneltin kontrollü bir şekilde skill dağılımı yapmanın önemini kimse yadsıyamaz. İşte tamda bu yüzden böyle rehberler var ancak hiç bir şey deneyerek öğrenmenin yerini tutamaz. 1) Meraklı Olun! Büyücü üstünde bir çok bu...

Wednesday, April 15th 2015, 11:23pm

Ölüm arenası: Nedendir bilmem ama Ölüm arenasında vahşi çiftlikte ve ya kanlı vadide olduğundan daha güvende hissederim. Kalabalıktan kaynaklanan bu rahatlık tehlikelidir. bir parmağınız her zaman alevlenme ve görünmezlik skillini kullanmaya hazır olmalıdır. Birden önünüzde biri belirip size saldırmaya başlarsa alevlenme atıp kendi takım arkadaşlarınızın olduğu yöne sıçrayın derim. İç kesimlerden hasarı yüksek skiller atmanın tadını başka yerde bulamazsınız. Bu haritada element akışı kullanımını...

Sunday, April 5th 2015, 1:21pm

[PMB] Karabüyücü Rehber 6.0 (Bimkasiyeri) PVP HEAL DPS & HYBRID Talent

Gayet güzel olmuş başarılar dilerim. (migros daha iyisini yapçakmış diye duydum. :O)

Friday, April 3rd 2015, 10:33pm

Ozanlara Karşı: Ozanlar her ne kadar destek sınıfı gibi gözükse de dpsleri gayet yüksektir.Taş duvar kullanmanızı tavsiye ederim ancak çok geçmeden üstünüzden sileceği için kalkanlarınızı silmeye karşı pasiften güçlendirmelisiniz. Ozan sizi durmadan kendisine ace'inin içine sokmaya çalışıcaktır. Her fırsatta menzili açmaya çalışın. Yukarıda gördüğünüz gibi sizi kendisine saldırmaya zorlar. (ben böyle depar atmadım hayatımda. ) Bu ace menzili dışında kaldığınız sürece kazanma şansınız yüksek olur...

Friday, April 3rd 2015, 10:31pm

O iki kalkanın ardından Şifacıları az manalı ve savunmasız yakalarsınız. Hiç hız kesmeden hasara devam edin kendilerine bastıkları şifaları sihirleri kaldırma ile kaldırıverin. Bu skilli yaklaşık bir buçuk saniyede hazırlarsınız. (Sonuna kadar geliştirdiyseniz tabi) Bu süredeki şifayı yanma etkileriniz bloke edecektir zaten iyi şanslar dilerim! Savaşçıya Karşı: Bana kalırsa savaşçıya karşı gayet etkiliyiz. Tek yapmamız gereken zamanı iyi kullanmak. Diğer sınıflarda bitirici olarak yaptığımız al...

Friday, April 3rd 2015, 10:26pm

Pasifler: (Ateş Cehennemi): Bu pasif sayesinde ateş oku büyüsünün hazırlanma süresini yarıya indirirsiniz. Sonuç olarak rakipte bol bol yanma etkisi verir. (Dolu): Buzdan kuyruklu yıldız ve meteordan sonra zararı azaltılmış bir buzdan kuyruklu yıldız daha gönderir. Meteor ve yıldız için olmazsa olmazdır. (Ebedi Donma): buzdan ok, kuyruklu yıldız, meteor ve tipinin zararını artırır. Bu build için yıldız ve meteor da etkilidir. (Fırtına): Çok sevdiğim bir pasiftir. Taş sınır, söz kalkanı, yansıma...

Friday, April 3rd 2015, 10:08pm

Irk Skilleri: -Zadagan ırk skillidir eğer size biri yakından fiziksel hasar verirse o kişiyi önemli ölçüde geri atar ve sersemletir.Dostlar üstünde de kullanılabilir. (bencil olun arada :3 ) -Yükselen ırk skillidir. Rakibe hasar verdiğinde yere düşürür. Bence rakibin büyüsünü kesmek için bire birdir. Kullanımı; -Priden Irk skillidir. Mesafe kat etmek için kullanışlıdır. -Kanya ırk skillidir büyüleriniz hasar aldığınızda bölünmez. -Elf ırk skillidir. En sevdiklerimden biridir. Bir yeteneğinizi ga...

Friday, April 3rd 2015, 10:07pm

-Ateş oku gibi yanma etkisi biriktirir ve süreli hasar verir birde pasiften güçlendir diniz mi mis gibi skilldir. -Rakibin kendini iyileştirmesi kendi karakterine has bufflarının kuvvetli olması canınızı sıkıyor ise bunu kullanarak bu sıkıntıların bir çoğundan kurtulursunuz. -Rakibi önemli ölçüde yavaşlatan buz ışınıdır. Size tavsiyem meteor ve ateş vuruşundan sonra kullanmanızdır ve ardına fazladan bir ateş oku atarsanız rakip ekstra hasar yer. Bu kombodan sonra rakip yerine sabitlenmiş kadar ...

Friday, April 3rd 2015, 10:02pm

Aktif Skilller: -Ateş oku rakibe, diğer bir çok yeteneğin verdiğinden daha az zarar verir ancak ateş oku gayet seri bir skilldir ve yanma pasifi ile birlikte çok güzel kombine edilebilir. Biranda rakip kendi üstünde onlarca yanma debuff'ı görünce çokta mutlu olmaz. -Bu skilli elinize baya yakın bir spot'a yerleştirin her an ihtiyacınız olabilir.Rakipten uzaklaşmak onu başınızdan savmak istediğinizde en iyi arkadaşınızdır. -Kalabalığın ortasında yalnız hissedersen çok rahat kullanabileceğin bir s...

Friday, April 3rd 2015, 9:50pm

İsim: Lucyan Birlik: Amici Rank: Er Sınıf: Büyücü Önce sizlere kendi oyundaki karakterimden bahsetmek isterim.Karakterimin öyle abartılı bir gücü olduğu söylenemez ancak Bu oyunu yaklaşık üç yıldır aralıklarla oynadım umarım sonuna kadar okuduğunuzda sizlere katkısı olacaktır. Rolümden bahsedecek olursak; partylerde dps rolünü üstlenirim cc(kalabalık kontrolü) etkileri ve party buffları ile takımıma destek olurum. Büyücü: Oyunda bana göre en narin sınıflardandır bunun nedeni iyileştirme yeteneğ...